Alışveriş

Şok Market Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şok Marketler, Türkiye’nin 81 ilinde 7 binin üzerindeki mağazası ile hizmet vermekte olan bir marketler zinciridir. 1995 yılından bu yana hizmet vermekte olan Şok, müşterilerinin tüm temel gereksinimlerini tek bir noktadan karşılayabilmelerini sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Zengin bir ürün portföyüne sahip olması sayesinde hemen hemen her türlü ihtiyacı karşılayabilmenin mümkün olduğu bu marketlerde, piyasadaki en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilmek mümkündür. Üstelik market müşterileri satın aldıkları ürün ve hizmetler ile alakalı karşılaştıkları her türlü soru ve sorun karşısında Şok Market Müşteri Hizmetleri üzerinden de hizmet alabilirken, bu sayede sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlayabilmektedir.

Şok Market Müşteri Hizmetleri Birimi

Türkiye genelinde büyük bir marketler zinciri olarak faaliyet gösteren Şok Market’in müşteri kitlesi de oldukça geniştir. Ülke çapında milyonlarca müşteri bulunan böyle bir kuruluşun müşteri hizmetlerine kısa sürede ulaşabilmek ya da çağrı merkezi telefon numarasına erişim sağlayabilmek her zaman mümkün olmayabilir. Çoğu zaman Şok Market Müşteri Hizmetleri Birimi ile iletişim kurabilmek için belli bir süre hatta beklemek gerekebilirken, bu gibi durumlarda mutlaka yoğunluğa göre müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş sağlanabilmektedir.

Şok Market müşterileri çoğu zaman ürün değişimi ya da iadesi, marketler ve aktüel ürünler hakkında bilgi, öneri ve şikayet gibi konular hakkında Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmaktadır. Müşterilerinin her türlü soru ve sorunları için bu birim üzerinden hizmet veren Şok Market, bu sayede sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturabilmektedir.

Şok Market Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şok Marketlerden alışveriş yapan tüketiciler gerek ürün ile alakalı gerekse personel ile alakalı yaşadıkları sorunlarda ya da bunun dışında ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak istediklerin Şok Market Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası arayışına girmektedir. Bu numara üzerinden Şok Marketlerin müşteri danışmanları ile iletişime geçebilmek ve sorulara yanıt ya da sorunlara çözüm bulabilmek mümkündür. Bu gibi durumlarda Şok müşterilerinin arayabileceği müşteri iletişim merkezi numarası ise 0212 575 33 00 olarak bilinmektedir.

Şok Market Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Şok Market hakkında soru, görüş ve önerilerinin ilgili birime iletilmesini isteyen, yaşadıkları sorunlara çözüm arayan birçok tüketici, Şok Market Müşteri Hizmetlerini aramaktadır. Türkiye genelinde milyonlarca müşterisi bulunan bu market zincirinin müşteri hizmetlerine hemen bağlanabilmek pek de mümkün değildir. Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını arayan kişinin müşteri danışmanı ile görüşme gerçekleştirebilmesi için belli bir süre beklemesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak isteyen tüketiciler ise Şok Market Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma yollarını merak etmektedir.

Şok Marketler Müşteri Hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmek için 0212 575 33 00 numaralı birimin aranması gerekmektedir. Ayrıca alternatif olarak Şok Marketler İletişim Numarası olarak da 0850 221 11 00 numaralı hattı arayabilmek de mümkündür.

Şok Market E-Posta Adresi

Şok Marketler ile iletişime geçebilmenin daha pek çok farklı yolu bulunmaktadır. Müşteri Hizmetleri üzerinden görüşme gerçekleştiremeyen tüketiciler için sunulan bir başka iletişim kanalı ise e-posta adresi olarak bilinmektedir.

Şok Marketler resmi e-posta adresi; surdurebilirlik@sokmarket.com.tr adresi olarak bilinmektedir. Şok Marketlerin müşteri birimine e-posta adresinin yanı sıra çağrı merkezi ya da iletişim formu gibi yöntemlerle de erişim sağlayabilmek mümkündür. Şok Marketler ile alakalı gerekli olan tüm işlemler bu gibi iletişim kanalları üzerinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede müşteri temsilcileri tarafından kısa sürede dönüş sağlanmakta, soru ve sorunlara çözüm sunulmaktadır.

Şok Market Online İletişim Forumu

Şok Market Müşteri Hizmetleri Birimine online olarak erişim sağlamak isteyenlerin tercih ettiği bir diğer yöntemse Şok Market Online İletişim Formu olarak bilinmektedir. Şok Market ürün ve hizmetlerine yönelik karşılaşılan sorunlar için kişisel bilgiler ve görüşmek istenilen konu gibi bilgileri doldurarak forum doldurmak yeterli olacaktır. Bu sayede müşteri danışmanları tarafından dönüş sağlanmakta ve çözüm sunulmaktadır.

Şok Market Sosyal Medya Hesapları

Şok Marketlerin sunmuş olduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak isteyenler için sosyal medya hesapları kesintisiz hizmet sunmaktadır. Gerek haftalık ve aylık aktüel ürünler, gerekse indirim ve mağazalar hakkında bilgi alabilmek için bu gibi kanallar tercih edilebilmektedir. Şok Marketler Sosyal Medya Hesapları ise şunlardır:

YORUM YAP KAZAN

 "Şok Market Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı