Alışveriş

Watsons Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu üzere Türkiye’de de uzun zamandır hizmet vermekte olan Watsons, bir tür kişisel bakım ve güzellik firması olarak tanınmaktadır. Makyaj malzemelerinden kişisel bakım ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veren Watsons, Türkiye’nin 59 farklı şehrinde 350’yi aşkın şubesi ile faaliyet göstermektedir. Bu denli büyük olan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bu kuruluş, tüketiciye Watsons müşteri hizmetleri üzerinden de hizmet verebilmektedir.

Watsons Müşteri Hizmetleri Birimi

Ülkemizin en önemli kozmetik zincirlerinden biri olarak bilinen Watsons, yüzlerce mağazası, binlerce personeli, birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere hizmet vermektedir. Gerek ürünler gerekse sunulan hizmetlerle alakalı sorun yaşayan, ya da istek, öneri ve şikayetlerde bulunmak isteyen müşterilerine mağazalarının yanı sıra farklı kanallar üzerinden de hizmet verebilen firma, konu ile alakalı olarak Watsons Müşteri Hizmetleri Birimi üzerinden çalışmalarını sürdürmektedir.

Watsons müşteri hizmetleri birimi pek çok farklı kanal üzerinden tüketiciye ulaşarak yaşanan problemlerin çözüme kavuşturulmasını sağlayabilmektedir. Ayrıca tüketicinin taleplerini de değerlendirmeye alan müşteri hizmetleri birimi, bu doğrultuda tüketicinin ihtiyaçlarına göre her geçen gün yenilerek daha kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Neredeyse her ilde birden fazla mağazaya sahip olan Watsons, ülke genelinde milyonlarca müşteri kitlesine sahiptir. Bu derece büyük olan ve geniş kitlelere hitap eden firmanın müşteri hizmetleri numarasına her zaman ulaşabilmek mümkün olmayabilir. Tüketiciler Watsons mağazalarından aldıkları hizmetler ya da ürünler ile alakalı olarak dönem dönem sorunlar yaşadığında Watsons Müşteri Hizmetleri sorunların çözüme kavuşturulmasına yardımcı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda tüketicilerin ihtiyaç duydukları Watsons müşteri hizmetleri telefon numarası ise 0850 755 99 87 olarak bilinmektedir. Ayrıca mağaza müşterileri 444 99 87 numaralı hattı arayarak da yine Watsons müşteri temsilcilerine ulaşım sağlayabilmekte, problemlerine çözüm bulabilmektedir.

Watsons çağrı merkezi telefon numarası üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşım sağlayabilmek için mesai saatleri içerisinde arama gerçekleştirmek gerekir. Aksi takdirde görüşme gerçekleştirebilmek mümkün olmayacaktır.

Watsons Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Watsons müşterileri, mağazalar ya da internet sitesi üzerinden alışveriş yaptıklarında zaman zaman sorunlar yaşayabildiğinden, müşteri açısından herhangi bir olumsuz kayda geçmemesi adına müşteri hizmetlerinin çözüm sunması gerekmektedir. Ancak müşterilerin yaşadıkları sorunları da mutlaka müşteri temsilcilerine iletmesi de önemlidir. Watsons müşterileri genellikle bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçmeye çalışırken, bunun dışında tercih edilebilecek farklı yollar da bulunabilmektedir. Watsons online iletişim formu da bu yollardan biri olarak kullanılabilmektedir.

Watsons Müşteri Hizmetleri İletişim Formu ile ad, soyad, telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgilerini ve mesajını müşteri hizmetlerine gönderen mağaza müşterileri, bu yol ile kısa sürede dönüş alabilmekte ve sorununa çözüm bulabilmektedir. Üstelik firma bu gibi yöntemleri ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir.

Watsons E-posta Adresi

Watsons müşterilerinin müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilmesi için kullanabileceği bir başka yöntem ise maildir. Watsons e-posta adresi, mağaza müşterilerinin yaşadıkları sorunlar karşısında müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilmek için de kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşan ve zaman kaybı yaşamadan kolay yoldan müşteri temsilcisine ulaşmak isteyenler için Watsons e-posta adresi; destek@watsons.com.tr olarak bilinmektedir.

Mail yolu ile kişisel bilgilerini ve sorunlarını Watsons müşteri hizmetleri birimine ulaştıran tüketiciler, bu şekilde ilgili birimden teknik destek alabilmektedir. Ayrıca mağazalar ve internet sitesi ile alakalı talep, öneri ve şikayetler de yine bu gibi yöntemlerle müşteri hizmetlerine iletilebilir.

Watsons Sosyal Medya Hesapları

İnternetin yaygın olarak kullanılmaya başlamadı ve en önemli potansiyel müşterilerin sosyal medya platformlarında yer alması sebebiyle günümüzde birçok farklı firma sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet vermeye başlamıştır. Watsons da bu firmalardan biri olarak karşımıza çıkarken, sosyal medya hesapları üzerinden ayrıca müşterilerine ihtiyaç duydukları desteği de sağlayabilmektedir.

Watsons sosyal medya hesapları günümüz teknoloji çağında insanların müşteri hizmetlerine ulaşabilmesi için bir başka yol olarak değerlendirilebilmektedir. Tüketicilerin gerek müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilmesi gerekse firmanın ürün ve kampanyaları hakkında bilgi alabilmesi için Watsons sosyal medya hesapları ise şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "Watsons Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı