Alışveriş

Gittigidiyor Çağrı Merkezi, İletişim, Müşteri Hizmetleri

Ülkemizin popüler e – ticaret sitelerinden biri olan ve üye sayısı ile ilk sıralarda yer alan Gittigidiyor sitesi profesyonel ve aynı zamanda kurumsal bir e – ticaret sitesi olarak üyelerine ve müşterilerine hizmet veriyor. Alıcılar ile satıcıları bir araya getiren ve profesyonel olarak online alış veriş yapma imkanı sağlayan sitenin müşteriler için aktif hale getirmiş olduğu iletişim kanalları bulunuyor. Bir siteden farklı olarak;

  • Gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası,
  • Gittigidiyor müşteri hizmetleri doğrudan bağlanma,
  • Gittigidiyor çağrı merkezi hizmeti,
  • Gittigidiyor canlı destek hattı,
  • Gittigidiyor e-posta adresi,
  • Gittigidiyor sosyal medya hesapları,

İletişim kanallarını müşterileri için hazır hale getiren ve kullandıran Gittigidiyor sitesi bu alanda sunmuş olduğu profesyonel hizmet ile adından söz ettirmiştir.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir alışveriş sitesi olan Gittigidiyor sitesi müşterilerine, iş birliği yapmak isteyenlere ve iş ortaklıkları kurmak için iletişime geçmek isteyenlere müşteri hizmetleri servisini sunuyor. Ücretsiz bir iletişim kanalı olan ve telefon numarası 0 850 252 32 29 olan müşteri hizmetlerini aradığınızda karşınızda profesyonel bir müşteri temsilcisi çıkıyor. Müşteri temsilcisine bağlanana kadar ilgili konu için bir süre otomatik ses kaydı dinlemek zorunda kalıyorsunuz.

  • Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 252 32 29

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Profesyonel bir müşteri hizmetleri servisine sahip olan Gittigidiyor firması ile iletişim kurmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir iletişim kanalı olan müşteri hizmetleri servisini aradığınızda bir süre size sunulan ses kaydını dinlemeniz gerekiyor. Arama sebebiniz için doğru birime ulaşabilmeniz adına oluşturulan bu ses kaydı bir süre sürdüğü için doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak bu yöntem ile mümkün değil. Eğer doğrudan müşteri hizmetleri servisine bağlanmak istiyorsanız müşteri hizmetlerini aradıktan sonra yapmanız gereken 4 – 2 ve 0 ı tuşlamanız yeterli. Bu rakamları tuşladığınızda doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Arama sebebiniz belirterek ilgili birime doğrudan aktarılabiliyorsunuz.

Gittigidiyor Çağrı Merkezi

Gittigidiyor sitesinden yapmış olduğunuz alışverişlerin durumunu sorgulamak veya satın aldığınız ürün hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde 0 850 ile başlayan çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ortak çağrı merkezi numarası olarak kullanılan bu numarayı aradığınızda gittigidiyor firmasının ortak çağrı merkezine ulaşıp ilgili birime aktarılıyorsunuz. Bu yöntem ile merak ettiğiniz tüm soruları kolayca sorarak cevap alabiliyorsunuz. Çağrı merkezi ile istek, öner ve görüşlerinizi ileterek değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Gittigidiyor Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 850 252 32 29

Gittigidiyor Canlı Destek Hattı

Gittigidiyor sitesi, müşterilerine alternatif olarak sunmuş olduğu hizmetler ile müşterilerinin istedikleri zaman kolayca iletişim kurabilmelerini sağlıyor. Bu hizmetlerden biri olan canlı destek hattı anlık olarak hizmet alabileceğiniz bir iletişim yöntemi. Müşteri yoğunluğuna göre bekleme sürenizin değişebildiği canlı destek hattı ile tüm sorunlarınızı yönetebilir ve geri dönüşüm alabilirsiniz. Gittigidiyor internet sitesinin sağ alt köşesinde yer alan canlı yardım sekmesine tıkladığınızda canlı yardım temsilcisi ile doğrudan görüşebilirsiniz.

Gittigidiyor E – Posta Adresi

Müşterileri için farklı iletişim kanallarını aktif olarak kullanan Gittigidyor sitesi iş birliği yapmak isteyenler, iş ortaklıkları, müşterileri için e – posta sistemini kullanmaktadır. Dilediğiniz saatte iletişime geçebileceğiniz bir sistem olan e – posta sistemi ile istediğiniz her konu hakkında yazabiliyorsunuz. Mail adresinizi ve iletişim bilgilerini ekleyebildiğiniz bu iletişim yöntemi ile maksimum 48 saat içinde geri bildirim alıyorsunuz.

Gittigidiyor Sosyal Medya Hesapları

Günümüzde sosyal medya hesapları hem bir reklam ve tutundurma alanı olarak hem de daha geniş kitlelere ulaşabilmek adına kullanılan bir mecra olarak oldukça popüler durumdadır. Gittigidiyor sitesi de popüler sosyal medya platformlarından kurumsal birer hesap açmış ve müşterileri dahil potansiyel müşterileri içinde bu alandan iletişi kurma imkanı yaratmıştır. Facebook, youtube, twitter, instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında bulunan hesapları alanında profesyonel olarak sosyal medya uzmanları tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle iletişim kurmak istediğinizde anlık olarak geri bildirim alabilir veya isteklerinizi, önerilerini ileterek değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Gittigidiyor Çağrı Merkezi, İletişim, Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı