Özel Kurumlar

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Passolig, maç bileti almayı sağlayan ve maç bileti yerine geçebilen bir kart türüdür. Bu kart ile maç bileti satın aldığınız zaman aldığınız biletin tüm ayrıntıları kartınıza geçmekte ve aynı zamanda telefonunuza da gönderilmektedir. Passolig şahane bir karttır ve kartın özelliklerinden yararlanmak isteyen çok fazla kişi vardır. Passolig müşterileri, Passolig kart ile ilgili sorularını ve isteklerini Passolig müşteri hizmetlerini arayarak söyleyebiliyorlar. Ancak Passolig kart müşterileri, çoğu zaman çağrı merkezi hattında saatlerce bekleyebiliyorlar. Yaşanan bu bekleme nedeniyle pek çok Passolig müşterisi, hemen bağlanma yöntemlerini araştırıyorlar.

Passolig Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma için yapmanız gereken şeyler mevcuttur. Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz zaman, hemen bağlanma yöntemleri için neler yapabileceğinizi çok kolay bir şekilde görebilirsiniz. İşte Passolig müşteri hizmetleri hemen bağlanma yöntemi:

1- Öncelikle 0850 724 33 44 numarasından Passolig müşteri hizmetlerini arayınız.

2- Müşteri hizmetleri arandıktan kısa bir süre sonra, direk 3’ü tuşlayınız. Kısa bir süre sonra müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

Passolig Çağrı Merkezi Numarası

Passolig kart ile ilgili tüm sorunlarınızı Passolig çağrı merkezini arayarak çözebilirsiniz. Passolig çağrı merkezi 7/24 aktif olarak çalışmaktadır. Bu nedenle Passolig çağrı merkezi numarasını istediğiniz zaman arayabiliyorsunuz. 0850 724 33 44 numaralı hattı arayarak, Passolig çağrı merkezine erişebilir ve tüm sorunlarınızı bu kanaldan hızlı bir şekilde çözerek halledebilirsiniz. Çağrı merkezi her zaman aranabilir, tüm çağrılarınıza hızlı bir şekilde yanıt verilecektir. 

Passolig Çağrı Merkezi Numarası: 0850 724 33 44

Passolig İletişim Mail Adresi

Passolig karta erişim için mail adresini kullanabilir ve hızlı bir yardım alabilirsiniz. Mail adresini kullanarak sizler de hızlı bir şekilde tüm konularda yardım alabiliyorsunuz. Gönderdiğiniz mailler en geç 4 gün içerisinde yanıtlanmaya çalışılmaktadır. Passolig destek mail adresi aşağıda verilmiştir. Bu adrese gönderilen mailler ortalama 4 gün içerisinde geri cevap yazılarak sizlere gönderilmektedir. Passolig mail adresini aşağıdan alabilirsiniz, bu mail adresine mail göndermek için herhangi bir e posta hesabınız yok ise, Gmail veya Outlook gibi sağlayıcılardan mail adresinizi alabilir ve bu adrese mail gönderimi yapabilirsiniz. Göndereceğiniz maillere en kısa sürede cevap verilmeye çalışılıyor.

Passolig İletişim Mail Adresi: iletisim@passolig.com.tr

Passolig Sosyal Medya Hesapları

Maçlar ile doğrudan orantılı bir hizmet sunan Passolig, doğal olarak sosyal medya hesapları üzerinde de çok aktif oluyorlar. Sosyal medya hesapları üzerinden Passolig ile iletişime geçmek pek tabi mümkün oluyor. Passolig sosyal medya hesapları 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır, günün herhangi bir saati Passolig sosyal medya hesaplarına erişebilir ve istediğiniz hizmeti hızlı bir şekilde sosyal medya hesapları üzerinden alabilirsiniz. Bu hizmetler sayesinde sizler de sosyal medyada kanalı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Passolig Facebook Hesabı

Passolig Instagram Hesabı

Passolig Youtube Kanalı

Passolig Twitter Hesabı

Passolig Facebook Hesabı 

Passolig Facebook hesabına erişmek oldukça kolay. Facebook hesabına girdikten sonra tek yapmanız gereken, mesaj gönder kısmından hangi konuda iletişime geçtiğinize dair bir şeyler yazmak. Eğer sosyal medya kanalı üzerinden geri dönüş yapmalarını istemiyorsanız, Passolig Facebook hesabına gönderdiğiniz mesajda alternatif bir iletişim aracı ekleyiniz.

Passolig Facebook Hesabı

Passolig Instagram Hesabı

Passolig ile Instagram üzerinden iletişime geçmek oldukça kolay, bunu yapmak için ilk olarak Passolig Instagram hesabına girmeniz ve özel mesaj gönderme bölümünden, Passolig’e özel mesaj göndermeniz olacaktır. Passolig Instagram hesabına gönderilen özel mesajlar sık sık cevaplanmaya çalışılır, ancak siz yine de daha hızlı iletişim kurmaları için telefon numarası veya e-posta adresi gibi bilgiler de ekleyin. Bu sayede çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

Passolig Instagram Hesabı

Passolig Youtube Kanalı

Passolig Youtube kanalına erişerek, Youtube kanalı üzerinden hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün oluyor. Passolig Youtube kanalına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Youtube kanalında herhangi bir gönderiye bir mesaj yazarak hızlı bir şekilde sizlere geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz. 

Passolig Youtube Kanalı

Passolig Twitter Hesabı

Passolig ile çok hızlı bir iletişim kurmak istiyorsanız, Twitter hesabından hızlı bir şekilde erişim sağlamak mümkün oluyor. Bunun için yapmanız gereken şey, aşağıda vermiş olduğumuz linkten Twitter hesabına girmek. Girdiğiniz Twitter hesabı üzerinden özel mesaj göndererek, passolig ile iletişim kurabilirsiniz. 

Passolig Twitter Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "Passolig Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı