Özel Kurumlar

Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koineks, 2017 yılında kurulan, kripto para konusunda hizmet sunan bir firmadır. Yapılan değişiklik ve ABD kökenli finans lisansı alarak daha da büyüyen firmanın ismi, Thodex olarak değiştirilmiştir.

Ülkemizde kripto para denilince akla gelen firmalar arasında yer alan Koineks, yurt içinde en fazla kripto para çeşidini bünyesinde barındıran firmadır.

  • Kripto para, geleceğin para birimi olarak adlandırılmakta ve takas için kullanılmaktadır.
  • Sanal dünya için ortaya çıkarılan kripto paranın herhangi bir fiziki karşılığı bulunmamaktadır.

Kripto Para İle Nasıl Kazanç Elde Edilir?

Kripto para konusunda dünyada en bilinen versiyonu Bitcoin’dir. Özellikle bir dönem çok yükselen fiyatıyla dikkat çeken bu para birimi, sonrasında dalgalanmalar yaşamaya devam etti.

  • Kripto para ile kazanç elde etmek için öncelikle bu paralardan satın almanız gerekmektedir.
  • Ancak satın almadan önce bu işi yapan ve yıllardır takip eden uzmanların fikirlerine göre hareket etmenizde fayda vardır.
  • Ayrıca, süreci iyi takip etmekte, sabırlı olmakta ve bu konunun sadece ek gelir kapısı olacağını unutmamanızda büyük fayda vardır.
  • Piyasanın takibinde olmak ve bu konuya zaman ayırmak son derece önemli ve gereklidir.

Koineks Müşteri Hizmetleri Telefon İletişimi

Telefon iletişimi kripto para hizmeti sunan web sayfaları açısından önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Uluslararası platforma açılan Koineks firması ABD ofisinin telefon numarasını web sayfasında paylaşmaktadır. Yatırımlarla ilgili İngilizce iletişime geçmek ve anında cevap almak isteyenler çağrı merkezini arayarak anında yanıt alabilmektedir.

Koineks İstanbul’da bulunan merkez ofisinin iletişim bilgileri de paylaşılmaktadır. Müşterilerin kripto para alım-satım konusunda yaşadıkları anlık sorunların iletilmesi açısından telefon iletişimi öne çıkmaktadır. Müşterilerin daha çok mail iletişimini tercih etmesi nedeniyle telefon hatlarında fazla yoğunluk yaşanmamakta ve kısa sürede bağlantı gerçekleşmektedir.

Koineks Genel Merkez Telefon Numarası: 0212 909 03 12

Koineks ABD Merkezi Telefon Numarası: +1 844 384 63 39

Koineks Müşteri Hizmetleri eMail Adresi

Elektronik posta iletişimi kripto para hizmeti sunan firmalar açısından son derece önemlidir ve sıklıkla kullanılmaktadır. E-mail üzerinden iletişim sağlamak yazılanların kayıt altına alınmasından dolayı tercih edilmektedir.

Müşterilerin cevabı sıklıkla kontrol etme isteği de bunda oldukça etkilidir. Firmanın sunduğu birden fazla e-mail adresi arasından yazacağınız konuya en uygun olanı tercih etmeniz gerekmektedir.

İletiyi yazarken iletişim ve üyelik bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte iletiyi doğru ve resmi bir dille yazarak kısa sürede en doğru cevabı alabilirsiniz. Özellikle mobil iletişimin geliştiği günümüzde kripto piyasasını takip ederek anlık iletişimi mail ile sağlamak mümkündür. Firma tarafından web sayfasında paylaşılan destek, pazarlama ve referans adreslerinden iletinize en uygun olanı tercih edebilir ve kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Koineks Müşteri Hizmetleri Destek Mail Adresi: support@thodex.com

Koineks Pazarlama Mail Adresi: marketing@thodex.com

Koineks Referans Mail Adresi: affilate@thodex.com

Koineks Resmi Sosyal Medya Hesapları

Ülkemizde her sektörde web üzerinden hizmet sunan firmaların tamamı açısından sosyal medya kullanımı son derece önemlidir. Özellikle sanal parayla ilgili güncel gelişmelerin paylaşılması, alım-satım konusunda kampanyaların paylaşılması, görsellerle desteklenen iletiler müşterilere hitap edilmesi bakımından son derece önemlidir.

Bununla birlikte firmaya ulaşmak isteyen kişilerin bu sayfalardan mesaj yollaması ya da iletilere yorum yapması da tercihi etkilemektedir. Koineks sosyal medya hesaplarını aktif kullanan ve birçok mecrada yer alan sayfalar arasında yer almaktadır. Bu durum da müşterilerin firmada kalıcı olmasına olanak tanımakta ve yeni kullanıcıların tercihini sağlamaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı