Alışveriş

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan Aras Kargo, birbirinden değerli milyonlarca müşteriye sahiptir. Her gün onbinlerce kargo teslimatı yapan firma, müşterilerine daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır.

Aras Kargo, kurulduğu günden bu yana 10 binden fazla personele ve binlerce teslimat noktasına sahiptir. Bu kadar sayısız müşteriye sahip Aras Kargo’nun, müşterilerde sık sık çağrı merkezi numaralarını meşgul etmekte ve firma ile ilgili sorunlarda iletişime geçmektedir. Peki Aras Kargo müşteri hizmetlerine nasıl hemen bağlanılır?

Aras Kargo Direk Bağlanma 

Aras Kargo, çağrı merkezine direk bağlanmak için, aşağıdaki yöntemleri sırasıyla takip edin. Aşağıdaki adımları tek tek takip ettiğiniz takdirde hızlı bir şekilde Aras Kargo müşteri hizmetlerine vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. 

  1. Öncelikle Aras Kargo Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 25 52‘yi arayalım.
  2. Sonrasında karşımıza çıkan sesli yanıt sisteminde 0’a tuşlayarak işlemlere devam edelim.

Bu işlemden sonra aramanız, aciliyet olarak kaydediliyor ve hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanırsınız. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler kaydedileceğinden ve hukuksal nitelik taşıyabileceğinden lütfen konuşmalarınızı dikkatlice yapınız.

Aras Kargo Mail Adresi 

Aras Kargo’ya hızlı bir şekilde ulaşabilmek için, mail adresini kullanabilirsiniz. Firmaya hızlı bir şekilde ulaşabilmek için mail adresine mail gönderimi yapabilir ve hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Mail adresine gönderilen mailler ortalama 3-4 gün içerisinde yanıtlanır ve size geri dönüş yapılır. Mail adresine gönderilen maillerin hızlı yanıtlanıp size geri gönderilmesi için, mailleri acil öncelikle geri dönüş olarak adlandırabilirsiniz, bu şekilde mailleriniz daha hızlı bir şekilde yanıt alabilecektir.  

Aras Kargo Mail Adresi: destek@araskargo.com

Aras Kargo Telefon Numarası

Aras Kargo ile ilgili sipariş işlemleriniz için iletişime geçmek istiyorsanız, telefon numarası size yardımcı olacaktır. Aras kargo telefon numarası, 0216 538 55 00’dır. Bu numara üzerinden Aras Kargo Beykoz Genel Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Yaptığınız aramalar kaydedileceğinden dolayı olası bir durumda, bu konuşmalar kullanılabilir. Bu nedenle görüşmelerinizi hukuki nitelik taşıdığını ve en ufak bir sorunda sıkıntı olabileceğini bilmelisiniz.

Tüm bunları biliyorsanız, telefon numarası üzerinden yaşadığınız herhangi bir sorun için veya her konuda iletişime geçebilirsiniz. 

Aras Kargo Telefon Numarası: +90 216 538 55 00

Aras Kargo Faks Numarası

Kurumsal firmaların iletişime geçmek için kullandığı numaralardan biri olan faks numarasını kullanarak Aras Kargo ile iletişime geçebilirsiniz. Hemen faks numarasına faks gönderin ve hangi konuda nasıl bir desteğe ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Faks numarasına genelde kurumsal müşteriler faks çekmektedir. 

Aras Kargo Faks Numarası: 0216 538 56 52 

Aras Kargo Sosyal Medya Hesapları

Gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz herhangi bir soruna karşılık Aras Kargo’nun sosyal medya hesaplarını kullanabilir ve bu kanallar üzerinden Aras Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunu yapmak için öncelikle Aras Kargo’nun aşağıdaki sosyal medya hesaplarından herhangi birine girin ve mesaj gönderin. Göndereceğiniz mesaja geri dönüş için mail adresinizi veya telefon numaranızı eklerseniz daha hızlı bir şekilde geri dönüş yapılmasını sağlarsınız.

Aras Kargo Youtube

Aras Kargo’nun youtube kanalını kullanarak iletişime geçmek için, yapmanız gereken tek şey, Youtube kanalının herhangi bir videosuna yorum atmak ve geri dönüş talep etmek. 4 sosyal medyadan da geri dönüş talep ederseniz hızlı bir şekilde geri dönüş yapılabilecektir. 

YORUM YAP KAZAN

 "Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı