Alışveriş

Piazza AVM Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Piazza AVM daha kaliteli hizmet sağmak ve ziyaretçilerinden gelecek olumlu, olumsuz bildirimler için Online iletişim formu ile de iletişim sağlamaktadır. Ziyaretçilerin yaşadığı sorunların çözülmesi için yapılan bildirimlere iletişim formu ile belirtilen e-mail yada telefon yoluyla geri dönüş yapmaktadır.

İletişim bilgilerinizi girip sonrasında soru, problem yada tavsiyelerinizi Piazza AVM yetkililerine iletebilirsiniz. Formda Ad, Soyad, E-posta, Telefon, Konu seçimi ve Mesaj kısımlarını doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayıp iletişim sağlayabilmektedirler.

Piazza AVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Piazza alışveriş merkezi 2013 yılında Rönesans Holding tarafından ilk olarak Samsun’da açılmıştır. Sonrasında Kahramanmaraş ve Şanlıurfa şubeleri açılmıştır. Yerli ve yabancı birçok markaya ev sahipliği yapan Piazza AVM’de 160 mağaza yer almaktadır.

Yerli ve yabancı birçok markaya ev sahipliği yapan Piazza Avm Samsun şubesi havaalanı ile kent arasında yer almaktadır. Yerli ziyaretçilerinin yanında yabancı birçok turisti de ağırlayan Piazza AVM sadece şehir içi değil aynı zamanda yurt dışından da birçok ziyaretçinin uğradığı yerler arasındandır.

Piazza AVM ziyaretçilerin iletişim sağlamasını kolaylaştırmak için birçok farklı iletişim seçeneğiyle hizmet vermektedir. Piazza AVM yetkilileri ile iletişime geçerek şikayetlerinizi iletebilmek için müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişimi sunmuştur.

Müşteri hizmetleri numarasını kullanarak çağrı merkezi ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilir, tüm soru, tavsiye ve problemleri ilgili birimlere ulaştırabilirsiniz. 

Piazza AVM Müşteri Hizmetleri İletişim BİP, Whatsapp

Piazza AVM ziyaretçilerin yaşadığı sorunlar için yada tavsiyelere daha hızlı geri dönüş sağlamak için Whatsapp ve BİP iletişim adreslerini de aktif olarak kullanmaktadır.

Piazza AVM Resmi Sosyal Medya Hesapları

Piazza AVM Samsun, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa şubeleriyle ziyaretçilerine hizmet sağlamakta olup ayrıca Piazza AVM aktif olarak sosyal medya hesaplarından da takip edenlerine birçok bilgilendirici yazılar paylaşmaktadır.

Piazza alışveriş merkezinin sosyal medya hesaplarına tıklayarak yapılan paylaşımları görebilir, isteklerinizi ve önerilerinizi paylaşabilir ayrıca Piazza AVM ile iletişim kurabilirsiniz.

Piazza AVM ziyaretçilerin memnun kaldığı hizmetlerin geri dönüşünü sağlamak, yorumlarda bulunan ziyaretçilerin paylaşımlarını dikkate almaktadır. Facebook, Twitter, İnstagram gibi milyonlarca kullanıcısı olan platformlarda yer alarak güncel fırsatlar hakkında da bilgilendirme yapmaktadır

SAMSUN PİAZZA

Kahramanmaraş Piazza

Şanlıurfa Piazza

YORUM YAP KAZAN

 "Piazza AVM Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı