Bankalar

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıfbank 1954 yılında kurulmuş olan bir bankadır. Kuruluş amacı vakıf kaynaklarını ve ekonomik kalkınma için duyulan ihtiyaçlarını değerlendirmektir. Online bankacılık, telefon bankacılığı ve fiziksel bankacılık gibi birbirinden farklı kanallar ile müşterilerine hizmet etmektedir. Birçok alanda hizmet vermesinin bir getirisi olarak da müşteri hizmetleri sıkça aranmaktadır.

Vakıf Bank müşterilerine en kolay ulaşım yolunu kendileri tercih edebilecekleri bir iletişim arşivi sağlar. İletişim seçenekleri arasından kendisine en uygun olanı tercih eden müşterilerin sorun, şikayet ve önerileri en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflemektedir.

Vakıfbank iletişim kanalları ile haftanın her günü ve günün her saati müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür. Telefon bankacılığı, dijital bankacılık, posta ile iletişim veya fax ile iletişim gibi birbirinden farklı iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Destek Hattı

Vakıfbank, bankacılık kapsamında müşterilerinin memnuniyetini önceleyen bir bankadır. Bu bağlamda destek hatları da bulunmaktadır. Halihazırda bulunan 3 adet destek hattı bulunmakta. Var olan destek hatlarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki kanalların yanı sıra aynı zamanda mobil bankacılık da kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İletişim Formu

Vakıfbank online iletişim formu ile bankaya, hizmetlere veya ürünlere dair tüm öneri, istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Böylece iletişim formu kanalı ile çok daha resmi bir yol tercih edebilirsiniz.

İletişim formu eksiksiz doldurulduğu takdirde müşterilere hızlı bir geri dönüş sistemi ile dönüş sağlanmaktadır. İşte Vakıfbank iletişim formu;

Vakıfbank E-posta Adresi

Vakıfbank kapsamında ortaya çıkan tüm destek talepleriniz için bankanın e-posta adresini kullanarak resmi yazışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Bu bağlamda yapacağınız tüm yazışmaların hukuki olarak nitelik taşıdığını hatırlamanızda fayda var. İşte Vakıfbank kurumsal e-posta adresi;

Vakıfbank Şikâyet Hattı

Vakıfbank şikayet hattı ile sorun ve şikayetlerinizi hızlı bir şekilde dile getirebilirsiniz. Bu süreçte çalıntı, kart sorunları ve çok daha fazlası için doğrudan +90 216 724 10 00 numaralı destek hattını arayabilirsiniz. Bununla birlikte iletişim formu, canlı destek gibi farklı kanalları da kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşmek için çevirmeniz gereken kurumsal numara;

  • 0850 222 07 24

Olarak bilinmektedir. Bu numarası aradıktan sonra açılan menüden ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri tuşlayarak gerekli adımları takip ediniz. Süreç sonunda sorun çözülmez ise müşteri hizmetleri yetkili temsilcisine doğrudan ulaşmayı deneyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri direkt bağlanma numarası aşağıda belirtilmiştir.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Müşteri temsilcisine doğrudan ulaşmak istediğiniz veya menü ile uğraşmak istemediğiniz tüm durumlarda 0850 222 0 724 telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Akabinde takip etmeniz gereken adımlar aşağıda listelenmiştir.

  • 0 850 222 0 724 numaralı müşteri destek hattını arayın.
  • Kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştirin.
  • 2 rakamını tuşlayın ve sinyal sesinden sonra tekrar 2’yi tuşlayarak devam edin,
  • Ardından 7 rakamını tuşlayarak müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak için alternatif gerekli tuşlamalar;

444 0 724 aranır ve şu tuşlamalar sırası ile yapılır; 2-2-7

Vakıfbank Sosyal Medya Hesapları

Vakıfbank güncel sosyal medya hesaplarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank Posta Adresi

Vakıfbank posta adresi ile genel müdürlük ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

  • Vakıfbank posta adresi bilgileri: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 7/ A – B 34768 Ümraniye / İstanbul

Vakıfbank Faks Numarası

Vakıfbank faks iletişim numarası ile de banka ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Çok daha resmi bir kanal kullanarak iletişime geçmek için fax numarası;

  • + 90 216 724 39 09

Vakıfbank müşteri hizmetleri ile online iletişim, dijital bankacılık ve mobil bankacılık kanallarının yanı sıra; e-posta yolu ile ve fax yolu ile de görüşme sağlayabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı