Alışveriş

Evkur Çağrı Merkezi İletişim ve Müşteri Hizmetleri

Yaşamınızda kullandığınız eşya, mobilya, mobil sistemler, teknolojik ürünler, tekerlekli araçlar gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Evkur, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına alternatif iletişim kanalları kullanmaktadır. Online olarak iletişim kanallarını kullanabileceğiniz gibi, telefon numarası aracılığı ile veya e – posta adresi üzerinden iletişime geçebilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir, önerilerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Kurumsal bir marka olarak ülkemizde çok sayıda nokta da şubesi bulunan Evkur firmasının iletişim kanallarını kullanarak sorunlarınızı, önerileriniz, isteklerinizi iletebilir ve yardım alabilirsiniz.

Evkur Müşteri Destek Merkezi

Evkur firmasının kurumsal yapısı nedeni ile müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet vermek için kurmuş olduğu müşteri destek merkezi en kolay iletişim kuracağınız iletişim kanalıdır. Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz müşteri destek merkezi profesyonel bir ekip tarafından yönetildiği için yardım almak istediğiniz tüm konularda işin uzmanı ile görüşebiliyorsunuz. Kısa süre de etkili bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız Evkur müşteri destek merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Evkur Online İletişim Formu

Kurumsal bir marka olan Evkur, müşterilerine daha kaliteli bir şekilde hizmet vermek ve daha etkili bir şekilde geri bildirimler alabilmek adına online iletişim formu sayfasını aktif hale getirmiştir. Bu sayfa üzerinden yaşadığınız sorunların çözülmesi için bildirimler yapabiliyor, isteklerinizi iletebiliyor, önerilerinizin değerlendirilerek daha kurumsal bir şekilde hizmet alabilmek için önerilerinizi ve isteklerinizi iletebiliyorsunuz. İletişim bilgilerinizi yazarak detaylı olarak fikirlerinizi ilettiğiniz online iletişim formu sayesinde kurumsal olarak geri bildirim alabiliyorsunuz. Online iletişim formunun bulunduğu sayfa da Evkur firmasına ait iletişim bilgileri de yer aldığı için iletişim kanallarına ait bilgileri bu sayfadan da edinebiliyorsunuz.

Evkur İletişim E – Posta Adresi

Kurumsal yapısı ile ön plana çıkan Evkur, etkili bir şekilde iletişim kurabilmek, önerilerinizi, isteklerinizi iletebilmek, iş ortaklıkları veya sponsorluk anlaşmaları ile iletişime geçebilmek adına kurumsal e – posta adresini aktif bir şekilde kullanmaktadır. Müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına sürekli olarak kendini geliştiren Evkur, müşterilerinden aldığı geri bildirimler ile kurumsal gelişmelere imza atmaktadır. Bu nedenle kullanmış olduğu e – posta sistemi ile müşterilere alternatif bir iletişim kanalı hizmeti sunmuştur.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkur çağrı merkezi sistemi ile müşterilerine hizmet veren kuruluşlardan biridir. Yapmış olduğunuz alışverişler ile ilgili olarak sorularınızı sorabilmek, yaşadığınız sorunları doğudan ilgilisine iletmek, Evkur yetkilileri ile iletişime geçerek şikayetlerinizi bildirmek için çağrı merkezi sistemini sizlere sunmuştur. Müşteri hizmetleri numarasını kullanarak ulaşabileceğiniz çağrı merkezi aracılığı ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek tüm isteklerinizi ve önerilerinizi ilgililere ulaştırabiliyorsunuz. Tüm şubelerin ortak numarası olan 0 850 252 32 29 numarasını arayarak çağrı merkezine ulaşabilir, çağrı merkezi üzerinden ulaşmak istediğiniz şehirdeki Evkur firmasının santral sistemine bağlantı yaptırabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde kullanabileceğiniz bu sistem ile kolayca iletişim kurabiliyorsunuz.

  • Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 473 46 46
  • Ortak Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 252 32 29

Evkur Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Evkur müşterisi iseniz veya Evkur müşterisi olmak istiyorsanız müşteri temsilcisi sistemini kullanarak merak ettiklerinizi kolayca sorabilirsiniz. Kurumsal bir yapıya sahip olan ve çok sayıda şehirde şubesi olan Evkur firmasının müşteri hizmetleri numarasını kullanarak iletişime geçmek ve müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilmek için öncelikle müşteri hizmetleri numarası olan 0 212 473 46 46 numarasını aramanız gerekiyor. Bu numara üzerinden karşınıza çıkacak olan otomatik kayıtları dinlemeden öncelikle 3 ü tuşlamanız gerekiyor. Tuşlama yaptıktan sonra karşınıza çıkacak otomatik kaydı dinlemeden 0 tuşladığınızda otomatik olarak müşteri temsilcisi karşınıza çıkıyor. Bu sayede zaman kaybetmeden müşteri temsilcisine ulaşmış oluyorsunuz.

Evkur Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal her firma gibi sosyal medya platformları üzerinden müşterilere hizmet veren Evkur firması popüler sosyal medya hesapları ile sizlerle buluşuyor. Sosyal medya hesapları profesyonel bir ekip tarafından yönetilen Evkur firmasının sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımları takip edebilir, isteklerinizi ve önerilerinizi gönderebilir ve etkili bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Evkur Çağrı Merkezi İletişim ve Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı