Bankalar

Emlak Katılım Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Emlak Katılım Bankası ilk kez 1926 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası ile kurulan bir bankadır. O zamanlardaki adı ise Emlak ve Eytam Bankası idi. Bu zamana gelene kadar birkaç kez isim değiştiren bankanın son adı Emlak Katılım Bankası olarak kalmıştır. Bankanın günümüz ihtiyaçlarından birçoğunu karşılayabilen bir hizmet arşivi bulunmaktadır.

Emlak Katılım Bankası tarafından müşterilerine sunulan tüm hizmetler hakkında destek almak, görüş belirtmek ve daha birçok konuda yardım almak için bankanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Emlak Katılım Bankası Müşteri Destek Merkezi

Emlak Katılım Bankası tarafından müşterilerine sunulan tüm hizmetler hakkında destek, bilgi almak ve görüş veya şikayet belirtmek için bankanın iletişim kanallarını kullanmanız mümkün.

Kurumsal veya bireysel tüm hizmetlere ilişkin ihtiyacınız olan tüm iletişim bilgilerini sizler için yazımızda derledik.

Emlak Katılım Bankası Müşteri Memnuniyeti Merkezi aracılığı ile ihtiyacınız olan tüm konularda destek almak için istediğiniz kanalı kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olarak hizmet veren Emlakbank ile iletişim formu aracılığı ile de irtibat kurabilirsiniz.

Emlakbank İletişim Formu

Emlak Katılım Bankası hizmetlerine ilişkin ortaya çıkan tüm problemler için şikayet ve çözüm süreci sayfalarına başvurarak sorununuzu dile getirmeniz yeterli olacaktır.

  1. Emlakbank tüketici kredisi veya kurumsal kredilere ilişkin sorunlarınız için iletişim formu aracılığı ile de destek alabilirsiniz.
  2. Hızlı ve kolay bir sorun çözüm süreci ile memnun kalabilirsiniz.
  3. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi EmlakBank tarafından da sunulan dijital bankacılık işlemleri ile kolayca sorunlarınızın çözümünü bulabilirsiniz.

EmlakBank’a ait sorun, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için yukarıda bulunan iki kanalı kullanmanız mümkündür. Bu kanallar aracılığı ile iletişim formu doldurabilir, sorunlarınızdan yazılı olarak doğrudan bahsedebilirsiniz.

Emlak Bank İletişim e-Posta Adresi

Posta veya Fax gibi yollardan çok daha hızlı hizmet almak için kullanabileceğiniz iletişim e-posta adresi:

Emlakbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlak Katılım Bankası çağrı merkezi numaraları ile çok kısa süre içerisinde sorunlarınız çözümü için hizmet almanız mümkündür.

  • Emlak Katılım Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 850 222 26 26
  • Emlak Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (sabit hat): 444 26 26
  • Emlak Katılım Bankası Fax İletişim Numarası: +90 216 275 25 25

Emlakbank kredi oranları, kredi başvurusu, şikâyet, öneriler ve çok daha fazlası için bankaya ait web sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür. Ayrıca müşteri hizmetlerinden de gerekli bilgileri temin edebilirsiniz.

Emlakbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

  • 0 850 222 26 26 veya 444 26 26 çağrı merkezini arayarak doğrudan Emlak Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamanız mümkündür.
  • Uzun tuşlamalar veya seçimler yapmanız gerekmez. Aradığınız andan itibaren bekletilmeden veya oyalanmadan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.
  • Bununla birlikte bankanın sunduğu tüm hizmetler için destek talebi oluşturabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için banka tarafından belirlenen telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır.

Emlakbank Sosyal Medya Hesapları

Emlakbank kredi kartı ve kredi kampanyaları gibi hizmetler hakkında güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve YouTube hesapları ile müşterilere ulaşım sağlanmaktadır. Bu hesaplar üzerinden sorun veya önerilerinizi iletmeniz de mümkündür.

YORUM YAP KAZAN

 "Emlak Katılım Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı