Bankalar

Ethica Sigorta İletişim

Sigorta konusu ülkemizde son dönemlerde dikkat çeken ve kendini garanti altına almak isteyen herkesin tercih ettiği bir yöntemdir. Artan talep doğrultusunda 2016 yılında kurulan Ethica Sigorta, sektörde yükselmeye devam etmektedir. Köklü firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ethica Sigorta, müşteri hizmetleri ile de dikkat çekmektedir. Firmadan sigorta hizmeti alan ya da almayı düşünen herkes için talebe anında yanıt veren müşteri hizmetleri mevcuttur. Başta hizmetler olmak üzere sponsorluk ya da diğer konularla ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Ethica Sigorta Müşteri Destek Merkezi

Ethica Sigorta müşteri hizmetleri konusunda son derece gelişmiş bir hizmet sunmaktadır. Firma ile ilgili sorularınıza farklı yöntemleri kullanarak cevap bulmanız mümkündür. Sigorta paketleri hakkında bilgi almak, firmaya öneri sunmak ya da konuyla alakalı aklınıza takılan her soruda anında bilgi alabilirsiniz. Alternatif seçenekler arasında size en uygun olanı tercih edebilir ve firmayla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Online ya da doğrudan iletişim hizmetlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Firmanın müşterisi olun ya da olmayın her türlü sigorta sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Ethica Sigorta Online İletişim Formu

Ethica Sigorta ürün ve sigorta paketleriyle ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için online form doldurabilir ya da canlı yardım hattıyla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle günün önemli kısmında aktif olan canlı yardım desteği sayesinde telefon ya da diğer iletişim kanallarını kullanmak istemeyenler yazışarak sorunlarına çözüm üretebilirler. Son dönemlerde kurumsal firmalar için canlı yardım opsiyonu ön plana çıkmıştır. Canlı destek sayfasında çıkan bilgileri girerek uzman müşteri temsilcisine bağlanabilir ve sorunuza anında çözüm talep edebilirsiniz. Bununla birlikte online iletişim formunu kısa sürede doldurarak da iletişim sağlayabilirsiniz.

Ethica Sigorta İletişim E-Posta Adresi

Ethica Sigorta kayıtlı elektronik posta adresi: iletişim@ethicasigorta.com.tr üzerinden firmayla e-posta bağlantısı yapabilirsiniz. Özellikle mobilden mail adresini sıklıkla kullananlar için e-posta iletişimi önemli bir alternatif olmaktadır. Zaman konusunda acelesi olmayanlar için bu yöntem idealdir ancak daha çabuk çözüm isteyen kullanıcılar canlı yardıma bağlanarak taleplerine çok daha kısa sürelerde yanıt bulabilirler. Güncel iletişim kanallarını inceleyerek en doğru bilgiye, size en uygun yöntemle ulaşabilirsiniz. Kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan ve çözüm odaklı ilerleyen firmalar için alternatiflerin fazla olması son derece önemlidir. Yani, kullanıcılar tercih ettikleri firmada soruna anında destek bulabileceklerini bilmelidir. Ethica Sigorta’da bu yöntemleri aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Ethica Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Ethica Sigorta 0850 888 09 09 numaralı telefon hattıyla doğrudan hizmet sunmaktadır. Firmanın müşterisi olanlar ya da firmadan bilgi almak ve müşterisi olmak isteyenler bu hattı diledikleri zaman arayabilirler. Bu sayede müşteri temsilcisine doğrudan bağlanarak iletişim kurma şansı elde edebilirsiniz. Özellikle zaman konusunda sıkıntısı olan, sigorta hizmetine anında ihtiyaç duyan ve çok hızlı bir şekilde bilgi almak isteyenler için en uygun yöntem telefonla iletişim kurmaktır. Firma, çözüm ve hasar ihbar hattını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Ethica Sigorta Trafik Sigortası Teklifi

Trafikte yaşanan sorunlara karşı sigorta yaptırmak isteyenler için Ethica Sigorta online fiyat alma formunu hizmete sunmuştur. Bu kısımda yer alan kısımları doğru bir şekilde doldurmanız durumunda hızlı bir şekilde sadece trafik sigortası ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu durum da sadece bu hizmeti almak isteyen kullanıcıların hızlı işlem yapmasını sağlamaktadır.

Ethica Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya, yaygın olarak kullanılan ve kurumsal firmaların da tercih ettiği mecralardır. Özellikle iletişimin bu denli yaygın olduğu bir zamanda sosyal medyanın aktif kullanımı son derece önemlidir. Ülkemizde milyonlarca kullanıcının aktif olarak kullandığı sosyal medya sayfaları firmaların müşteri profili açısından da önemlidir. Ethica Sigorta sosyal medya hesaplarını takibe alarak ve inceleyerek firmanın kampanyaları hakkında bilgi edinebilir ve yardım alabilirsiniz. Özellikle sosyal medyayı aktif kullanan müşteriler için bu kısımdan soru sormak ve kısa süreler içerisinde cevap almak mümkündür. Ayrıca, firmanın hizmetleriyle ilgili diğer müşterilerin yorum ve görüşlerini de bu sayede görebilirsiniz. Sigorta paketleri, kampanyalar, yeni oranlar ve daha birçok bilgi görsellerle beslenerek bu sayfalarda anlatılmıştır. Ethica Sigorta sosyal medya hesapları şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "Ethica Sigorta İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı