Alışveriş

English Home Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye genelinde 290’ı aşkın mağazası ile hizmet vermekte olan English Home, tekstil sektörünün öncü isimlerinden biri olarak tanınmaktadır. Oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olan bu denli büyük dünya markası, aynı zamanda online alışveriş imkanı da sunmaktadır. Gerek mağazalarından gerekse online alışveriş sitesi üzerinden alışveriş yapan tüketiciler için yaşadıkları ya da merak ettikleri her türlü soru ve sorun karşısında müşteri hizmetleri aracılığı ile destek sağlayabilmektedir. Tüketiciler herhangi bir sorunla karşılaştıklarında English Home Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek sorunlarına çözüm bulabilmektedir.

Kurumsal bir firma olan ve ülke genelinde milyonlarca müşterisi bulunan English Home’un müşteri hizmetlerine her an her dakika kolaylıkla ulaşabilmek mümkün olmayabilir. Müşteri hizmetlerini arayan tüketicilerin müşteri temsilcisine bağlanırken biraz daha sabırlı olması ve beklemesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda çağrı alan müşteri temsilcileri mutlaka müşterilerine geri dönüş sağlayabilmekte ve sorunları için çözüm sağlayabilmektedir.

English Home Destek ve İletişim Merkezi

English Home Destek ve İletişim Merkezi sayesinde markanın bütün ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek mümkündür. Bunun ile beraber müşterilerinin soru, öneri ve isteklerini ve bu gibi iletişim kanalları üzerinden alabilen English Home, bu sayede hizmet standartlarını yükseltebilmekte ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir.

English Home müşterileri, firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası, e-posta adresi, online iletişim formu ya da adresleri üzerinden ulaşım sağlayabilmekte ve bu sayede herhangi bir konu ile alakalı olarak destek ve müşteri hizmetlerinden faydalanabilmektedir. English Home Müşteri Destek ve İletişim Merkezi hafta için 09:00 – 18.00 saatleri arasında çalışmakta olup, hafta sonu hizmet verememektedir.

English Home Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerine kıymet veren firmalardan English Home, gerek ürün ve hizmetler ile alakalı yaşanan sorunlar gerekse soru, şikayet ve öneri gibi durumlar için English Home Müşteri Hizmetleri üzerinden destek sağlayabilmektedir. Bu gibi durumlarda firma müşterileri sorunlarına çözüm arayabilmek için English Home müşteri Hizmetleri Numarası arayışı içerisine girmektedir.

Ürünleri ile evlerde şık ve zarif bir hava oluşturulmasına büyük ölçüde katkı sağlayan English Home, müşterilerine bu numara üzerinden satış sonrası destek de sağlayabilmektedir. Hemen hemen her türlü konuda firma yetkilileri ile iletişime geçebilmek adına kullanılan English Home Çağrı Merkezi numarası 0850 724 03 46 olarak bilinmektedir. Bunun dışında online iletişim formunu doldurarak, e-posta göndererek ya da sosyal medya hesapları üzerinden de English Home ile iletişime geçebilmek mümkündür.

English Home Online İletişim Formu

English Home müşterileri gerçekleştirdikleri alışveriş sonrasında öneri, şikayet ya da soruları için farklı iletişim kanalları üzerinden firma ile iletişime geçebilme imkanına sahiptir. Bu gibi durumlarda kullanılabilecek pek çok farklı iletişim kanalı bulabilmek mümkün olurken, bunlardan biri de English Home online iletişim formu olarak karşımıza çıkmaktadır.

English Home Online İletişim Formu dolduran tüketiciler için firmanın müşteri temsilcileri tarafından kısa süre içerisinde dönüş sağlanabilmekte ve sunulan bu profesyonel müşteri destek hizmetleri sayesinde soru ya da sorunlar için hızlı bir yanıt ve çözüm sağlanabilmektedir.

English Home E-posta Adresi

English Home Müşteri Temsilcisi ile iletişime geçebilmenin bir diğer yolu ise e-posta adresidir. Tüketiciler çağrı merkezi ya da iletişim formunun yanı sıra firmanın e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilmektedir.

English Home e-posta adresi; musteriiliskileri@englishhome.com.tr olarak bilinmektedir. English Home müşterileri bu e-posta adresi üzerinden sorularını, isteklerini ve şikayetlerini firma yetkililerine bildirebilmektedir. Bunun yanı sıra e-ticaret ile alakalı ulaşım sağlanabilecek e-posta adresi ise; uzeyir.arakas@englishhome.com.tr adresidir.

English Home Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden de müşterilerini ürün ve hizmetleri ile alakalı bilgilendirmek üzere hizmet veren English Home, Instagram’dan Facebook’a, Twitter’dan Pinterest’e varana kadar birçok farklı platformda çalışmalarını sürdürmektedir.

Engelish Home Sosyal Medya Hesapları aracılığı ile pek çok tüketici mağazalar, ürünler, indirim ve kampanyalar hakkında bilgi alabilmektedir. Üstelik ev dekorasyonu hakkında da fikir alabilmenin mümkün olduğu bu hesaplar üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmek de mümkündür. Müşteri temsilcileri ile görüşme yapılabilecek English Home Sosyal Medya Hesapları ise şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "English Home Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı