Devlet Kurumları

PTT Kargo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de haberleşme ve iletişim denildiği zaman uzun yıllardır akla gelen ilk ismin hiç şüphesiz PTT olduğu söylenebilmektedir. Birbirinden farklı pek çok hizmet seçeneğini Türk vatandaşlarına sunan PTT, son yıllarda hizmete açtığı PTT Kargo hizmetleri ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarabilmektedir. PTT Kargo hizmetleri kapsamında hizmet alan Türk vatandaşları kargo süreçlerinde yaşadıkları problemlerin çözümleri için PTT kurumunun farklı pek çok iletişim kanalını kullanabilmektedir. PTT Kargo takip işlemleri, kargoların kaybolması, kayıp kargo ve benzeri diğer sorunlar için PTT iletişim adresleri tercih edilebilmektedir.

PTT Kargo Çağrı Merkezi

PTT Kargo müşterileri, PTT’nin bünyesinde aldıkları kargo hizmetlerinde yaşadıkları her türlü hizmet aksaklığı ve benzeri diğer problemler için PTT Kargo çağrı merkezi üzerinden kendileri için en iyi iletişim seçeneğini tercih ederek PTT Kargo yetkilileri ile iletişime geçebilmektedir.

Söz konusu kurumsal iletişim adresi üzerinden PTT Kargo müşterileri PTT’ye ait olan bütün iletişim ve destek platformlarını ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilmektedir. Hem yurt dışı hem de yurt içi kargo hizmetleri konusunda kesintisiz destek veren PTT Kargo bu özelliği müşterilerini fazlası ile memnun edebilmektedir.

PTT Kargo İletişim E – Posta Adresi

PTT Kargo müşterileri, PTT Kargo hizmetleri alırken yaşadıkları herhangi bir problem ya da olası talepleri için firmanın kurumsal e – posta adresini kullanarak firma yöneticileri ile irtibata geçebilmektedir. PTT’den çıkan ya da PTT’ye gelecek olan kargolara ilişkin en önemli problemleri ya da iletilmesi gereken her türlü talebi PTT müşterilerinin PTT Kargo iletişim e – posta üzerinden yetkililere aktarmaları mümkün olabilmektedir. PTT Kargo iletişim e – posta adresi günün her anında müşterilerine hızlı yanıtlar vermesi ile bilinmektedir.

  • PTT Kargo iletişim e – posta adresi: info@ptt.gov.tr

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT Kargo müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat kullanıcılarına telefon ile müşteri hizmetleri desteği vermektedir. Bu sayede PTT Kargo müşterileri, arzu ettikleri her an PTT Kargo müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak firmanın teknik destek personelleri ile irtibata geçebilmektedir. PTT Kargo ile iletişime geçebilmek için aşağıda yer alan telefon numaralarının aranması yeterlidir.

  • PTT Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası: 444 1 788
  • PTT Kargo Engelliler İçin SMS Hattı: 0312 309 59 13

PTT Kargo Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

PTT Kargo’nun müşterileri PTT Kargo bünyesinde sunulan bütün hizmetler için 444 1 788 numaralı çağrı merkezi üzerinden PTT yetkilileri ile iletişime geçebilmektedir. Bu numara üzerinden ayrıca bütün öneri, bilgi talepleri, şikayet ve istekler de yine PTT çağrı merkezine iletilebilmektedir. PTT Kargo hizmetleri ile ilgili problem yaşayan müşteriler ayrıca PTT tarafından belirlenen müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden PTT Kargo müşteri temsilcisine direkt bağlanma yöntemini de tercih edebilmektedir. Bunun için de çağrı merkezi arandıktan sonra ana menüde sırası ile 2 – 1 – 1 tuşlarının girilmesi yeterlidir.

PTT Kargo Canlı Destek

Türkiye’nin en köklü iletişim firmalarından birisi olan PTT Kargo, müşterilerine hizmetleriyle alakalı her türlü şikayet, istek ve öneriyi PTT Kargo Canlı Destek üzerinden iletme imkanları da vermektedir. Bu sayede PTT Kargo müşterileri, PTT Kargo Şikayet Hattı seçeneğini kullanarak her türlü işlemlerini online yollardan ilgili PTT birimlerine aktarabilmektedir.

PTT Kargo Resmi Sosyal Medya Hesapları

PTT Kargo tarafından yayınlanan resmi sosyal medya hesapları ya da canlı destek online iletişim hattı ile vatandaşlar PTT kurumuyla kolaylıkla iletişime geçebilmektedir. Sosyal medya hesapları üzerinden doğrudan temsilciler ile konuşma imkanlarını elde eden PTT Kargo müşterileri, yaşadıkları sorunları Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden de ilgili yetkililere aktarabilmektedir.

PTT Kargo Faydalı Linkler

PTT Kargo müşterileri, kargo takibi, gönderi süresi hesaplama ve gönderi ücreti hesaplama gibi işlemler ve kendilerine en yakın PTT şubelerini öğrenmek için PTT Kargo Faydalı Linkler sayfasında yer alan bağlantıları da tercih edebilmektedir. Söz konusu tüm bağlantıların ise aşağıdaki gibi oldukları söylenebilir:

YORUM YAP KAZAN

 "PTT Kargo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı