Alışveriş

GittiGidiyor Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

E-ticaret sektörünün öncü firmalarından biri olarak 2001 yılında hayatımıza giren Gittigidiyor firması aradan 19 yıl boyunca kendini sürekli geliştirmiş ve teknolojiye uyum sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti vermiştir. Ülkemizde e – ticaret sektöründe yer alan firmalar arasından 18 milyon kayıtlı üyesi ile en fazla üyeye sahip olan Gittigidiyor, kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmiş, Ebay bünyesine geçtikten sonra da müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermiştir. Bireysel satıcıların, mağazaların, işletmelerin ve internet sitelerinin satış mağazası açarak satış yapabildikleri bir platform olan Gittigidiyor, bu güne kadar 78 milyondan fazla ürün satışı ile rekor kırmıştır.

Gittigidiyor Ürün Çeşitliliği

E – ticaret sektörünün lider sitelerinden biri olarak müşterilerine hizmet veren Gittigidiyor, çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ev elektroniği, bahçe mobilyaları, dekor ürünleri, mutfak ekipmanları, beyaz eşya, aksesuar, otomobil parçaları, kozmetik, giyim, ayakkabı, okul, ofis mobilyaları, hobi, eğlence araç ve gereçleri, süper market ürünleri gibi çok geniş bir yelpazede ürünleri sizlere sunan e – ticaret sitesi güvenilir bir şekilde alış veriş yapabileceğiniz bir site olma özelliğine sahip. Kurumsal bir yapıya sahip olan gittigidiyor sitesinde alış veriş yaptığınızda paranız doğrudan satıcının hesabına yatırılmıyor. Satın aldığınız ürünler size ulaştıktan sonra hesabınıza giderek ürünü onaylıyorsunuz. Onay vermenizden sonra para satıcının hesabına aktarılıyor. Alışveriş güvenliği en üst düzeyde olduğu için bu yöntem uygulanıyor.

Gittigidiyor Güvenli ve Hızlı Alışveriş

Profesyonel bir alışveriş sitesi olan gittigidiyor sitesi müşterilerinin güvenliğini sağlamak adına özel yazılım hizmetleri alıyor. Bu sayede tüm bilgileriniz güven altında oluyor ve kişisel bilgilerinizin dışında banka bilgilerinizde güven altında olduğu için gönül rahatlığı ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Güvenli ve hızlı alışverişin adresi olan gittigidiyor sitesi 19 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyor.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

18 milyon kayıtlı üyeye sahip olan Gittigidiyor sitesi, üyelerine güveni bir şekilde hizmet verebilmek ve müşterilerini memnun etmek için profesyonel bir şekilde müşteri hizmetleri servisini kurmuş ve üyelerine hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri hizmetleri servisinden yararlanmak istediğinizde izleyebileceğiniz birkaç yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden biri gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak müşteri temsilcisine ulaşmak. Bu şekilde dileklerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi doğrudan müşteri temsilcisine anlatabiliyorsunuz. Gittigidiyor müşteri hizmetlerine ulaşabilmenizin bir diğer yolu online iletişim sayfasını kullanmak. Online iletişim sayfasını kullanarak şikayetlerinizi, yaşadığınız sorunları, isteklerinizi ve önerilerinizi müşteri hizmetleri servisine ulaştırabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir diğer yöntem ise müşteri hizmetlerine ait olan e – mail adresine mal göndermek. Bu yöntem ile iletmek istediğiniz tüm bilgileri uzun uzun yazabiliyorsunuz. Bu yöntem ile yapacağınız başvurular için mail yolu ile geri dönüş alabiliyorsunuz.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak

Gittigidiyor sitesi, profesyonel olarak müşteri hizmetleri servisi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alışverişlerinizde yaşayabileceğiniz sorunların hızlı bir şekilde çözümlenmesi, isteklerinizin kısa bir süre de yerine getirilmesi, önerilerinizin değerlendirilmesi, şikayetlerinize göre düzenlemeler yapılması için müşteri hizmetleri telefon numarası sistemini kullanmaktadır. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınızda önce santrale bağlanıyorsunuz. Burada otomatik bir kayıt size dinletiliyor. Otomatik kayıttan sonra menüden yapmak istediğiniz işlemler sırası ile size dinletiliyor ve sonrasında müşteri temsilcisine bağlanmak için yapmanız gereken size söyleniyor. Bu işlemleri adım adım takip ettiğinizde müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz.

Gittigidiyor Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanmak

Gittigidiyor müşteri hizmetlerine ulaşmak ve doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız şu yolu izlemeniz gerekiyor.

  • Gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarasını olan +90 850 252 32 29 u arayın.
  • Hat açılır açılmaz önce 0, sonra 3 ü tuşlayın. Bu işlemden sonra otomatik kayıt başlayınca tekrar 0 a basın ve müşteri temsilcisinin size cevap vermesini bekleyin.

Gittigidiyor Canlı Yardım

Gittigidiyor sitesinden alışveriş yaparken müşteri temsilcisinden yardım alabileceğiniz gibi canlı yardım seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Site içerisinde yer alan canlı yardım sekmesine tıkladığınızda otomatik olarak canlı destek alabileceğiniz destek sayfası açılıyor. Burada size yardımcı olacak olan müşteri temsilcisi ile yazışarak yardım alabiliyorsunuz.

YORUM YAP KAZAN

 "GittiGidiyor Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı