Özel Kurumlar

Dubai Starr Sigorta İletişim

Dubai Sigorta, 2008 yılında kurulan ve sektörde hızlı bir şekilde ilerleyen bir firmadır. Şirket, 2012 yılında ortaklık anlaşması yaparak Dubai Starr Sigorta ismini almıştır. Sigortacılık sektöründe gün geçtikçe büyüyen firma, birçok konuda hizmet sunmaktadır. Sigortacılıkta müşteriyle anlık iletişim son derece önemlidir ve bu konuda farklı alternatifler sunulması gerekmektedir. Sağlık sigortası, kaza sigortası, yangın sigortası, nakliyat sigortası, mühendislik sigortası, araç kaskosu gibi hizmetler sunmaktadır. Bu konularda sorun yaşandığında anlık iletişim önemli olduğu için müşteri hizmetleri konusu öne çıkmaktadır. Dubai Starr Sigorta farklı iletişim kanallarını sunmaktadır. Çağrı merkeziyle birlikte online iletişim kanalları aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Dubai Starr Sigorta Müşteri Hizmetleri Merkezi

Dubai Starr Sigorta tarafından hizmete sunulan web sayfasını kullanarak firmanın tüm sigortacılık işlemlerine ulaşmanız mümkündür. Firmanın müşteri hizmetleri konusunda sunduğu farklı alternatifler arasında en uygununu seçmeniz yeterlidir. İşlemin aciliyetine göre doğrudan telefonla iletişim kurabileceğiniz gibi online iletişim kanallarından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Alanında uzman müşteri temsilcileri tarafından soru veya hizmet talepleri en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Dubai Sigorta İletişim Formu

Sigortacılıkta kullanıcılar tarafından özellikle online form kullanılmaktadır. Yaşanılan sorun ya da firmanın sunduğu hizmetlerle ilgili formda gerekli kısımları doldurarak iletişim kurmak mümkündür. Formda yazılan konuyla ilgili mail adresinize ya da telefon numaranıza dönüş sağlanacaktır. Bu sayede sigorta paketleri hakkında bilgi alabilir, fiyat ve içerik hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Formda yer alan bilgilere göre ilgili departman tarafından en doğru bilgiler sunulacaktır. Yazdığınız notun cevabını telefon ya da mail adresinize alabilirsiniz.

Online form sayfasına giriş yaptıktan sonra kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir. Sonraki aşamada notunuzu yazarak firmayla kısa sürede iletişim kurabilirsiniz. Bunun sonucunda firma tarafından aranabilir ya da maille bilgilendirilirsiniz.

Dubai Sigorta Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

Sigortacılık hizmeti sunan firmaların mail iletişiminin aktif olması oldukça önemlidir. Özellikle kasko işlemleri için anlık belge iletişimi oldukça önemlidir. Bu konuda firmanın mail adresiyle anında iletişime geçebilir ya da telefonla ulaşabilirsiniz. Özellikle mobil bağlantıyı kullanan kişiler açısından her an her yerden mail adresiyle iletişim kurabilirler. Firmanın resmi mail adresiyle iletişim kurmanız son derece önemlidir.

l Dubai Starr Sigorta Resmi Mail Adresi: iletisim@dubaistarr.com.tr

Dubai Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Telefonla iletişim sigortacılık hizmeti sunan firmaların önem vermesi gereken bir konudur. Öyle ki müşterilerin anlık ihtiyaçlarına çözüm getirmek için en önemli yol telefon iletişimidir. Dubai Starr Sigorta tarafından bu konuda alternatifler sunulmuştur. Firmanın genel müşteri hizmetleri telefon numarası olduğu gibi genel müdürlük ve bölge müdürlüklerinin de ayrı ayrı telefon numaraları mevcuttur. Bu sayede genel iletişim hattında yaşanan yoğunluk azalmakta ve kullanıcılar kısa sürede telefon bağlantısı gerçekleştirmektedir. Ayrıca, hizmet alınan şubeyle doğrudan iletişim kurmak da mümkün olmaktadır.

  • Dubai Starr Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 224 33 70
  • Dubai Starr Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 559 19 00
  • Dubai Starr Sigorta Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü Telefon Numarası: 0312 466 90 55
  • Dubai Starr Ege Bölge Müdürlüğü Telefon Numarası: 0232 446 89 09
  • Dubai Starr Marmara Bölge Müdürlüğü Telefon Numarası: 0224 224 34 43

Dubai Starr Sigortacılığın güncel numaralarından genel müşteri hizmetlerinden tüm sigortacılık hizmetleri ve sorularla ilgili hizmet verilmektedir. Bölge müdürlükleri ise, acentelerle ilgili konularda aranmaktadır.

Dubai Sigorta Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Dubai Starr Sigorta, müşterilerine sunduğu 0850 224 33 70 numaralı telefonla doğrudan bağlantı imkanı sunmaktadır. Bu numarayı arayarak hem sigorta paketleri hem de kapsamı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu numaradan firmanın müşterileri bilgi alabilir ya da müşteri olmak isteyen kişiler gerekli bilgileri alabilmektedir.

Dubai Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyanın aktif kullanımı kurumlar açısından oldukça önemli bir konudur ve firmalara ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Dubai Starr Sigorta sosyal medya hesapları kullanan firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın resmi hesaplarında çeşitli kampanyalar ve paylaşımlar yer almaktadır. Sosyal medya kullanan kişiler bu sayfalardan firmaya ulaşabilir ve sorularını yöneltebilirler. Bununla birlikte firmanın hizmetleri hakkında yorum yapma imkanı bulabilirler.

YORUM YAP KAZAN

 "Dubai Starr Sigorta İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı