Özel Kurumlar

Garentapro Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurumsal ve bireysel müşterilere araç kiralama hizmeti veren Garentapro müşterilerine özel çözüm önerileri sunmaktadır. Firmanın temel hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak olup bu amaçla çeşitli alternatif iletişim kanalları kullanılır. Filo yönetimi ve araç kiralama ile ilgili merak edilen her nokta ve yaşanan tüm sorunlar iletişim ağları aracılığıyla kısa sürede firmaya iletilebilir. Her bir ileti hızlı ve etkili şekilde sonuçlandırılmakta, müşterilerin mağdur olmaması sağlanmaktadır.

Hem uzun hem de kısa dönem araç kiralama hizmeti vermekte olan Garentapro müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bunlardan hangisinin seçileceği isteğe bağlı olup hepsi kaliteli çözüm önerileriyle ortadan kaldırılır.

Garentapro Müşteri İletişim Formu

Müşterilerin öneri ve görüşlerini iletebilmesi amacıyla kullanılan Garentapro müşteri iletişim formu firmanın internet sitesinde yer almakta olup online olarak doldurulur. Form kendi içerisinde iletişim formu ve araç lastik talep formu olarak ikiye ayrılır.

İletişim formunda adı, soyadı, e – mail adresi, telefon numarası, plaka, konu, konu başlığı ve mesaj gibi alanlar yer almaktadır. Araç lastik talep formunda ise araç plakası, lastik ebadı, lastik değişecek il ve ilçe, araç kilometresi, adı soyadı, cep telefonu, talep nedeni ve eposta adresi gibi bölümler doldurulur.

Garentapro Destek Merkezi

Uzun yıllardan bu yana filo yönetimi ve araç kiralama alanında hizmet veren Garentapro ile tüm iletişim kanalları aracılığıyla irtibat kurulabilir. Araç kiralama öncesinde ya da sonrasında yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak için destek merkezinden yardım alınabilir. Online iletişim formu ve çağrı merkezi üzerinden müşterilere destek verilmekte olup bunların her birinde uzman müşteri temsilcileri yer almaktadır. Böylece her müşteriye özel hızlı ve pratik çözümler sunulmaktadır. Araç kiralamanın yanı sıra hizmet detayları ya da buna benzer konularla ilgili de destek verilmektedir.

Garentapro E-Posta Adresi

Resmi yazışmalarda daha çok tercih edilen eposta adresi soru, görüş ve önerilerini yazılı şekilde ifade etmek isteyenler açısından uygundur. Bunun için alıcı kısmına Garentapro e posta adresi yazılmalı, mesaj için kullanılan dil açık ve anlaşılır olmalıdır. Firmaya iletilen her maile en kısa süre içerisinde yetkili kişi tarafından geri dönüş yapılmaktadır. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan tüm iletişim talepleri bu çerçevede değerlendirilir.

Garentapro Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Genellikle firmalarla ilgili sorun yaşandığında ya da öneri ve görüş bildirildiğinde pek çok kişi müşteri hizmetlerini aramayı tercih etmektedir. Bu durum Garetapro için de geçerli olup sunulan hizmetin kalitesini artırmak adına müşteri hizmetlerinde işinde deneyimli ve uzman kişiler görev yapmaktadır. Böylece arama sebebi ne olursa olsun herkes aradığı hizmete kolayca ulaşabilecektir. Firmanın müşteri hizmetleri hafta içi günlerde ve cumartesi hizmet vermekte olup aramaların Pazar günlerinde yapılmaması gerekir. Hizmet günlerinde işlem saatleri ise 09.00 ile 18.00 olarak ifade edilmektedir. Bu günler ve saatler içerisinde 444 4 263 numarasından müşteri temsilcisine ulaşılabilir.

Garentapro Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Garentapro müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için öncelikle arama nedeninin iyi ifade edilmesi gerekir. Sorun ya da öneri için farklı birimler hizmet vermekte olup böylece herkesin daha iyi hizmet alabilmesi sağlanır. Ayrıca arama için yoğunluğun oluşmadığı saat aralıkları tercih edilebilir. Böylece müşteri hizmetlerine bağlanmak için daha kısa süre ayrılabilir. Firma hem müşteri hizmetleri hem de genel müdürlük için iletişim bilgileri ayrı ayrı paylaşmıştır.

Garentapro Resmi Sosyal Medya Hesapları

Dijitalleşme çağı kapsamında günümüzde pek çok firma hizmet kapsamını sosyal medyayı da içine alacak şekilde genişletmiştir. Bu platformlar sayesinde daha fazla müşteriye ulaşmak ve insanların taleplerini kısa yoldan alabilmek mümkün hale gelmektedir. Sosyal medya üzerinden iletilen mesajlar için özel bir ekip görev yapmakta olup her mesaja kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Bunun yanı sıra firmayla ilgili haberleri, duyuruları ve gelişmeleri takip edebilmek için de resmi sosyal medya hesapları kullanılabilir. Mesaj gönderilmeden önce bu hesapların resmi olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir.

YORUM YAP KAZAN

 "Garentapro Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı