Özel Kurumlar

Ulusoy Turizm İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizin en eski turizm firmalarından biri olan ve uzun yıllardır profesyonel bir şekilde yolcu taşımacılığı sektörünün öncü firması olan Ulusoy Turizm, müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet verebilmek, iş ortakları ile daha etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için çeşitli iletişim kanalları geliştirmiştir. Müşterilerine bilet satışı amacı ile online yöntemler, telefon sistemleri, e – posta adresi üzerinden hizmet veren Ulusoy Turizm bu yöntemler üzerinden müşterilerinin sorunlarına, şikayetlerine, sormak istediklerine cevap veriyor. Yolcu taşımacılığı yaparak müşterilerine hizmet veren firma profesyonel ve kurumsal yapısı ile daha etkili bir şekilde hizmet verebilmek adına çeşitli iletişim yöntemleri kullanmaktadır.

Ulusoy Turizm Müşteri Destek Merkezi

Kurumsal yapısı itibari ile müşterilerine profesyonel olarak hizmet veren Ulusoy Turizm, etkili bir şekilde müşterilerine ulaşabilmek için müşteri destek merkezini aktif olarak kullanmaktadır. Firmanın internet sitesi üzerinden iletişime geçebileceğiniz müşteri destek merkezi profesyonel çalışanlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ülke genelinde sayısız hizmet noktası üzerinden hizmet veren firma müşteri destek merkezi aracılığı ile bu hizmet noktalarına ulaşamayan müşterilerine de profesyonel olarak hizmet veriyor.

Ulusoy Turizm Online İletişim Merkezi

Müşterilerine profesyonel olarak hizmet veren firma müşteri destek merkezi yöntemi dışında online iletişim formu üzerinden de hizmet vermektedir. Bu sayfa üzerinden firma hakkında ve vermiş olduğu hizmetler hakkında görüş, öneri, istek, şikayet, iş birliği konularında merak ettiğiniz her şeyi sorabiliyorsunuz. Adınız, soyadınız, telefon numaranız ve mail adresinizi vererek mesaj iletebildiğiniz bu yöntem ile daha hızlı geri dönüş alıyorsunuz.

Ulusoy Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurumsal ve köklü bir firma olarak hizmet veren Ulusoy Turizm yıllardır sektörde yer almasının vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. 7/24 müşterilerinin ulaşabileceğiniz, bilet satın alabileceği, hizmet hakkında merak ettiklerini sorabildikleri, rezervasyon işlemlerini yapabildiği müşteri hizmetleri yöntemi en etkili iletişim yöntemi olarak tercih edilmektedir. Profesyonel bir çağrı merkezine sahip olan Ulusoy Turizm firması 0 850 811 1 888 numarası üzerinden sizlere hizmet veriyor. Bu numarayı aradığınızda profesyonel müşteri hizmetleri servisini kullanabiliyor ve hızlı bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz. Ayrıca firmanın fax numarasını da kullanarak firmaya yazılı olarak bilgi, belge gönderebiliyor, firma ile etkili bir şekilde iletişim kurabiliyorsunuz.

  • Ulusoy Turizm Müşteri Hizmetleri telefon Numarası: 0 850 811 1 888
  • Ulusoy Turizm Fax Numarası: 0 216 324 00 78

Ulusoy Turizm Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Ulusoy Turizm müşterisi olarak veya iş birliği yapmak isteyen biri olarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak zaman tasarrufu yapmak istiyorsanız izleyebileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Öncelikle Ulusoy turizm müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 811 1 888 telefon numarasını aramalısınız. Karşınızı çıkan ses kaydını dinlemeden doğrudan 0 ı tuşlayın. Bu aşamadan sonra karşınıza çıkacak olan ses kaydını dinlemeden 1 i tuşlayarak doğrudan müşteri temsilcisine ulaşabiliyorsunuz. Müşteri olarak iletişim kurmak istediğinizde bu yöntemi kullanırken iş birliği veya iş ortaklığı amacı ile iletişim kurarken doğrudan temsilciye ulaşabilmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra 0 ı tuşlayıp daha sonra 4 ü tuşlamanız gerekiyor. Bu yöntem ile doğrudan operasyon birimine bağlanabilir ve görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Ulusoy Turizm E-Posta Adresi

Ulusoy Turizm, profesyonel ve kurumsal bir firma olduğu için müşterileri ve iş ortakları ile e – posta adresi üzerinden iletişim kurmaktadır. Bu yöntem ile daha kolay ve daha detaylı bir şekilde iletişim kurabildiğiniz gibi geri dönüş almanız da daha kısa sürmektedir.

Ulusoy Turizm Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal yapısı itibari ile hizmet veren ve müşterilerine çeşitli iletişim kanallarının yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet veren Ulusoy Turizm bu yöntemle daha geniş kitlelere hitap etmektedir. Reklam ve bilet kampanyalarına ait paylaşımların yanı sıra müşterilerinin istek ve önerilerini bu mecralarda cevaplamaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçerek merak ettiğiniz konulara cevap alabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Ulusoy Turizm İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı