Bankalar

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türkiye’nin en önemli katılım bankalarından biri olarak karşımıza çıkan Kuveyt Türk, 1989 yılından bu yana katılım bankacılığı alanında müşterileri hizmet vermektedir. Sektöre ilk olarak Kuveyt Türk Evkaf Finans Kurumu A. Ş. olarak giriş yapan banka, 2006 yılında ise Kuveyt Türk Katılım Bankası A. Ş. adı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Ülke genelinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Kuveyt Türk, bankacılık ürün ve hizmetlerinin yanı sıra bu hizmetler ile alakalı müşterilerinin yaşamış olduğu her türlü sorun karşısında da destek olması ve mutlu müşterilere sahip olması ile bilinir. Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri birimi sayesinde bankanın hemen her müşterisi soru ve sorunlarına yanıt alabilmekte, kolaylıkla önerilerde bulunabilmektedir.

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Birimi

Kuveyt Türk güven öncelikli bir banka olarak faaliyet gösterdiğinden müşterilerinin güvenini kazanabilmek ve sorunsuz bir katılım bankacılığı hizmeti vermektedir. Gece-gündüz çalışmalarını sürdüren Kuveyt Türk, bünyesindeki yüzlerce müşteri temsilcisi ile müşterilerine memnuniyet ve güvenle bankacılık ürün hizmetleri sunmaktadır.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Numarası

Kuveyt Türk şubelerden, ATM’lerden ve diğer bankacılık kanallarından alınan ürün yada hizmetlerle alakalı her türlü soru, sorun ve öneri konusunda 7 gün 24 saat boyunca aralıksız bir şekilde hizmet veren Kuveyt Türk Çağrı Merkezi, aynı zamanda sektörün en kaliteli müşteri hizmetleri olma yolunda ilerleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Numarası; 444 0 123 olarak bilinmektedir. Yurt dışından arayan banka müşterilerinin +90 444 0 123 numaralı hattı araması gerekmektedir. Kocaeli Bankacılık Yaşam Üssü, İzmir Çağrı Akademi, Konya Çağrı Akademi, Balgat DRC ve Çağrı Akademi gibi farklı lokasyonlardan hizmet alabilmek mümkündür.

Ayrıca Kuveyt Türk telefon üzerinden sunmuş olduğu bir diğer müşteri hizmetleri numarası ise 0850 251 0 123 olarak bilinirken, bu numara üzerinden de yine her türlü bankacılık işlemi kolaylıkla gerçekleşir.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma

Banka müşterilerinin çağrı merkezleri ile alakalı olarak yaşamış oldukları en büyük sorunlardan biri de uzun bekleme süreleridir. Genellikle yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan bankalarda dakikalarca beklemeler olmaktadır.

Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için banka müşterilerinin öncelikle 444 0 123 numaralı çağrı merkezini araması gerekmektedir. Sonrasında ise önce 2 sonra da 0’ı tuşlayarak kısa yoldan müşteri temsilcisine bağlanabilmek mümkündür.

Kuveyt Türk Online İletişim Formu

Banka müşterileri için özel olarak eğitim alan Kuveyt Türk müşteri temsilceleri ile iletişim kurabilmenin bir diğer yolu ise online iletişim formudur.

Kuveyt Türk Online İletişim Formu sayesinde birçok insan bankadan almış olduğu ürün ve hizmetlerle alakalı yaşamış olduğu sorunlarına çözüm bulabilirken, aynı zamanda soru, öneri ve şikayetlerini de bu kanal üzerinden iletebilmektedir.

Kuveyt Türk Sosyal Medya Hesapları

Banka müşterileri genellikle Kuveyt Türk Sosyal Medya Hesapları aracılığı ile bankanın şubeleri, kampanyaları, faiz oranlar, ürün ve hizmetleri ya da bu gibi konular hakkında bilgi alabilmektedir. Banka müşterilerinin ziyaret ya da takip edebileceği Kuveyt Türk Sosyal Medya Hesapları ise şu şekildedir:

YORUM YAP KAZAN

 "Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı