Özel Kurumlar

Onur Group Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Group, 1981 yılında faaliyetlerine başlayarak hizmet vermeye başlamıştı. Türkiye’nin yanı sıra farklı dünya ülkelerinde de faaliyet gösteren firma Devlet yollarında yol onarım ve yapım işlemleri ile hizmet vermektedir. 2015 yılında isim güncellemesi yaparak Onur Group olarak güncellenen firma, müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Son teknoloji cihazlar kullanılarak yapılan çalışmalar sonucunda müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Aynı zamanda motor, elektrik, döşeme gibi otomobil işlemleri de gerçekleştiren firma atölyeleri ile de tanınmaktadır. Onur Group iletişim kanallarından tüm adreslere ve firmanın genel bilgilerine ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca Onur Group çağrı merkezi ve müşteri hizmetlerine Onur Group iletişim seçeneklerini kullanarak ulaşım sağlamak mümkün.

Onur Group Müşteri Destek Merkezi

Firmanın genel adres bilgilerinin ve iletişim adreslerinin bulunduğu müşteri destek merkezi, kullanıcılara kısa sürede yanıt vererek sorunlar çözümlenmektedir. Onur Group müşteri destek merkezini kullanarak ürünler ve işler ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz. Öte yandan daha önce yaptırdığınız işlemler ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız veya bir şikâyetiniz mevcut ise de Onur Group müşteri destek merkezi kullanılabilmektedir. Türkiye’de bulunan merkez ofisin Ankara’da olmasına karşın, İstanbul’da da hizmet veren bir ofisleri bulunmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra farklı ülkelerde de hizmet vererek faaliyet gösterilmektedir.

Onur Group İletişim E-Posta Adresi

Uzun yıllar sektörde hizmet veren Onur Group, müşterilerine mail yolu ile de ulaşım sağlamaktadır. Firmaya soru yöneltmek ve genel bilgilerden faydalanmak istiyorsanız, belirtilen adrese mail gönderebilirsiniz. Onur Group mail adresi üzerinden yapacağınız görüşmelerde, gönderim yapılan adres üzerinden size dönüş sağlanmaktadır. Bu sayede iletişim kopukluğu yaşamadan bilgi alma hakkınızı kullanabilir, firmaya öneri ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Öte yandan firmanın sunmuş olduğu diğer iletişim kanalları üzerinden de müşteri hizmetlerine erişim sağlamak mümkün.

Onur Group Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Group müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, belirtilen telefon numaralarını arayabilirsiniz. Onur Group çağrı merkezi farklı numaralar içermektedir. Firmaya hangi şehirden ulaşıyorsanız, o telefon numarasını kullanarak bağlantıya geçebilirsiniz. Hafta içi mesai saatlerinde hizmet veren telefon numaralarından, merak ettiğiniz tüm konular ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Öte yandan firmaya önerilerinizi ve şikâyetlerinizi de çağrı merkezleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu olan telefon ile iletişim, Onur Group tarafından sunularak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Firmaya istediğiniz numara üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Onur Group Merkez Kamp Telefon Numarası: +90 312 586 93 00
  • Onur Group Merkez Kamp Faks Numarası: +90 312 586 93 10
  • Onur Group Merkez Ofis Telefon Numarası: +90 312 491 96 96
  • Onur Group Merkez Ofis Faks Numarası: +90 312 418 36 99
  • Onur Group Çetin İşletmeleri Telefon Numarası: +90 312 418 04 05
  • Onur Group İrtibat İstanbul Telefon Numarası: +90 216 651 82 88
  • Onur Group Faks Numarası: +90 216 651 82 91

Onur Group Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Farklı telefon numaraları üzerinden hizmet veren Onur Group müşteri hizmetlerine, hafta içi mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir. Merkez kamp, merkez ofis, Çetin İşletmeleri, İstanbul bölgeleri için farklı farklı telefon numaraları bulunan firmaya bu numaralardan ulaşım sağlanabilmektedir. İşleminizi yapacağınız kısmın telefon numarasını arayarak kısa sürede temsilciye bağlanabilirsiniz. Kısa süreli bir bekletme sonrasında bağlanan müşteri temsilcileri sorularınız, sorunlarınız, memnuniyet ve şikâyetlerinizi dinlemektedir. Yapacağınız görüşme sonrasında müşteri temsilcileri işlemlerinizi çözümlemeye yardımcı olacaktır.

Onur Group Resmi Sosyal Medya Hesapları

Onur Group resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın güncel konularını görebilirsiniz. Firmanın yapmış olduğu işlemler, projeler, ortaklıklar, toplantılar, haber ve duyurular gibi paylaşımlar resmi sosyal medya hesaplarından yapılmaktadır. Onur Group resmi sosyal medya hesapları üzerinde bulunan mesajlaşma sistemi sayesinde, sorularınıza kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Otomatik mesajlaşma sistemini kullanan firma çalışma saatleri, yapılan işlemler ve başvurular için bilgileri otomatik olarak sunmaktadır. Onur Group otomatik mesajların yanı sıra, aradığınız soruya yanıt bulamamanız halinde mesajınıza bir süre sonra yanıt verilmektedir. Müşterilerini çok fazla bekletmeyi tercih etmeyen Onur Group, mümkün lan en kısa sürede müşterilerine dönüş sağlamaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Onur Group Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı