Özel Kurumlar

Uludağ Turizm İletişim

Uludağ Turizm, ülkemizin köklü ve önemli firmaları arasında yer almaktadır. 1973 yılında kurulan firma, Balıkesir kökenlidir. Uludağ Turizm, şehirlerarası otobüs yolculuğu konusunda filosunu her geçen gün artırmaktadır. Gelişen otomotiv sektörüne ayak uyduran Uludağ Turizm, her geçen dönemde daha gelişmiş otobüslerle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Şehirlerarası kara yolculuğu denildiğinde akla gelen firmalardan olan Uludağ Turizm, web sayfası hizmetiyle de ön plana çıkmaktadır. Taşımacılık anlamında son bilgilerin, gelişmelerin de yer aldığı web sayfasında, bilet rezervasyonu ve tüm iletişim bilgileri yer almaktadır. Firmanın web sayfasına girerek hem hizmetler hakkında bilgi alabilir, hem biletler ve güzergahları görebilir hem de tüm iletişim kanallarını görebilirsiniz.

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri Merkezi

Şehirlerarası karayolu taşımacılığı yapan firmalar için iletişim konusu son derece önemlidir. Özellikle rezervasyon yapılması, bilet ücretlerinin online ödemesi, koltuk seçimi, yolculuk saati gibi konular açık bir şekilde bildirilmelidir. Bunun yanı sıra iletişim yeteneği iyi olan personelin iletişim alanında çalışması gerekmektedir. Uludağ Turizm müşteri hizmetleri merkezi sayfasında firmayla online iletişime geçme, bilet rezervasyonu yapma ya da çağrı merkezine ulaşma gibi imkanlar bulunmaktadır.

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri Online Form

Online iletişim, günümüzde sıklıkla tercih edilen ve firmaların önemsediği konular arasında yer almaktadır. Kolaylık sağlayan bu iletişim, özellikle hız kazandırmakta ve müşterilerin sorununu iletmesine olanak tanımaktadır. Uludağ Turizm iletişim sayfasında yer verilen online form sayesinde şubeye girmenize gerek kalmadan şikayetlerinizi ya da isteklerinizi bildirebilirsiniz. Bu formda yer alan kişiler bilgileri ve diğer alanları en doğru şekilde girmeniz gerekmektedir. Tüm bilgileri girmeniz durumunda verdiğiniz iletişim bilgilerine yanıt gelecektir. Yolculuğunuzla ilgili yaşadığınız sorunları ya da rahat yolculuk yaptıysanız beğeninizi, otobüs konforu ile ilgili düşüncelerinizi, firmanın bilet fiyatı politikasını ve daha birçok konuda online formu doldurabilirsiniz.

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

E-Mail kullanımı şehirler arası yolculuk hizmeti sunan firmalar açısından oldukça önemlidir. Özellikle online bilet işlemlerinin elektronik ortamda yapılması, bilet faturasının gönderilmesi gibi konularda gereklidir. Uludağ Turizm, müşteri hizmetleri konusunda farklı kanallar sunmakta ve mail adresini de aktif bir şekilde kullanmaktadır. Uludağ Turizm resmi mail adresi olan sikayet@uludagturizm.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu adrese şikayetiniz başta olmak üzere firmanın hizmetleriyle ilgili tüm fikirlerinizi gönderebilirsiniz. Mail gönderirken iletişim bilgilerinin eklenmesi ve açık bir şekilde sorunun yazılması oldukça önemli bir konudur.

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon İletişimi

Şehirler arası kara yolu taşımacılığında söz sahibi firmalar arasında yer alan Uludağ Turizm, telefon iletişimiyle de kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezini aramanız durumunda bilet rezervasyonu, bilet iptali, güzergahlar ve daha birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Firma tarafından müşteri hizmetleri hattının yanı sıra merkez terminal telefonu da yayınlanmıştır. Bu sayede hatlar üzerindeki yoğunluk azaltılarak daha hızlı hizmet verilmiştir. Firmanın web sayfasında terminallerde bulunan satış ofisleri ile ilgili bilgiler de bulunmaktadır.

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 22 22

Uludağ Turizm Merkez Terminal Telefon Numarası: 0850 202 22 22

Uludağ Turizm Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için fazla bekletmeden yanıt veren Uludağ Turizm, bu yönüyle kullanıcılardan tam not almaktadır. Özellikle de şehirlerarası karayolu taşımacılığı yapan firmalar için rezervasyonun kısa sürede yapılması, bilgilere hemen ulaşılması oldukça önemlidir. Dakikaların dahi önemli olduğu rezervasyonun alanında uzman müşteri temsilcileri tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sayede firmaya olan güven artacak ve sürekli tercih sağlanacaktır. Uludağ Turizm müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için 444 22 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu sayede bilet satın alma ya da iptal işlemi yapabilir, fiyat talep edebilirsiniz.

Uludağ Turizm Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın doğru ve etkin bir şekilde kullanılması her sektörden firma için son derece önemli bir konudur. Farklı kişilere hitap etmek, kampanyaları daha fazla kitleye duyurmak ve reklam açısından sosyal medyanın kurumsal kullanımı gereklidir. Uludağ Turizm sosyal medya hesaplarıyla dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın sosyal medya sayfalarına mesaj gönderebilir, yorum yapabilir, takip edebilir ve ekleyebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Uludağ Turizm İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı