Devlet Kurumları

Türkiye Noterler Birliği Çağrı Merkezi

Türkiye Noterler Birliği, resmi olarak faaliyet gösteren tüzel kişilikli bir meslek kurumu olarak hizmet vermektedir. Kâtiplik, noter gibi seçenekler ile hizmet sunan kuruluş, iletişim seçenekleri ile kişilere bilgi aktarımı sağlamaktadır. Türkiye Noterler Birliği iletişim seçeneklerinde sunulan farklı kanallar ile bilgi alabileceğiniz gibi, e-hizmetlerden de işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Müşterileriniz ile yapacağınız anlaşmalar, sözleşmeler, tapu işlemleri gibi pek çok farklı konuda kurumdan destek alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız işlemlerin yanı sıra, alakalı kurumlar ile sorun yaşıyor ve şikâyette bulunmak istiyorsanız da iletişim kanallarını kullanmak mümkün.

Türkiye Noterler Birliği Müşteri Destek Merkezi

Tespit, başvuru, başvuru durumu sorgulama gibi konularda bilgi alabileceğiniz müşteri destek merkezinde, farklı iletişim kanalları sunulmaktadır. Online olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler için Türkiye Noterler Birliği destek merkezini kullanabilirsiniz. Online başvuru, e-tespit gibi uygulamalar için sunulan iletişim kanallarına yapacağınız başvuru sonrasında, kısa süre içerinde dönüş sağlanarak yardımcı olunmaktadır. Hafta içi mesai saatleri içerisinde yapılan başvurulara kısa sürede dönüş yapılırken, mesai saati dışında başvurular en uygun saat için sıraya alınarak dönüş sağlanmaktadır.

Türkiye Noterler Birliği Online İletişim Formu

Türkiye Noterler Birliği online iletişim formunu kullanarak e-başvurularınızı yapabilir veya mevcut başvurularınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular ile alakalı sorularında yanıtlandığı iletişim formuna her an ulaşım sağlanabiliyor. Türkiye Noterler Birliği iletişim formunda belirtilen isim, soyisim, telefon, mail gibi bilgileri doldurarak konu ile alakalı seçiminizi yapabilirsiniz. Soru, görüş, öneri ve şikâyet başlıkları hakkında göndereceğiniz formlara kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.

Türkiye Noterler Birliği İletişim E-Posta Adresi

Aklınıza takılan her türlü soru ve yaşadığınız sorunlar için mail yolu ile iletişimi de tercih edebilirsiniz. Farklı kanallar aracılığı ile kişilere ulaşan kuruma göndereceğiniz e-postaları tnb@tnb.org.tr adresinden iletebilirsiniz. Haftanın tüm günleri ve saatleri konunuz ile alakalı mail gönderebilirsiniz. Mail gönderimlerine yanıtlar yalnızca gönderim yapılan adres üzerinden verilmektedir. En uygun mesai saatleri içerisinde size dönüş sağlanarak çözüm önerileri sunulmaktadır. Güncel iletişim postası üzerinden detaylı bir şekilde soru veya şikâyetlerinizi kuruma iletebilirsiniz. Online hizmet kullanımlarınız için ise tercih edeceğiniz mail adresi ehizmet.destek@tnb.org.tr adresini kullanabilirsiniz.

Türkiye Noterler Birliği Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hafta içi günlerinde saat 08:30 – 12:30 ve 13:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet veren müşteri hizmetleri, kısa sürede soruları yanıtlamaktadır. Hızlı iletişim için en sık tercih edilen kanallardan birisi olan telefon numarası, kişilerin şikâyet veya görüşleri içinde aranabiliyor. Türkiye Noterler Birliği telefonu üzerinden yapacağınız arama sonrasında işlemlerinizi kolay bir şekilde temsilciler ile çözümleyebilirsiniz. Belirtilen saatler dışında müşteri hizmetlerine ulaşmak için, diğer iletişim kanallarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizden talep edilen veya göndermeniz gereken evrakları faks numarasını kullanarak kolay bir şekilde gönderebilirsiniz.

  • Türkiye Noterler Birliği Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 0312 218 80 00
  • Türkiye Noterler Birliği Faks Numarası: +90 0312 218 80 41

Türkiye Noterler Birliği Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

0312 218 80 00 numarası üzerinden Türkiye Noterler Birliği’ne yapacağınız arama sonucu, kısa süre içerisinde müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. İlk olarak telesekreter karşılaması yapılmasının ardından, bağlanmak istediğiniz bölümün dâhili numarası talep edilmektedir. Dâhili numaralar ile alakalı bilgi sahibi değilseniz, kısa bir süre bekleyerek temsilciye bağlanabilirsiniz. Dönem dönem yaşanılan yoğunluklarda bekleme süresi uzayabilmektedir. Kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirmek için çağrı merkezini aramanız yeterli olmaktadır. İsterseniz çağrı merkezi ile vakit kaybı yaşamadan, diğer iletişim seçenekleri üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Noterler Birliği Resmî Sosyal Medya Hesapları

Türkiye Noterler Birliği resmi toplantıları, kampanyalar, yenilikler, eğitimler ve diğer duyurular için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle beraber artan sosyal medya kullanımına, resmi kurumlarda dâhil olarak hizmet kapasitesini genişletmektedir. Bu sayede her yaştan kullanıcı anlık olarak takip gerçekleştirerek bilgi sahibi olabilmektedir. Ayrıca kuruma sosyal medya üzerinden ulaşarak sorularınızı iletebilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca yaşanılan tüm güncel gelişmeleri de anlık olarak sosyal hesap üzerinden takip etmenize olanak sağlanıyor.

YORUM YAP KAZAN

 "Türkiye Noterler Birliği Çağrı Merkezi" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı