Özel Kurumlar

Birevim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birevim, Türkiye’de insanların pek çok farklı taşınmaz mal sahibi olabilmesini kolaylaştıran bir kuruluş olarak bilinmektedir. Ev, dükkan ya da arsa sahibi olmak isteyen birçok insan Birevim sayesinde güvenli, avantajlı ve bütçesine uygun bir şekilde birikim yapabilmekte, dilediği taşınmazın sahibi olabilmektedir.

Ülke genelinde yüzbinlerce müşteri portföyüne sahip olan Birevimin’in kendine has tasarruf ve birikim yöntemi bulunurken, müşteriler bu tasarruf yöntemleri ile bütçesini zorlamadan ve vade farkı, faiz ya da bu gibi ilave ücretler ödemeye gerek olmadan dilediği evi satın alabilmek mümkündür.

Geniş müşteri kitlesi için sistemli bir çalışma yürüten kuruluş, her türlü soru ya da sorun karşısında Birevim Müşteri Hizmetleri üzerinden müşterilerine destek sağlayabilmektedir.

Birevim Müşteri Hizmetleri Birimi

Faizsiz ev sahibi olabilmenin en iyi yollarından biri olarak değerlendirilen Birevim, müşterilerine her anlamda sorunsuz ve güvenilir bir hizmet sağlayabilmek adına gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir. Birevim Müşteri Hizmetleri Birimi bu anlamda müşterilerin yaşadıkları herhangi bir sorun karşısında çözüm üretebilmekte ya da merak edilen sorulara yanıt verebilmektedir.

Diğer pek çok kurumsal firmada olduğu üzere Birevim Müşteri Hizmetlerinde de kalite standartları gereği görüşmeler kayıt altına alınmakta ve firma müşterilerinin her türlü problemleri kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Birevim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birevim Müşteri Hizmetleri telefon numarası üzerinden müşteri temsilcileri gerekli desteği sağlamakta olup müşterilerinin soru, sorun, şikayet ve önerilerini dinleyebilmektedir.

Birevim Çağrı Merkezi telefon numarası: 444 23 53 olarak bilinmektedir.

Birevim e-posta Adresi

Birevim e-posta adresi aracılığı ile pek çok insan sorularını, görüşlerini, merak ettiklerini, istek ve önerilerini yazarak Birevim’e iletebilmektedir. Üstelik kurum ile alakalı resmi yazışmalar da yine bu kanal üzerinden yapabilirsiniz.

Birevim müşterilerinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmesi için kullanabileceği e-posta adresi; iletisim@birevim.com.tr adresidir. Bu adres üzerinden firma müşterileri mail yolu ile iletişime geçebilmekte, firma yetkilileri tarafından kısa sürede dönüş sağlanabilmektedir.

Birevim Online İletişim Formu

Birevim Online İletişim Formu sayesinde gerek Birevim müşterileri, gerekse faizsiz ev satın alma ile alakalı sorularına yanıt arayan tüketiciler merak ettiklerini, talep ettiklerini, şikayetlerini ve bu gibi konuları firmaya iletebilir. Birevim müşteri temsilcileri tarafından kısa süre içerisinde bildirimlere geri dönüş sağlanarak müşterilerin ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Birevim Müşteri Çözüm Merkezi olarak da bilinen iletişim merkezinde, firma müşterileri ya da tüketiciler isim, soy isim, telefon numarası, e-posta adresi ve mesajını yazarak firmaya göndermektedir.

Birevim aldığı iletişim bilgileri ve mesaj doğrultusunda müşteriye geri dönüş sağlayabilmekte ve en uygun çözümü minimum süre zarfı içerisinde sağlayabilmektedir.

Birevim Sosyal Medya Hesapları

Birevim, müşterilerine ve genel olarak ev sahibi olmak isteyenlere yalnızca ülke genelindeki şubeleri ile değil, aynı zamanda daha pek çok farklı kanal üzerinden de hizmet vermektedir.

Özellikle de sosyal medya kanalları üzerinden kiradan kurtulup kendi evinde yaşamak isteyenler için gerekli bilgi ve birikimini sunan Birevim, bu sayede her türlü merak konusunu giderebilmektedir. Üstelik bu kanallar üzerinden müşteri temsilcileri ile de iletişim sağlanabilmektedir. İşte Birevim Sosyal Medya Hesapları;

YORUM YAP KAZAN

 "Birevim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı