Özel Kurumlar

Çanakkale Truva Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olan Çanakkale Truva Turizm 1992 yılından bu yana hizmet vermektedir. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olup bu amaçla sürekli gelişme göstererek yoluna devam etmektedir. Sektörün en iyi olma yolunda ilerleyen firma yedi gün yirmi dört saat boyunca ulaşılabilir durumdadır. Bu sayede dileyen herkes merak ettiği soruların yanıtına ulaşmak amacıyla firma ile iletişim kurabilir. Güler yüzlü ve hoşgörülü hizmet anlayışına sahip olan firma çalışanları yapılacak olan seyahatleri daha rahat ve konforlu hale getirmektedir. Firma her zaman daha iyisini ve ilerisini hedeflediğinden bunu sağlamak adına çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

Çanakkale Truva Turizm Online İletişim Formu

Çanakkale Truva Turizm online iletişim formu müşterilerin hizmetle ilgili soru ve sorunlarına yönelik internet üzerinden ulaşabilecekleri bir form türüdür. Bu form aracılığıyla insanlar firmaya olan mesajlarını ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilir. Form firma ve seyahat ile ilgili her türlü soru, görüş ya da önerilere yönelik olarak kullanılabilir. Müşteri memnuniyeti ilkesinin bir gereği olarak müşterilere internet, sosyal medya, çağrı merkezi ve şubeler gibi pek çok kanaldan irtibat kurulmaktadır. Firmanın internet sitesinde yer alan iletişim formu isim, soyisim, e posta adresi, telefon numarası, şehir ve mesaj kısmını içermektedir. İlgili alanlar doldurulduktan sonra gönder kısmına tıklanarak mesaj iletilir.

Çanakkale Truva Turizm İstanbul Rezervasyon Telefon Numarası

Çanakkale Truva turizm geniş bir bölgeye hizmet vermekte olup seyahat edecek kişilerin sorun yaşamaması adına erkenden rezervasyon yapmaları önerilir. Rezervasyon işlemi telefon numaraları aracılığıyla yapılmakta olup bu numaralar her il için farklılık gösterir. İstanbul rezervasyon numaraları Ataşehir ve Esenler için ikiye ayrılmıştır. Bunun yanı sıra Çanakkale, İzmir ve Ankara için de rezervasyon yapılabilir. Telefon numaraları aracılığıyla bilet satın alma işlemi de gerçekleştirilebilir. Firmanın ana merkezi Çanakkale’de bulunmakta olup müdüriyet kısmında bilet ve rezervasyon işlemi yapılmamaktadır.

Çanakkale Truva Turizm Telefon Numaraları

Çanakkale Truva Turizm ile ilgili merak edilen tüm soru ve sorunlar için telefon numaraları aracılığıyla firmaya ulaşılabilir. Kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetleri firmadan kaynaklanan sorunlara kısa süre içerisinde çözüm sunmakta, benzer konulardaki tüm soru ve görüşleri dikkate almaktadır. Müşterilerin bekleyip mağdur olmamaları adına firmanın iki tane telefon numarası olup bunlar 0286 213 30 98 ve 0286 212 23 33 şeklindedir. Buna ek olarak firmanın faks numarası da internet sitesinde belirtilmiş olup 0286 213 30 99 olarak ifade edilir. Tüm numaralar müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermektedir.

Çanakkale Truva Turizm Şube İletişim Bilgileri

Çanakkale Truva Turizm geniş hizmet ağına sahip olup ülke içerisinde pek çok noktaya hizmet vermektedir. Ankara, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova hizmet ağının sadece bir kısmıdır. Bu illerin her birinde çok sayıda şube yer almakta olup her birine dair adres ve telefon numarası bilgilerine yer verilmektedir. Böylece herkes kendine en yakın şubeye giderek ya da arayarak bilet alım işlemini rahatça gerçekleştirebilir. Şubelerin büyük kısmı otobüs terminallerinde yer almakta olup bu sayede bilet alacak olan kişiler firmaya kolayca ulaşabilir.

Çanakkale Truva Turizm Adres Bilgileri

Çanakkale merkezli olarak faaliyet gösteren Çanakkale Truva Turizm İsmet paşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi Nusret Kutlu İş Hanı 4. Kat no:79 adresinde hizmet vermektedir. Telefon üzerinden irtibat kurmak yerine yüz yüze iletişimi tercih edecekler için firma merkezi kolay bulabilir bir adreste yer almaktadır.

Çanakkale Truva Turizm Bilgi Merkezi

Çanakkale Truva turizm bilgi merkezi aracılığıyla seferler, şubeler, filo, yolcum nerede, mobil uygulamalar, yol durumu ve mesafeler gibi bilgilere ulaşılabilir. Özellikle yolcum nerede uygulaması pek çok kişi tarafından ilgi görmekte olup bunun için otobüsün nereden nereye gittiği ve araç plaka numarası bilgilerinin girilmesi gerekir. Bu sayede otobüsün konumu hakkında bilgi alınabilir.

YORUM YAP KAZAN

 "Çanakkale Truva Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı