Bankalar

Enpara Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enpara.com, Türkiye’de ilk kez şubesiz bankacılık hizmetleri sunan bir kuruluş olarak tanınmaktadır. Sektörde oldukça yeni olmasına rağmen sunmuş olduğu ayrıcalıklı finans hizmetleri sayesinde bir hayli geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Enpara.com, QNB Finansbank bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bir bankadan alabileceğiniz her türlü hizmeti bulabilmenin mümkün olduğu bu şubesiz bankacılık, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gözeterek hizmetlerini sürdürürken, aynı zamanda yaşanan sorunlar ya da merak edilenler hakkında müşterilerine Enpara.com Müşteri Hizmetleri üzerinden de destek sağlayabilmektedir.

2012 yılından bu yana sektörde faaliyet göstermekte olan Enpara.com, bir bankadan alınabilen tüm hizmetleri sadece dijital kanallar üzerinden sunmaktadır. İnternet şubesi, mobil şube, Çözüm Merkezi ve ATM gibi hizmet kanalları üzerinden müşterilerine en uygun koşullarda hizmet veren Enpara.com, şubesiz olarak faaliyet göstermesinin verdiği avantajla müşterilerine de maliyet avantajı sağlamaktadır. Bu sayede birçok insan işlem ücretleri ödemeden bankacılık hizmetlerini alabilmektedir.

Enpara.com Çözüm Merkezi

Müşterilerine kıymet veren ve memnuniyetlerini sağlayabilmek adına devamlı olarak kendini ölçüp geliştiren Enpara.com, Çözüm Merkezi sayesinde birçok müşterilerinin soru ve sorunlarına çözüm üretebilmektedir. Enpara.com Çözüm Merkezi diğer pek çok bankada olduğu üzere çeşitli bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmenin mümkün olduğu bir telefon bankacılığı olarak da kullanılabilirken, banka müşterileri oturdukları yerden yalnıza bir telefonla tüm işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedir.

Enpara.com müşterileri bulundukları yerden hesap açma ya da kapatma, kredi başvurusunda bulunma, hesap kesim tarihini değiştirme, şifre işlemleri, kayıp, çalıntı ihbarında bulunma, fatura, vergi ya da borç ödeme, GSM operatörlerine bakiye yükleme, döviz işlemleri ya da ödeme talimatı gibi hemen hemen her türlü bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra hesap ya da kart ile alakalı yaşanan problemlerin giderilebilmesi konusunda da Enpara müşteri temsilcilerinden destek alabilen banka müşterileri, bu kanal aracılığı ile her türlü sorununu kısa sürede çözüme kavuşturabilmektedir.

Enpara.com Çözüm Merkezi Çalışma Saatleri

Diğer pek çok banka şubelerine kıyasla oldukça avantajlı ve masrafsız bir bankacılık hizmeti alabilen Enpara.com müşterileri, gece gündüz fark etmeksizin Enpara.com Çözüm Merkezi’nden hizmet alabilmektedir.

Müşterilerinin mağduriyetini gidermek, istek ya da önerilerini hayata geçirebilmek ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına haftanın her günü aralıksız olarak hizmet vermektedir. Enpara.com Müşteri Hizmetlerinden destek almak isteyen banka müşterileri 7 gün 24 saat boyunca ilgili telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilmektedir.

Enpara.com Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bankacılık işlemleri ile alakalı kendi başına çözüm üretemeyen banka müşterileri Enpara.com Çağrı Merkezi üzerinden destek alarak sorunun açıklığa kavuşturulmasını sağlayabilmektedir. Enpara müşterilerinin müşteri temsilcisinden destek alabilmek adına araması gereken numara ise 0850 222 36 63 olarak bilinmektedir.

Enpara.com Çağrı Merkezi telefon numarası hem banka müşterileri hem de diğer banka müşterileri tarafından kullanılabilmektedir. Üstelik bu kanal üzerinden uzun süre beklemeye gerek olmadan hemen müşteri temsilcisine bağlanabilmek de mümkündür.

Enpara.com Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Günümüzde birçok banka müşterisinin en çok rahatsız olduğu konulardan biri de müşteri hizmetlerine bağlanırken uzun süre beklemektir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen tüketiciler Enpara.com Müşteri hizmetleri direkt bağlanma yollarını aramaktadır. Fakat Enpara.com’da diğer bankalara kıyasla bekleme süresi oldukça kısadır. Sesli operatörle uğraşmaya gerek olmadan kısa sürede müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilen Enpara müşterileri, böylelikle işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Öte yandan enpara.com müşteri hizmetlerinin yoğun olduğu saatlerde yine müşteriler telefon hattında bekletilmezken, gelen çağrılar kayıt altına alınmakta ve en kısa süre içerisinde müşteriye dönüş sağlanmaktadır.

Enpara.com E-posta Adresi

Enpara.com müşteri temsilcileri ve ilgili birimlerle görüşme gerçekleştirebilmenin yollarından bir diğeri de e-posta adresidir. Özellikle de resmi yazışmalarda ihtiyaç duyulan Enpara.com e-posta adresi cozum@enpara.com olarak bilinmektedir. Bu e-posta adresi üzerinden mail yolu ile müşteri temsilcilerine ulaşabilmek ve kısa sürede dönüş alabilmek mümkündür.

Enpara.com Sosyal Medya Hesapları

Banka müşterilerinin büyük çoğunluğu sosyal medya hesapları üzerinden bankalarının ürün ve hizmetleri ya da kampanyaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmektedir. Üstelik bu kanallar üzerinden zaman zaman müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilmek de mümkündür. İşte banka müşterilerinin takip edip bilgi alabileceği Enpara.com Sosyal Medya Hesapları

YORUM YAP KAZAN

 "Enpara Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı