Teknoloji

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Türkiye’nin ilk çevrimiçi yemek sipariş verilebilen sitesi olarak hayatımıza giren ve 2001 yılından itibaren hizmet veren Yemek Sepeti sitesi günümüzde binlerce işletmenin yer aldığı ve tüm şehirlerde yoğun bir şekilde kullanılan firmadır. 5 milyondan fazla aktif kullanıcı olan ve kullanıcılar ile yemek şirketlerinin buluşmasını sağlayan site profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sipariş verebildiğiniz veya bir firma olarak yer almak istediğiniz yemek sepeti firması müşterileri ve iş ortakları için çeşitli iletişim yöntemleri geliştirmiş ve kullanıma sunmuştur. Profesyonel bir şekilde işleyen bir sisteme sahip olan ve müşterileri ile profesyonel bir şekilde iletişim kuran firma iletişim kanalları olarak;

  • Müşteri hizmetleri telefon numarası,
  • Yemek sepeti mail adresi,
  • Yemek sepeti sosyal medya hesapları,
  • Yemek sepeti canlı yardım sayfası,
  • Yemek sepeti online iletişim formu,

Yöntemlerini sunmuştur. Bu yöntemlerden dilediğinizi tercih ederek sormak istediğiniz soruları sorabilir veya şikâyetlerinizi ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizin her noktasına hizmet veren bir site olan ve yerel, ulusal tüm bölgelerde restoranlar ile müşteriler buluşturan yemek sepeti firmasının iletişim numarası her yerde ortak olarak kullanılan 444 5 445 dir. Bu numara üzerinden müşteri hizmetleri servisine ulaşarak etkili bir şekilde tüm merak ettiklerinizi sorabilir veya bilgi alabilirsiniz.

  • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 5 445
  • Yemek Sepeti Genel Merkez Telefon Numarası: +90 212 359 18 00

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Yemek sepeti firmasının müşterisi olarak yaşadığınız sorunların çözümlenmesini sağlamak, yaşadığınız sorunlar ile ilgili bilgi almak veya istek, öneri ve düşüncelerinizi iletmek için kullandığınız Müşteri hizmetleri servisi üzerinden müşteri temsilcinize ulaşabiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri servisind eyer alan müşteri temsilcisine doğrudan ulaşmak ve telefonda uzun süre beklememek için izleyebileceğiniz bir yöntem var. Öncelikle ortak telefon numarası olan 444 5 445 numarasını arayın. Sonra ses kaydı başladığında 0 ı tuşlayın. İkinci ses kaydı başladığında ise 5 i tuşladığınızda karşınıza müşteri temsilciniz çıkacaktır. Bu yöntem ile doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak sorunlarını kısa süre de çözümleyebilirsiniz.

Yemek Sepeti İletişim Sayfası

Yemek Sepeti firması hem müşterileri hem de restoran temsilcileri ile doğrudan iletişim kurabilmek için geliştirmiş olduğu iletişim yöntemlerinden biri olan online iletişim sayfası ile profesyonel olarak hizmet veriyor. Profesyonel bir ekip tarafından hizmet verilen online iletişim sayfası üzerinden iletişim kurmak istediğinizde isim soy isim, mail adresi gibi bilgileri vererek iletişim kuruyorsunuz. Online iletişim sayfası üzerinden merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi, yaşadığınız sorunları iletebiliyor, iş birliği için teklifler iletebiliyor, iş ortaklıklarınız ile ilgili olarak öğrenmek istediğiniz tüm konuları öğrenebiliyorsunuz. Hızlı ve etkili bir iletişim kanalı olan online iletişim formuna kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Yemek Sepeti E- Posta Adresi

Yemek sepeti firmasının müşterisi olarak yaşadığınız olumsuz durumları müşteri hizmetlerine ulaştırarak çözümlenmesini istiyorsanız e – posta adresini kullanabilirsiniz. Aktif olarak kullanılan e – posta adresi ile müşterilerine, yatırımcılarına, iş birliği yapmak isteyenler ile iletişime geçen yemek sepeti firması e – posta sistemi üzerinden daha hızlı ve daha etkili bir şekilde iletişim kurmaktadır.

Yemek Sepeti Canlı Yardım Sayfası

Kurumsal yapısı ile adından söz ettiren yemek sepeti firması müşterileri için çeşitli iletişim yöntemleri sunmuştur. Bu yöntemlerden biri olan canlı yardım sayfası yemek sepeti firmasının daha etkili ve daha hızlı olmasını sağlıyor. Canlı yardım sayfası üzerinden iletişime geçtiğinizde yaşadığınız sorunları iletebiliyor, merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabiliyor, iş birlikleri için iletişime geçebiliyorsunuz.

Yemek Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal ve profesyonel bir işletme olarak binlerce insanı binlerce restoran ile bir araya getirerek kusursuz bir şekilde hizmet veren yemek sepeti firması müşterileri ve yatırımcıları için sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet vermektedir. Güncel duyuruların yapıldığı, kampanyaların tanıtıldığı, müşteriler için avantajlı kampanyaların yer aldığı paylaşımlar ile müşterilerine ulaşan Yemek Sepeti firması Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube platformlarında yer almaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı