Özel Kurumlar

Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de uzun yıllardan bu yana araç kiralama hizmeti veren Avis güven, mutluluk ve sevgi çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Firmanın öncelikli amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olup bu sayede sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır. Her dönem yeni konseptler geliştirmesi firmaya önemli başarılar ve ödüller kazandırmaktadır. Özellikle müşteri ile firma arasındaki iletişimin kuvvetli tutulmasına özen gösterilir. Böylece müşteriler hizmetlerle ilgili tüm soru, görüş ve önerileri için rahatlıkla firmayla iletişime geçebilirler.

Avis Tam Destek Hattı

Avis tam destek hattı müşterilere yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Her türlü acil durumda hızlıca aranabilen 444 28 47 numarası ile yol yardım talebinde bulunmak mümkündür. Yaşanan her türlü kaza ve buna benzer durumlarda Avis en hızlı şekilde müşterilerin yardımına koşmaktadır. Böylece mağduriyet yaşanmadan sorun kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulur. Destek hattında işinde profesyonel ve deneyimli personeller görev yapmakta olup bu sayede her bir destek hizmeti firma için referans niteliği taşımaktadır.

Avis E – Posta Adresi İletişim

Araçlarla ilgili kaza, arıza ve bu gibi durumlarla alakalı yazılı iletişim kurulmak istenildiğinde Avis e – posta adresi kullanılabilir. İletilmek istenen mesajın açık, anlaşılır ve resmi bir diller ifade edilmesi sorunun daha pratik şekilde çözülmesini sağlayacaktır. Müşterilerin iletişimi için iki farklı e posta adresine sahip olan Avis gönderilen tüm mesajlara kısa süre içerisinde geri dönüş yapmaktadır. Rezervasyon ile öneri ve yorumlar için ayrı ayrı mail adresleri kullanılması gerekir.

Avis Müşteri İletişim Formu

Avis müşteri iletişim formu görüş, şikayet ya da önerilerini online olarak iletmek isteyen müşteriler tarafından kullanılır. Teşekkür, bilgi, talep, öneri ve eleştiri gibi konularda yazılabilen iletişim formunda adı, soyadı, doğum yılı, TC kimlik numarası, telefon numarası, e posta adresi ve açıklama alanları yer almaktadır. Bunların her birinin eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulması sorunun net şekilde anlaşılıp hızlıca çözülebilmesi bakımından önemlidir. Form aracılığıyla gönderilen her mesaj firma yetkilileri tarafından incelenmekte ve değerlendirilmektedir.

Avis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avis müşteri hizmetleri çok sayıda müşterinin sıklıkla tercih ettiği iletişim kanalları arasında yer almaktadır. Çağrı merkezinin çalışma saatleri verilen hizmetin içeriğine göre farklılık göstermektedir. Öneri, talep, soru ve eleştiriler için hafta içi günlerinde saat 08.00 ile 17.00 arasında arama yapılabilir. Rezervasyon amaçlı yapılacak aramalarda ise hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin 09.00 ile 19.00 saat aralığında müşteri hizmet merkezine ulaşılabilir. Yapılacak aramalar yurtdışından olacaksa +90216 444 28 47 numarasını aramak gerekir. Numaralara yapılacak aramalarda her müşteriye özel hizmet verilmektedir. İsteğe bağlı olarak çağrı merkezi yerine e posta ya da internet kanalları da tercih edilebilir.

Avis Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Avis müşteri hizmetleri her müşterinin erişimine açık olup bazı saatlerde hatta yoğunluk yaşanabilir. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için 444 28 47 numaralı hattı arayıp 2’yi tuşlamak sürecin daha kısa olmasını sağlayacaktır. Özellikle yol yardım aramaları için bu uygulama yararlı olacaktır. Her türlü acil hallerde 7 gün 24 saat ulaşılabilir olan numara müşteri sorunlarının halledilmesine yönelik faaliyet gösterir. Böylece firmanın temel ilkesi olan müşteri memnuniyeti de sağlanmaktadır. Firmanın hizmet kalitesine verdiği önem sayesinde hiçbir müşteri beklemeden hızlı ve güvenilir hizmet alabilmektedir.

Avis Resmi Sosyal Medya Hesapları

Avis resmi sosyal medya hesapları firmayla ilgili güncel duyuruları ve haberleri takip etmek isteyen müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Günümüzde sosyal medya kullanıcısının fazla sayıda olması bu hesapların günlük ziyaretçi sayısını da artırmaktadır. Firma gelişmelerini takip etmenin yanı sıra Avis’le iletişim kurmak için de sosyal medya hesapları kullanılabilir. Mesaj iletmek için müşteriye ait bir kullanıcı hesabının bulunması gerekir. Tıpkı e posta iletilerinde olduğu gibi sosyal medya mesajlarında da konunun açık ve anlaşılır şekilde ifade edilmesi sorunların çözülmesi açısından önemlidir.

YORUM YAP KAZAN

 "Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı