Bankalar

Generali Sigorta Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri

Türkiye genelinde profesyonel olarak emeklilik ve sigorta poliçesi hizmeti veren generali Sigorta firması bu alanda en geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte müşterilerine en fazla iletişim kanalını sunan firma olarak bilinmektedir. Müşterilerinin almış olduğu hizmetler ile ilgili eksikliklerin giderilmesi, yaşadıkları sorunların çözümlenmesi, olası yaşanabilecek olan sorunlar için etkili ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmesi için müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, sosyal medya hesapları, e- posta adresi, fax numarası, online iletişim sayfası ve canlı yardım sayfası gibi çeşitli iletişim kanalları üzerinden hizmet vermektedir. Müşterilere sunulan iletişim kanalları üzerinde etkili ve hızlı hizmet vermenin yanı sıra iş ortakları ve iş birliği yapan firmalar içinde özel iletişim kanalları oluşturmuştur Profesyonel ve kurumsal bir sigorta firması olan Generali Sigorta bu alanda en etkili hizmeti sunan firma konumunda olup müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Generali Sigorta İletişim ve Destek Merkezi

Generali Sigorta firması müşterileri için ayrı, kurumsal ilişkileri için ayrı iletişim yöntemleri geliştirmiştir. İletişim ve destek sayfaları da bu anlamda hem kurumsal müşterileri için ayır hem de bireysel müşteriler için ayrı olarak hizmete sunulmuştur. Generali Sigorta firmasından aldığınız hizmetleri değerlendirmek, hizmet ile ilgili sorulara cevap verebilmek, şikayetlerinizi ileterek çözümlenmesini sağlamak veya önerilerinizi, isteklerinizi iletmek için kullanacağınız iletişim sayfaları ile kısa süre de etkili olarak hizmet alabiliyorsunuz.

Generali Sigorta Online İletişim Formu

Müşterileri için sunduğu iletişim kanallarından biri olan online iletişim formu sayesinde sigorta firmasına iletmek istediğiniz tüm konuları kolaylıkla iletebiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman diliminde iletişim kurabiliyor olmanız sahip olduğunuz avantajlardan biri olup dilediğiniz zaman iletişim formu ile her konu da fikrinizi, istek ve önerilerinizi veya şikayetlerinizi sunabiliyorsunuz. Kurumsal yapısı ile online iletişim formu aracılığı ile kendilerine ulaşan müşterileri ve kurumsal iş ortakları için alanında uzman olan çalışanları ile cevaplar vererek yardımcı olan firma bu alanda çok etkili ve çok hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi telefon Numarası

Kurumsal bir sigorta firması olarak ülkemizin her şehrinde hizmet veren Generali Sigorta firması aynı zamanda müşterileri için alternatif iletişim kanalları kurmuş ve etkili bir şekilde hizmet veren sigorta firması konumuna gelmiştir. Müşteri odaklı hizmet prensibi ile hizmet veren, hızlı bir şekilde müşterilerinin sorunlarına çözümler üreten firma bu konu ile ilgili olarak çok geniş bir çağrı merkezi oluşturmuş, 7/24 müşterileri için çok sayıda çağrı merkezi çalışanı ile hizmet vermektedir. Kısa süre de iletişim kurabilmek adına kurmuş olduğu müşteri hizmetleri servisi profesyonel ve uzman çalışanlardan oluşmaktadır.. Bu sayede günün herhangi bir saatinde müşteri hizmetlerini arayarak şikayet, öneri, istek veya fikirlerinizi iletebiliyor ve profesyonel bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz.

  • Generali Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 555 55 55 – 0 212 924 29 58 – 0 212 705 45 45
  • Generali Sigorta Genel Müdürlük telefon Numarası: 0 212 924 29 58
  • Generali Sigorta Genel Müdürlük Fax Numarası: 0 212 243 00 13

Generali Sigorta E – Posta Adresi

Generali Sigorta firması müşterileri için sunmuş olduğu müşteri hizmetleri, çağrı merkezi sistemleri ile birlikte e-posta adresi üzerinden de hizmet vermektedir. Yazılı olarak iletişim kurmak isteyen müşteriler, çok kişi ile aynı anda iletişim kurarak müşteri hizmetleri servisini hızlandırmak isteyen müşteriler için bu sistemi aktif olarak kullanan firma profesyonel çalışanları ile mail sistemini kullanmaktadır.

Generali Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Her türlü iletişim kanalını müşterilerine sunan firma popüler olan sosyal medya platformları üzerinden de müşterilerine ve iş ortaklarına hizmet veriyor. Reklam içerikli paylaşımların yanı sıra iş ortakları ile yapmış olduğu iş birliklerinin duyurularını da bu hesaplar üzerinden yapmaktadır. Profesyonel olarak sosyal medya hesaplarını kullanan danışmanları ile hizmet veren firma bu hesaplar ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

YORUM YAP KAZAN

 "Generali Sigorta Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı