Bankalar

Güneş Sigorta Çağrı Müşteri Hizmetleri

Kurumsal bir şirket olarak müşterilerine hizmet veren Güneş Sigorta, müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini artırmak ve daha kolay iletişim kurabilmek için etkili iletişim kanallarını aktif hale getirerek müşterilerine sunmuştur. Türkiye’nin en büyük sigorta acentelerinden biri olarak hizmet veren Güneş Sigorta kurumsal müşteri hizmetlerinin yanı sıra online iletişim sayfası, e-posta, fax, sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurabilmenizi sağlamaktadır. Profesyonel çalışanların yer aldığı müşteri hizmetlerinin yanı sıra almış olduğunuz hizmetler ile ilgili sorunlarınızı ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz alanında uzman çalışanlar ile sizlere hizmet veren firma bu alanda da profesyonelliğini ön plana çıkarmaktadır.

Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri

Güneş Sigorta firmasının müşterisi olarak veya almak istediğiniz hizmet ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerine ulaşmak istediğinizde müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabiliyorsunuz. Çok geniş bir müşteri ağına sahip olan ve bu konuda profesyonel bir müşteri hizmetleri sistemine sahip olan firma aha etkili ve daha kolay bir şekilde iletişime geçebilmeniz için 0 850 222 19 57 telefon numarasını size sunmuştur. Ücretsiz olarak arayabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası ile 7/24 iletişime geçebiliyorsunuz.

  • Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 19 57

Güneş Sigorta İletişim Merkezi

Kurumsal ve bireysel müşterileri için aktif olarak hizmet verdiği iletişim merkezi ile müşterilerinden tam puan alan Güneş Sigorta firması daha etkili bir şekilde iletişim kurabilmek adına online iletişim merkezi ile hizmet vermektedir. 7/24 hizmet alabileceğiniz bu yöntemi kullanarak şikayetlerinizi, sorunlarınızı, sormak istediklerinizi, merak ettiklerinizi sorabilir, almış olduğunuz hizmet ile ilgili olarak bilgi alabiliyorsunuz.

Güneş Sigorta Online İletişim Formu

Güneş Sigorta, müşterilerine etkili bir şekilde hizmet verebilmek adına alanında uzman olan kişilerin yer aldığı müşteri hizmetleri sistemini kurmuştur. İnternet sayfası aracılığı ile müşterilerine hizmet veren firma online iletişim formu ile kendilerine ulaşan tüm müşterilerine 24 saat içinde geri dönüş yaparak hizmet veriyor. Online iletişim formu üzerinden iletişime geçmek istediğinizde adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, mail adresinizi, varsa almış olduğunuz hizmetin numarasını yazmanız gerekiyor. Mesaj sayfası aracılığı ile iletmek istediğiniz mesajları, sormak istediğiniz soruları, merak ettiklerinizi iletebiliyor ve geri bildirim alabiliyorsunuz.

Güneş Sigorta E-Posta Adresi

Kurumsal yapısı ile müşterilerine hizmet veren Güneş Sigorta aktif olarak kullandığı e – posta adresi üzerinden müşterileri, iş birliği yapmak isteyen kurumsal firmalar, iş ortaklıkları yapmak isteyenler ile iletişim kurmaktadır. Kısa süre de geri dönüş alabileceğiniz ve sormak istediklerinizi sorabileceğiniz e – posta adresi ile tüm ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler alabilir, sözleşmelerinizi iletebilir, poliçelerinizin size iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Güneş Sigorta Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Her gün saat 09:00 – 18:00 saatleri arasında aktif olarak hizmet veren müşteri hizmetleri temsilcileri ile konuşabilmek için belirli bir süre otomatik ses kaydı dinlemeniz gerekiyor. Otomatik ses kaydı dinlemek yerine doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak sorunlarınızı ve şikayetleriniz hızlıca iletebilme için izleyebileceğiniz yöntem şu şekildedir. Öncelikle müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 19 57 numarasını arayın. Daha sonra otomatik ses kaydından önce dahili numarayı tuşlamanızı isteyen ses kaydını dilemeye başladığınızda 0 – 2 – 0 ı tuşlayın. Bu yöntem ile doğrudan müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. İlgili konuyu belirterek konunun uzmanına doğrudan bağlanarak iletişim kurabiliyorsunuz.

Güneş Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal bir firma olarak müşterilerine hizmet veren Güneş Sigorta sosyal medya hesapları aracılığı ile sizlere hizmet veriyor. Tanıtımları, duyuruları, müşteriler ve yatırımcılar ile iletişim kurma yöntemi olarak sosyal medya hesaplarını kullanan firmanın profesyonel bir sosyal medya danışman grubu bulunuyor. Bu sayede hem etkili paylaşımlar yaparak sizlere ulaşan firma hem de bu hesaplar üzerinden kendileri ile iletişim kurmak isteyen yatırımcılar, müşteriler ve iş birliği yapmak isteyen firmalar ile iletişim kurmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Güneş Sigorta Çağrı Müşteri Hizmetleri" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı