Bankalar

Gulf Sigorta Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Uluslararası sigortacılık sektöründe yer alan, köklü ve eski bir firma olan Gulf Sigorta; 2017 tarihinden itibaren köklü bir sigorta firması olan AIG Sigorta firması ile birleşerek Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Profesyonel sigortacılık hizmetlerini ülkemizde de sunan ve dinamik bir yapıy sahip olduğu için oldukça etkili bir şekilde iletişim kuran Gulf sigorta bireysel müşterilerinin yanı sıra kurumsal müşterilerine de profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sahip olduğu alt yapı sistemi ve deneyim ile insanlara kusursuz bir sigortacılık hizmeti veren Gulf Sigorta müşterileri ile iletişim kurabilmek için çeşitli yöntemler geliştirmiştir. İletişim kanallarının yanı sıra bu kanallarda çalışacak olan kişileri titiz bir şekilde seçen Gulf Sigorta alanında uzman olan deneyimli ve tecrübeli iletişim uzmanları ile sizlere hizmet vermektedir.

Gulf Sigorta Çağrı Merkezi

Profesyonel bir sigorta firması olarak ülkemizde faaliyet gösteren Gulf Sigorta firması bireysel ve kurumsal müşterilerine kusursuz bir şekilde hizmet verirken aynı zamanda daha etkili bir şekilde hizmet verebilmek için profesyonel bir çağrı merkezi sistemine sahiptir. 7/24 hizmet alabileceğiniz bir sistem olan çağrı merkezini aradığınızda hangi konu ile ilgili olarak aradığınızı belirterek konunun uzmanı ile görüşebiliyorsunuz. Bu sayede yaşadığınız sorun kısa süre de çözümleniyor, istek ve önerileriniz kısa süre de değerlendiriliyor, merak ettikleriniz ile ilgili olarak cevaplar alabiliyorsunuz. Kurumsal müşteri olarak çağrı merkezine ulaştığınızda kurumsal müşterilere hizmet veren birime doğrudan yönlendiriliyor ve profesyonel olarak hizmet alabiliyorsunuz.

  • Gulf Sigorta Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 12 44

Gulf Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşterilerine daha profesyonel olarak hizmet verebilmek için aktif olarak hizmet veren Gulf Sigorta müşteri hizmetleri, hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için hizmet vermektedir. Ayrıca acente olmak isteyenler içinde bir iletişim kanalı olarak kullanabileceğiniz müşteri hizmetleri kanalından faydalanabilmek için genel Müdürlük müşteri hizmetleri telefon numarası olan +90 216 400 2 400 telefon numarasını aramanız gerekiyor. Karşınıza çıkan otomatik ses kaydını dinledikten sonra işlem yapmak istediğiniz konu ile ilgili numarayı tuşlamanız gerekiyor. Bu şekilde yapmak istediğiniz tüm işlemler için hizmet alabiliyorsunuz. Profesyonel çalışanları ile sizlere hizmet veren Gulf Sigorta bu iletişim kanalı ile sizlere alternatif yöntemler sunmaktadır.

  • Gulf Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 400 2 400

Gulf Sigorta Mail Adresi

Kurumsal bir sigortacılık firması olan Gulf Sigorta çağrı merkezi dışında bireysel ve kurumsal müşterilerine e-posta adresi üzerinden de iletişim kurma imkanı sağlıyor. Günümüzde iletişimin büyük çoğunluğunun yazılı olarak e-posta adresleri üzerinden yapılıyor olması ve Gulf Sigorta firmasının teknolojiye uyum sağlamış olması e – posta sistemi üzerinden iletişim kurma imkanını yaratmıştır. Firmanın sahip olduğu kurumsal e – posta adresini yöneten profesyonel çalışanlar konularına göre uzman olan kişiler oldukları için bu kanalı takip ederek kısa süre de etkili bir şekilde iletişim kurabiliyorsunuz.

Gulf Sigorta Online İletişim Sayfası

Kurumsallığı ve vermiş olduğu profesyonel hizmetleri ile adından söz ettirmiş olan Gulf Sigorta firması çağrı merkezi ve e – posta iletişim kanalları dışında online iletişim sayfası üzerinden de hizmet veriyor. Bireysel müşteriler ve kurumsal müşteriler olarak iki farklı kategoride müşterilerine hizmet veren firma online iletişim sistemi ile daha etkili bir şekilde hizmet almanızı sağlıyor. Firmanın internet sitesine erişim sağladığınızda ana sayfa da yer alan iletişim sekmesine tıklayarak online iletişim sayfasına ulaşabilir, istek, öneri, merak ettiğiniz konular, görüş veya yaşamış olduğunuz sorunları firmanın müşteri temsilcilerine iletebiliyorsunuz.

Gulf Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Popüler sosyal medya platformlarında kurumsal hesapları bulunan Gulf Sigorta, bu mecralardan paylaşımlar yaparak reklam ve kampanyalarının tanıtımını yaptığı gibi müşterilerinden gelecek olan istek, öneri, şikayet ve görüşler ile ilgili konularda hizmet vermektedir. Profesyonel sosyal medya danışmanları ile hizmet veren Gulf Sigorta sahip olduğu kurumsal hesaplar aracılığı ile profesyonel olarak hizmet veriyor.

YORUM YAP KAZAN

 "Gulf Sigorta Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı