Bankalar

Mastercard Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mastercard, kurumsal kimliği ile müşterilerine önem veren ve memnuniyet kazanan isimler arasında yer almaktadır. Mastercard iletişim seçenekleri sayesinde, kartınız ve bankacılık işlemleriniz ile alakalı işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı borç bilgileri, borç ödeme, limit artırımı, sorular ve sorunlar için ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri tüm sorularınıza yanıt vermektedir. Telefon, mail veya online işlemler üzerinden ulaşabileceğiniz Mastercard iletişim kanalları kısa sürede yanıt vermektedir. Kartınız ile alakalı tüm işlemleri bankaya gitmeden evinizden gerçekleştirebilirsiniz. Mastercard müşteri hizmetlerine ulaşarak yapabileceğiniz tüm işlemlerin yanı sıra, genel şikayetlerinizi veya önerilerinizi de firmaya iletebilmeniz mümkün.

Mastercard Müşteri Destek Merkezi

Mastercard müşteri destek merkezinde, mevcut müşterilerin veya yeni müşteri olmak isteyenlerin ulaşabileceği farklı iletişim kanallarına yer veriliyor. Mastercard müşteri destek merkezine giriş yaparak firmaya en çok sorulan sorulara ve yanıtlarına ulaşabilir, kanuni yaptırımları öğrenebilir veya Masterpass üyeliği hakkında bilgi alabilirsiniz. Öte yandan temassız ödeme seçeneği ile alakalı başvuru ve genel bilgileri Mastercard müşteri destek merkezi üzerinde öğrenebilirsiniz. Mastercard 1966 yılında Amerika’da kurularak faaliyet göstermeye başlamıştı. Uzun bir süredir Türkiye’de de tercih edilen Mastercard, müşteri memnuniyeti adına farklı çalışmalar yürütüyor. Bu çalışmalardan birisi de müşterilere her an destek sağlamak olmaktadır. Mastercard müşteri destek merkezi sayesinde, firmanın temsilcilerine ulaşarak soru ve sorunlarını kısa sürede çözümleyebilirsiniz.

Mastercard Online İletişim Formu

Mastercard, ticari ve bireysel kullanımlara özel olarak sunulan kredi kartı hizmetlerinde, online iletişim formu kullanmayı tercih etmemektedir. Online iletişim formlarının uzun zaman alması ve dönüşlerde yaşanabilen sorunlardan dolayı bu iletişim seçeneğini tercih etmeyen firma, bunun yerine diğer kanallardan hizmet sunuyor. Mastercard müşteri hizmetlerine ulaşmak için mail, telefon gibi yöntemleri tercih edebilirsiniz. Mastercard müşteri temsilcileri tercih edeceğiniz kanallar üzerinden sorularınızı yanıtlamakta ve işlemlerinizi tamamlamaktadır.

Mastercard İletişim E-Posta Adresi

Mastercard İstanbul ofisine direkt olarak ulaşım sağlayabileceğiniz bir mail adresi sunmaktadır. Bu sayede Türkiye’de bulunan müşteriler, direkt olarak firma ile iletişime geçmektedir. Almak istediğiniz bilgiler, kart detayları, ücretlendirmeler, limit, ödemeler gibi farklı konular için mail ile iletişimi tercih edebilirsiniz. Öte yandan daha hızlı müşteri hizmetlerine ulaşmak için, telefon veya diğer kanallar da tercih edilebilir. Mastercard iletişim kanallarının tümünde, müşterilerine kısa sürede yanıt vermektedir.

Mastercard Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mastercard müşteri hizmetlerine en hızlı ulaşmanın yolu telefon numarasını aramak olmaktadır. Hafta içi mesai saatlerinde hizmet veren Mastercard müşteri hizmetleri, işlemlerinizi telefon üzerinden kısa sürede tamamlamaktadır. Mastercard müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerde kart limitinizi arttırabilir, borcunuzu öğrenebilir, harcama detaylarına ulaşabilir, çalıntı/kayıp bildirimi yapabilir, şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan Mastercard ile alakalı sorunlarınız, şikâyetleriniz veya önerilerinizi de müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • Mastercard Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 212 350 77 00

Mastercard Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Mastercard müşterilerinin kendisine ulaşması için 0212 350 77 00 telefon numarasını kullanmaktadır. Ticari veya bireysel kart sahibi olan kullanıcılar, bu numarayı arayarak kolayca temsilcilere ulaşabilmektedir. İstenilen her saatte aramaya uygun olan müşteri hizmetleri telefon numarası, anlık olarak yanıt vermektedir. Mastercard müşteri hizmetlerine ulaşmanın en hızlı yollarından birisi olan telefon numarası, beklemek istemeyen müşterilerin en sık tercih ettiği iletişim kanalları arasında yer almaktadır. Belirtilen telefon numarasını arayarak kart işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi, bilgilerinizi güncelleyebilir veya ödeme yapabilirsiniz.

Mastercard Resmi Sosyal Medya Hesapları

Geniş müşteri portföyüne ulaşmak isteyen pek çok kurum ve marka gibi sosyal mecralarda aktif olan isimlerden birisi de Mastercard’dır. Müşterilerine ulaşmak için Facebook, Linkedin, Twitter ve Youtube kanallarını tercih eden firma, bu mecralarda güncel paylaşımlarda bulunmaktadır. Mastercard resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, kartınızı kullanarak faydalanabileceğiniz kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca firma sosyal medya hesaplarında güncel teknoloji haberleri, seyahat gibi farklı paylaşımlarda da bulunmaktadır. Bu sayede Mastercard kullanan kişiler, yeniliklerden de haberdar olabilmektedir. Öte yandan bu mecralarda bulunan mesaj atma özelliği sayesinde, müşteri hizmetlerine de kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Mastercard Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı