Bankalar

Groupama Sigorta Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizde profesyonel olarak hizmet veren sigorta şirketleri arasında yer alan ve kurumsal bir yapıya sahip olarak sigorta konularında hizmet veren Groupama Sigorta, vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra müşterilerine ve iş ortaklarına daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için çeşitli iletişim kanalları geliştirmiştir. Bu iletişim kanalları sayesinde müşterilerine vermiş olduğu hizmetler ile ilgili yaşanabilecek sorunların ortadan kaldırılması, müşterilerine daha kaliteli hizmetler verilmesi, müşteriler tarafından gelebilecek öneri ve isteklerin değerlendirilerek işleme konulması, iş ortaklarına daha hızlı bir şekilde hizmet verilmesi için müşteri hizmetleri servisi, çağrı merkezi, online iletişim formu, canlı yardım, e-post adresi, fax numarası gibi farklı iletişim kanallarını kullanmaktadır.

Groupama Sigorta İletişim ve Destek Merkezi

Alternatif iletişim kanalları arasında yer alan ve müşteriler tarafından daha yoğun olarak kullanılan iletişim ve destek sayfası aynı zamanda müşterilerin yaşadıkları sorunları daha detaylı bir şekilde anlatabilmelerine olanak sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri ve iletişim hattı olarak iki farklı sistem üzerinden verilen bu hizmet ile firma kurumsal yapısını ön plana çıkarmış, müşterilerinin daha profesyonel olarak hizmet alması sağlanmıştır. Türkiye’nin en büyük sigorta acentelerinden biri olması ve çok geniş bir hizmet yelpazesi bulunması nedeni ile profesyonel iletişim kanallarına sahip olan firma müşterilerine en hızlı ve en etkili şekilde hizmet sunuyor.

Groupama Sigorta Online İletişim Formu

Kurumsal bir sigorta acentesi olan Groupama Sigorta, müşterilerine sunmuş olduğu alternatif iletişim kanallarından biri olan online iletişim formu ile etkili ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Müşterilerinin sorunlarının çözümlenmesinde, müşterilerinin yaşadığı olumsuzlukların giderilmesinde veya müşteriler tarafından istek ve öneriler iletilmesinde kullanılan online iletişim formu ile tüm konuları detaylı bir şekilde firmaya iletebiliyorsunuz. Profesyonel ve alanında uzman olan çalışanların yer aldığı müşteri hizmetleri bölümüne detaylı olarak şikayetlerinizi iletebileceğiniz online iletişim formu için firmanın sitesini de ziyaret edebilirsiniz .

Groupama Sigorta E – Posta Adresi

Müşterileri ve iş ortakları ile yazılı olarak iletişim kurabilmek için kullanılan bir iletişim kanalı olan e – posta adresi, firmanın en fazla tercih ettiği kanallar arasındadır. Uzun yazışmalarda veya çoklu yazışmalarda kullanılan ve bu sayede daha hızlı ve daha etkili bir şekilde iletişim kurulmasını ağlayan firma müşterileri için ayrı, iş ortakları için ayrı e – posta adreslerini kullanmaktadır.

Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşterileri için profesyonel bir çağrı merkezi sistemi kuran firma kurumsal olarak bu alanda uzman olan ve konularında profesyonel olan çalışanları ile 7/24 hizmet veriyor. Etkili çözümler ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri servisi ile çağrı merkezi servisini birleştirmiştir. Bu sayede daha geniş bir kitleye aynı anda hizmet verebilen firma sahip olduğu tecrübeli çalışanlar ile hizmet vermektedir.

  • Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 250 50 50

Groupama Sigorta Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Sigorta ve emeklilik hizmetleri aldığınız veya almayı düşündüğünüz, iş ortaklı kurmak veya iş biliği yapmak için iletişime geçmek istediğiniz Groupama Sigorta firması ile müşteri hizmetleri kanalını kullanarak iletişime geçmek istediğinizde ses kayıtları dinlemek yerine doğrudan müşteri temsilciniz bağlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 250 50 50 numarasını aramalı, ses kaydı başladığında 7 yi tuşlamalı ve sonrasında 0 ı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanmalısınız.

Groupama Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal yapısı ile her alanda profesyonel olarak hizmet veren firma sosyal medya platformları üzerinde de müşterilere iletişim kurma olanağı sağlıyor. Bu yöntem ile hem firmanın reklam içerikli paylaşımlarından haberdar oluyorsunuz hem de dilediğiniz zaman iletişime geçebiliyorsunuz. 7/24 sosyal medya hesaplarını takip eden bir sisteme ve çalışanlara sahip olan firma bu kanalları kullanarak iletişime geçen müşterileri ve iş ortaklarını etkili ve hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyor.

YORUM YAP KAZAN

 "Groupama Sigorta Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı