Teknoloji

Getir Çağrı Merkezi İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Son dönemin popüler kurye firması olan Getir, müşterilerine daha hızlı bir şekilde hizmet vermek ve hizmet kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmak amacı ile çağrı merkezi sistemi kurmuştur. Günün her saati hizmet alabileceğiniz bir dağıtım ve kurye sistemine sahip olan Getir hizmet ve ürünler ile ilgili olarak karşılaştığınız sorunları bildirmeniz, istek ve önerilerinizin yanı sıra şikâyetlerinizi iletebilmeniz amacı ile profesyonel bir çağrı merkezi kurmuştur. Çağrı merkezi dışında iletişim sayfası üzerinden, online mesaj sayfasından veya müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden iletişim sağlayabilir ve sorunlarınız için çözüm sağlayabilirsiniz.

Getir Çağrı Merkezi

Profesyonel bir ürün dağıtım sitemine sahip olan Getir, kurumsal telefon numarasının yanı sıra profesyonel bir çağrı merkezine sahiptir. Çağrı merkezi üzerinden tüm müşterilerine profesyonel olarak hizmet veren Getir firmasını arayarak siparişlerinizi iletebilir, önerilerinizi sunabilir veya sorunlarınızı ileterek çözülmesini sağlayabilirsiniz.

  • Getir Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 850 532 50 50

Getir Müşteri Hizmetleri

Kurumsal yapısı ile mobil uygulaması üzerinden ve web sitesi üzerinden sizlere hizmet veren Getir, karşılaşabileceğiniz sorunlar ve sizden gelecek geri bildirimler için müşteri hizmetleri destek merkezini oluşturmuştur. Çok geniş bir hizmet ağına sahip olan firma kurumsal yapısı ile müşterilerini memnun etmek için alanında uzman olan çalışanlardan oluşturduğu müşteri destek bölümü ile sizlere kesintisiz bir şekilde iletişim kurma imkanı sağlıyor. 0 850 532 5050 telefon numarası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Getir müşteri hizmetleri 7/24 sizlere hizmet veriyor.

  • Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 532 50 50

Getir Online İletişim Sayfası

Profesyonel bir firma olarak sizlere hizmet veren Getir, müşteri hizmetleri dışında online iletişim formu ile sizlere internet üzerinden iletişim kurma imkanı sağlıyor. Online iletişim sayfasını ziyaret ederek kişisel bilgilerinizi girdikten sonra mesajınızı yazarak gönder tuşuna bastığınızda isteklerinizi, sorunlarınızı veya şikayetlerinizi ulaştırabilirsiniz. Online iletişim sayfasını kullanarak tüm isteklerinizi, düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve önerilerinizi iletebileceğiniz gibi yaşadığınız sorunları ve yardım almak istediğiniz konuları da iletebilir ve kesintisiz bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Getir E – Posta Adresi

Getir firması, müşterilerine karşı sahip olduğu sorumluluk gereği profesyonel bir müşteri hizmetleri sistemi kurmuş ve e-posta üzerinden de iletişim kurma imkanını sağlamıştır. E-posta adresi üzerinden kesintisiz bir şekilde iletişim kurabilir ve iletmek istediğiniz mesajı veya sorununuzu iletebilirsiniz. Kurumsal yapısı ile bilinen Getir firması vermiş olduğunuz e-posta adresi üzerinden size geri dönüş yapmaktadır. Getir firması ile iletişim kurmak istediğinizde online iletişim sayfasını kullanabilir, canlı yardım sayfasını kullanabilir veya e-posta adresini kullanarak mail yolu ile iletişim kurabilirsiniz. Kesintisiz iletişim yollarından biri olarak sunulan e-posta sistemi üzerinden de geri bildirim alabilirsiniz.

Getir Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Kurumsal müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 532 50 50 numarası üzerinden müşteri hizmetlerini aradığınızda müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için size sunulan kayıtları dinlemek yerine basit birkaç adım ile doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Getir müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilmek için yapmanız gereken telefon numarasını çevirmek ve hat düşünce doğrudan 0 tuşlamak. 0’ı tuşladığınızda yeni açılan kaydı dinlemeden hemen 3 e bastığınızda doğrudan Getir müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz. Doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak yaşadığınız sorunları iletebilir ve çözülmesini sağlayabilir veya önerilerinizi ileterek yardımcı olabilirsiniz.

Getir Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal bir firma olan Getir, müşterilerine daha profesyonel bir şekilde hizmet verebilmek için tüm sosyal medya mecralarında resmi hesaplar açmış ve müşterilerine bu mecralardan iletişim kurma fırsatı vermiştir. Kurumsal bir firma olması nedeni ile profesyonel bir sosyal medya ekibine sahip olan Getir firması Facebook, twitter, instagram, youtube gibi platformlarda hesaplar açmıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlar yapan, tanıtım ve reklamlar ileten firma aynı şekilde müşterilerinden gelen geri bildirimleri de sosyal medya hesapları üzerinden almaktadır. Getir ile ilgili yaşadığınız sorunları, isteklerinizi veya yardım almak istediğinizde yardım almak istediğiniz konuları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Getir Çağrı Merkezi İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı