Alışveriş

Fiyuu Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülke genelinde hızlı ve kaliteli bir şekilde paket servis hizmeti veren Fiyuu, müşterilerine her zaman kaliteli ve profesyonel bir kurye sistemi sunmuştur. Müşteriler ile satış yapan firmalar arasında bir zincir görevi gören firma hem müşterileri için hem de firmalar için profesyonel iletişim kanalları kurmuş, sistemin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamıştır. Müşterilerin yaşayabileceği sorunları iletebilmesi, profesyonel olarak müşteri hizmetleri alabilmesi, çağrı merkezi aracılığı ile satın aldığı ürünlerin durumunu sorması veya iş ortaklıkları, iş birliği gibi konularda kurumsal olarak iletişime geçebilmesi için kurumsal müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, sosyal medya hesapları, e – posta adresi, fax numarası gibi farklı iletişim kanallarını hizmete sunmuştur.

Fiyuu Müşteri Destek ve İletişim Merkezi

Müşterilerine daha hızlı bir şekilde hizmet vermek, müşterilerini memnun etmek için aktif olarak kullanılan bir sistem olan müşteri iletişim ve destek merkezi profesyonel ve alanında uzman olan çalışanlarca yönetilmektedir. Müşterilerinden ve iş ortaklarından gelen talepleri kısa süre de yerine getirebilmek için aktif olarak kullanabileceğiniz iletişim ve destek merkezine firma web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Fiyuu Online İletişim Formu

Kurumsal bir firma olarak müşterilerine profesyonel olarak hizmet veren firma daha hızlı bir şekilde iletişim kurmak isteyenler için online iletişim formunun yer aldığı sayfayı sunmuştur. Alanında uzman olan çalışanların yer aldığı bu sayfa ile iletişim kurmak istediğinizde kişisel bilgileriniz ile birlikte mail adresinizi de ekleyerek dilediğiniz her konu da yardım alabilirsiniz. Online iletişim kanalları içinde en hızlı yöntem olarak kullanılan bu yöntem ile hem hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözümleyebiliyor hem de istek ve önerilerinizin daha etkili bir şekilde değerlendirilerek geri dönüş alabiliyorsunuz.

Fiyuu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hızlı ve güvenilir servis sloganı ile hizmet veren Fiyuu, müşterilerinin tüm istekleri ve önerilerinin yanı sıra şikayetlerini de hızlı bir şekilde değerlendirebilmek için müşteri hizmetleri servisini aktif olarak kullanmaktadır. Profesyonel bir müşteri hizmetleri sistemine sahip olan firma bu sistem üzerinden kendileri ile iletişime geçen müşterilerine hem hızlı bir şekilde yardımcı oluyor hem de yaşadıkları sorunu profesyonel bir şekilde çözümlüyor. Müşteriler ile birlikte iş ortakları, iş birliği yapmak isteyen firmalar, sponsorluk anlaşmaları, reklam kampanyaları gibi konular içinde müşteri hizmetleri telefon numaralarını kullanabiliyorsunuz.

  • Fiyuu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 220 70 90
  • Fiyuu Genel Merkez Telefon Numarası: + 90 0 532 111 98 66

Fiyuu E – Posta Adresi

Kurumsal yapısı ile müşterilerine ve iş ortaklarına hizmet veren firma yazışmalarını profesyonel olarak e-posta adresi aracılığı ile yapmaktadır. Bu iletişim kanalı ile tüm müşterileri için detaylı olarak her konu da yardımcı olan firma e-posta adresi ile hızlı geri bildirimler yapmaktadır. Müşteri hizmetleri ile ortak bir çalışma grubunun yönettiği e-posta adresi ile iletişime geçebilir, istek, öneri, şikayet ve sorunlarınızı ileterek çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Fiyuu Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Profesyonel bir kurye firması olarak hizmet veren Fiyuu firması müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için müşteri hizmetleri servisini kullanmaktadır. Fiyuu müşteri hizmetleri servisini aradığınızda uzun uzun ses kayıtları dinlemek yerine doğrudan müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilir ve kısa süre de temsilci ile görüşerek sorunlarınızı çözebilirsiniz. Fiyuu müşteri hizmetleri ile doğrudan görüşebilmek için yapmanız gereken müşteri hizmetleri numarasını aramak ve ses kaydı başladığında doğrudan 9 u tuşlamak. Bu işlem ile doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmış oluyorsunuz.

Fiyuu Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal yapısı ile müşterilerine çeşitli iletişim kanalları ile hizmet veren Fiyuu, sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet vermektedir. Twitter, İnstagram, Fecabook gibi popüler soyal medya kanalları üzerinde profesyonel bir ekiple hizmet veren firma hem müşterileri hem satış yapan firmalar hem de iş ortakları için bu kanalları profesyonel olarak kullanmaktadır. Çok hızlı geri bildirim alabileceğiniz sosyal medya hesapları şunlardır.

YORUM YAP KAZAN

 "Fiyuu Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı