Alışveriş

Tarz Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Tarz, kendine özel üretimleri ile kadın giyim, erkek ayakkabı, çocuk ayakkabı ve kadın ayakkabı ürünlerinde hizmet göstermektedir. Online olarak işlem gerçekleştirilebilen Tarz firması, müşterilerinin işlemlerini hızlandırmak ve memnuniyeti arttırmak amacıyla farklı iletişim kanalları da sunmaktadır. Tarz iletişim kanalları ile yapacağınız görüşmelerde sorunlarınızı dile getirebilir veya ürün satın alabilirsiniz. Karnaval havasında giyim modelleri ile kadınların tarzına tarz katmayı hedefleyen firma, sadece ürünlerinde değil müşteri hizmetleri bölümünde de memnuniyet sağlamak istemektedir. Tarz iletişim seçenekleri arasında tercih yaparak tüm soru ve görüşlerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Tarz Müşteri Destek Merkezi

Uygun fiyat politikasıyla hizmet veren Tarz giyim, destek merkezi aracılığıyla merak edilen tüm soruları yanıtlamaktadır. Tarz iletişim merkezi üzerinden teslimat, sipariş, ödeme, iade ve değişim işlemlerinizi nasıl yapacağınız ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz. Tarz iletişim merkezinde bulunan canlı destek bağlantısı da, anlık iletişime geçmek ve beklemek isteyen müşteriler için kullanılmaktadır. Sayfanın sağ alt kısmında bulunan canlı yardım sekmesine tıklayarak mini formu doldurabilir ve temsilcinin sizinle irtibata geçmesini bekleyebilirsiniz. Tarz müşteri iletişim merkezinde isim, telefon, mail ve mesajınızı yazarak firmaya göndermeniz yeterli olmaktadır.

Tarz Online İletişim Formu

Site üzerinde sunulan iletişim formuna isim, e-posta, telefon ve mesajınızı yazarak firmaya iletebilirsiniz. Tarz iletişim formu ile kargo hakkında bilgi edinebilir, öneri yapabilir veya sorunlarınızı firmaya iletebilirsiniz. Online iletişim kullanmayı sıkça tercih eden Tarz, müşterilerine de bu imkânı sağlamaktadır. Online iletişim formu sayesinde telefonda bekleme yapmanıza gerek kalmadan firmaya mesajınızı iletebilir ve uygun olunan en kısa sürede size dönüş sağlanmasını talep edebilirsiniz. Tarz ürün iadeleri ve değişimleri de iletişim formu üzerinden yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra havale ile ödemelerinizi hesap bilgileri sekmesinde bulunan hesaplardan yapabilir ve yaptığınız ödemeleri bildirim formundan iletebilirsiniz.

Tarz İletişim E-Posta Adresi

Tarz firmasına iletmek istediğiniz ürün görselleri var ise veya yazılı olarak iletişim kurmak istiyorsanız info@1tarz.com adresine mail gönderebilirsiniz. Diğer iletişim kanallarından daha az sıklıkta tercih edilen e-posta adresinden size daha hızlı dönüş sağlanabilmektedir. Telefonlarda yaşanılan yoğunluğun önüne geçmek ve müşterilerin belge ve görsellerini rahatça gönderebilmesi için e-posta ile iletişim tercih edilmesi gerekmektedir. Tarz mail adresi üzerinden yapacağınız gönderim işlemi sonrasında, size geri dönüşler genellikle gönderim yaptığınız adres üzerinden sağlanmaktadır. Farklı bir yolla iletişim kurmak isterseniz mailinizde bunu belirtebilirsiniz.

Tarz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefon ile ulaşım pek çok müşteri tarafından tercih edilen iletişim metodu olmaktadır. Anlık olarak sorunları gidermek ve sorulara yanıt almak için tercih edilen telefon ile iletişim de, zaman zaman yoğunluklar yaşanabilmektedir. Tarz müşteri hizmetleri genellikle gündüz saatlerinde telefonlara yanıt vermeyi tercih ediyor. Yoğunluk olma durumunda veya mesai saatleri haricinde ise, online olarak sunulan iletişim seçeneklerini tercih edebilmeniz mümkün. Tarz müşteri hizmetleri üzerinden tüm kargo, satın alma, iade, hatalı ürün değişimi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Tarz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 552 231 09 29

Tarz Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Tarz müşteri temsilcilerine direkt bağlanmak için herhangi bir tuşlama yapmanıza ve beklemenize gerek bulunmuyor. Standart çağrı merkezi numaralarından farklı olarak hizmet sunan Tarz, anlık olarak telefonları yanıtlayarak soruları cevaplayabilmektedir. Belirli saat veya günlerde yaşanılan yoğunluktan dolayı 0552 231 09 29 numaralı telefona ulaşamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda isterseniz online iletişim kanallarını tercih edebilir veya daha sonra tekrar aramayı tercih edebilirsiniz. Tarz giyim çağrı merkezini arayarak yapacağınız görüşmelerde fiyat bilgilendirmeleri, satın alma işlemleri, şikâyetler ve satış sonrası diğer hizmetler ile alakalı yardımcı olunmaktadır.

Tarz Resmî Sosyal Medya Hesapları

Tarz firmasının Facebook ve Instagram kanalları üzerinden de alışverişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ağırlıkla sosyal medya hesapları üzerinden ürünlerini tanıtan firma, bu mecralardan site üzerine yönlendirme yapmaktadır. Tarz resmi sosyal medya hesaplarında zaman zaman yapılan kampanyaları görebilir ve ürün satın almak için görsellere göz atabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada bulunan mesajlaşma yöntemi sayesinde, beğendiğiniz ürünleri satın alabilir, iade veya değişimlerinizin yapılmasını talep edebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Tarz Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı