Alışveriş

H&M Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1957 yılından bu yana bir dünya markası olarak hizmet vermekte olan H&M, İsveçli bir tekstil markası olarak tanınmaktadır. Sektörde uzun zamandır birbirinden kaliteli ürünleri ile hizmet vermekte olan bu tekstil firması, global anlamda hazır giyim sektörünün öncü isimlerinden biridir. “Hennes & Mauritz AB” adının kısaltması olarak bilinen H&M, dünyanın pek çok farklı ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Üstelik müşterilerinin her türlü ihtiyacını gözeterek ve müşterilerine kıymet vererek çalışmalar yürüttüğünden, H&M Müşteri Hizmetleri üzerinden de aktif olarak faaliyet gösterebilmektedir.

Türkiye’de 40’ı aşkın mağazası ile hazır giyim ve moda sektörüne öncülük eden H&M, milyonlarca tüketici tarafından tercih edilmektedir. Gerek ürünlerinin kalitesi, gerekse benzersiz tasarımları ile oldukça dikkat çeken bu marka, satış esnasında ve sonrasında müşterilerine her türlü desteği de sağlayabilmektedir.

H&M Müşteri Hizmetleri Birimi

Dünyanın en büyük tekstil firmalarından biri olan H&M, sahip olduğu geniş müşteri portföyüne her anlamda hizmet verebilen bir isimdir. Pek çok insan ürünler ile alakalı yaşadığı sorunlarda, merak ettiği sorularda, istek, öneri ve şikayetlerinde bir muhatap bulabilmeyi istemektedir. H&M müşteri hizmetleri birimi tam olarak bu alanda hizmet veren bir departman olurken, pek çok H&M müşterisi bu birim sayesinde sorunlarına ve sorularına kısa sürede çözüm bulabilmektedir.

H&M Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

H&M müşteri temsilcilerinden çeşitli konularda destek almak isteyen birçok tüketici firmanın müşteri hizmetleri numarası hakkında araştırmalarda bulunmaktadır. H&M Müşteri hizmetleri telefon numarası ise 0850 390 29 00 olarak bilinmektedir. Ayrıca müşterilerin ulaşım sağlayabilecekleri bir başka H&M çağrı merkezi telefon numarası ise 0212 315 33 00’dır.

H&M müşterileri bu iki telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisine bağlanabilmektedir. Böylelikle şubelerden alınan hizmet ve ürünlerle alakalı yaşanan sorunlarda, ürün iadelerinde ya da ürün değişikliklerinde gerekli destek alınabilmektedir. Üstelik H&M müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden merak edilen sorulara yanıt bulabilmek, istek, öneri ve şikayetlerde bulunabilmek de mümkündür.

H&M Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye’de de en büyük giyim devlerinden biri olarak tercih edilen H&M, müşterilerine teknik konularda destek sunduğu müşteri hizmetleri üzerinden belli bir mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. H&M müşteri hizmetleri çalışma saatleri genellikle müşteri hizmetlerinin desteğine ihtiyaç duyan firma müşterileri tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Müşterilerine her an her yerde hizmet vermeye çalışan H&M, müşteri hizmetleri üzerinden hafta içi Pazartesiden Cumaya kadar 09:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu Cumartesi Pazar günleri 09:00 ile 17:00 arasında gelen çağrıları yanıtlayan H&M müşteri hizmetleri, resmi tatillerde de yine bu saat dilimleri arasında hizmet vermeye devam etmektedir.

H&M Online Müşteri Hizmetleri

H&M müşterileri müşteri hizmetlerinden destek almak konusundan ayrıcalık sahibidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına pek çok kanal üzerinden yanıt verebilen firma, H&M Online Müşteri Hizmetleri üzerinden de en çok merak edilen sorulara yanıt vermektedir.

H&M resmi internet sitesi üzerinden en çok merak edilen sorulara yanıt veren firma, müşterilerinin aklındaki sorulara müşteri hizmetlerini arayarak zaman kaybetmeye gerek olmadan, internet sitesi üzerindeki H&M Müşteri Hizmetleri kategorisinden yanıtlayabilmektedir. Site üzerinde H&M Online müşteri hizmetleri kategorisine ulaşabilen müşteriler “Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?” başlığı altında ihtiyaç duyduğu her türlü konuda destek alabilmektedir. Teslimattan ödemelere, iade ve değişikliklerden müşteri hizmetleri telefon numarasına kadar pek çok konuda bilgi edinebilmenin mümkün olduğu H&M Online Müşteri Hizmetleri, mağaza ya da çağrı merkezi gerekmeksizin sorunun müşteri tarafından kısa sürede çözümlenmesini sağlayabilmektedir.

H&M Sosyal Medya Hesapları

H&M müşterilerine yalnızca mağazaları ve çağrı merkezi üzerinden değil, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet vermektedir. Özellikle de müşteri hizmetlerine ihtiyaç duyan müşteriler direkt olarak çağrı merkezini aramak yerine bu gibi iletişim kanallarını da tercih edebilmekte, ihtiyaçlarını bu gibi kısa yollarla giderebilmektedir. Üstelik H&M sosyal medya hesapları üzerinden firmanın ürün ve hizmetleri ya da düzenlenen indirim ve kampanyalar hakkında bilgi edinebilmek de mümkündür. Firmanın sosyal medya hesapları ise şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "H&M Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı