Özel Kurumlar

Hilton Otelleri İletişim

Hilton Otelleri, kuruluşu 1900’lerin başına uzanan ve Conrad Hilton tarafından kurulan konaklama devidir. Ülkemizdeki pazarda da uzun yıllardır hizmet sunan Hilton Otelleri, gösterişli tesisleri ile lüksü seven müşterilerine hizmet sunmaktadır. Türkiye’de 32 ayrı şehirde tesisleri bulunan firmanın dünya çapında 6 binin üzerinde tesisi bulunmaktadır. Sadece konaklama değil, toplantı, konser, düğün gibi etkinliklere de ev sahipliği yapan Hilton Otelleri, davetlerin en iyi şekilde geçmesini sağlamaktadır. Hilton Otelleri müşteri hizmetleri bakımından da adına yakışır bir şekilde hareket etmektedir. Firmanın son derece gelişmiş özelliklere sahip olan web sayfasında iletişimle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online iletişim kanallarını kullanabilir, dilerseniz çağrı merkeziyle iletişime geçebilir ve rezervasyonunuzu kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Hilton Otelleri Online Müşteri Hizmetleri Merkezi

Online müşteri hizmetleri merkezi kullanıcılara büyük kolaylık sağlarken firmalara da önemli bir artı katmaktadır. Hilton Otelleri online müşteri hizmetleri merkezi sayesinde firmayla doğrudan iletişime geçmeniz mümkündür. Web sayfasında yer alan iletişim kanalları arasında size en uygun olanı seçebilir ve çok kısa sürede tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber web sayfasında tüm otellerin iletişim bilgilerini, konumlarını ve doluluk oranlarını da görmeniz mümkündür. Çok sayıda oteli bulunan firmanın hizmet almak istediğiniz oteliyle doğrudan iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Hilton Otelleri Müşteri Hizmetleri Online Form

Kurumsal firmaların web sayfalarında sunduğu iletişim seçenekleri arasında yer alan online form, kullanıcıların da yoğunlukla tercih ettiği bir konudur. Firmaların müşterilerine doğrudan ulaşması için sunduğu online form ile birkaç kısa bilginin ardından notunuzu iletebilirsiniz. Hilton Otelleri müşteri hizmetleri online form için ilgili sayfaya girerek kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girmelisiniz. Sonrasına mesajınızı yazarak bilet rezervasyonu, rezervasyon iptali ya da konaklama seçeneklerini iletebilirsiniz.

Hilton Otelleri Müşteri Hizmetleri Online Form

Hilton Otelleri Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

Mail iletişimi birçok firmanın tercih ettiği ve özellikle belge transferi için kullanılan iletişim yöntemidir. Bununla birlikte firmanın kullandığı mail adresleriyle iletişim kurarken İngilizce yazmanız tavsiye edilmektedir. Bunun da en önemli nedeni mail iletişiminin uluslararası mail adresleriyle sağlanmasıdır. Yine de konakladığınız ya da konaklamayı düşündüğünüz Hilton Oteli yetkililerinden güncel mail adresleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hilton Otelleri Medya İletişim E-Mail Adresi: hiltonpr@hilton.com

Hilton Otelleri Avrupa İletişim E-Mail Adresi: development.emea@hilton.com

Hilton Otelleri Müşteri İletişimi Telefon Numarası

Otelcilik gibi anlık bilgilerin ve rezervasyon sisteminin olduğu bir alanda telefonla iletişim son derece önemlidir. Çağrı merkezinin hızlı yanıt vermesi ve bekleme sürelerinin kısa olması müşterilerin en fazla önemsediği konulardır. Hilton Otelleri çağrı merkezi sayesinde müşterilerine en kısa sürede yanıt vermektedir. Odalardaki özellikler, konaklama paketleri, fiyatlar ve daha birçok konuda telefonla yardım almanız mümkündür. Bununla birlikte çok sayıda otele sahip olan firmanın konaklamak istediğiniz oteline doğrudan ulaşmanız daha doğru tercih olacaktır. Bununla birlikte konaklamanız ile ilgili şikayetlerinizi, memnuniyetinizi ya da önerinizi çağrı merkezi aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Hilton Otelleri Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 9 446

Hilton Otelleri Rezervasyon Telefon Numarası: 444 9 879

Hilton Otelleri Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Hilton Otelleri her alanda olduğu gibi iletişim alanında da son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi anlamında öne çıkan hizmet sunan firma, genel müşteri hattı telefon numarasıyla rezervasyon yapma numarasını ayırarak yoğunluğu en aza indirmiştir. İnternet üzerinden iletişime geçmek istemeyen ya da çok hızlı bir şekilde bilgi edinmek isteyen müşteriler için firmanın çağrı merkezi haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermektedir. Hilton Otelleri genel müşteri hattı 444 9 446 ya da rezervasyon numarası 444 9 879 üzerinden anında bağlantı sağlayabilir ve tüm konaklama sorularınızı iletebilirsiniz.

Hilton Otelleri Sosyal Medya Hesapları

Hilton Otelleri sosyal medya kullanımını aktif olarak gerçekleştiren firmalar arasına yer almaktadır. Özellikle binlerce tesise sahip olduğu için dünyanın her yerinde takipçisi olan firma, sosyal medya üzerinden kampanyalarını ve reklamlarını iletmektedir. Hilton Otelleri sosyal medya hesaplarını takip ederek iletişim kurabilir ve yorum yapma imkanı bulabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Hilton Otelleri İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı