Bankalar

Bereket Sigorta İletişim

Bereket Sigorta, 1995 yılında kurulan ve kısa zamanda gelişen firmalar arasında yer almaktadır. Yakın geçmişte devir işlemi gerçekleşen firma, yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. Yüzlerce acentesi bulunan firmanın satış için de birçok finans kuruluşuyla anlaşması mevcuttur. Son derece güvenilir bir şekilde hizmet sunan firma, sağlık sigortasının yanı sıra, kaza, mühendislik, yangın, zorunlu deprem, hukuksal koruma, nakliyat, sorumluluk sigortası gibi bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Web sayfası oldukça gelişmiş olan firmanın sunduğu hizmetlerle ilgili tüm bilgileri almak mümkündür. Bereket Sigorta müşteri hizmetleri bakımından farklı alternatifler sunan ve çözümü kısa sürede sunan firmalar arasında yer almaktadır.

Bereket Sigorta Müşteri İletişim Merkezi

Sigorta firmaları açısından müşteri iletişiminin çok büyük önemi bulunmaktadır. Firmanın yeni müşterilere daha rahat ulaşması ve kayıtlı müşterilerinin yaşadığı sorunlara kısa sürede çözüm bulması açısından iletişim alternatifleri gerekli bir konudur. Bereket Sigorta iletişim merkezi üzerinden size en uygun olan yöntemi seçebilirsiniz. Bu kısımdan web iletişimi seçebilir ya da çağrı merkezi iletişim bilgilerini görebilirsiniz. Bununla birlikte bu kısımda farklı bilgilendirmeler de yer almaktadır.

Bereket Sigorta İletişim Formu

Sigortacılık başta olmak üzere birçok sektörde online iletişim formu imkanı bulunmaktadır. Bereket Sigorta web sayfasından kullanıcılarına online iletişim formu imkanı sunmaktadır. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurarak iletişim kurmanız alacağınız yanıtın hızlı olmasını sağlayacaktır. İletişim kurmak istediğiniz konuyu seçerek notunuzu açık bir dille yazmanız son derece önemlidir. Bu sayede firmanın ilgili müşteri temsilcisine yönlendirilen notunuz doğru bir şekilde cevaplandırılacaktır. Online form ile dilek, şikayet ve varsa önerinizi iletebilir, yanıt alabilirsiniz.

Bereket Sigorta Müşteri İletişim E-Mail Adresi

Kurumların kendi kurumsal kimliklerine uygun açtıkları mail adresi resmi iletişim açısından oldukça önemlidir. Dosya eki gönderip almaya imkan tanıyan mail iletişimi sayesinde hızlı hareket etmek mümkündür. Bereket Sigorta mail iletişimi konusunda gelişmiş bir hizmet sunmaktadır. Firmaya mail atmak isteyen kullanıcıların resmi ve düzgün bir dille iletiyi hazırlaması, tüm iletişim adreslerini eklemesi oldukça önemlidir. Firmanın sunduğu ilk mail adresi olan cm@bereket.com.tr veya diğer mail adresi olan info@bereket.com.tr üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür.

Bereket Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bereket Sigorta, telefonla iletişimi aktif bir şekilde kullanan ve buradan müşterilerinin sorunlarına kısa sürede çözüm üreten bir firmadır. Genel müşteri hizmetleri numarasıyla bu anlamda profesyonel hizmet sunan firmanın genel müdürlük numarası ve faks iletişim bilgisi de mevcuttur. Özellikle her an internet kullanamayan kişiler için firmalara telefonla ulaşmak son derece önemlidir. Kaza yapan kişiler başta olmak üzere sigortadan anında faydalanmak ya da içeriklerini öğrenmek isteyenler için çağrı merkezi günün her saati hizmet sunmaktadır.

Bereket Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon: 444 27 58

Bereket Sigorta Genel Müdürlük Telefon: 0216 635 44 44 – 0216 633 71 00

Bereket Sigorta Faks Numarası: 0212 381 79 00 – 0216 912 12 12

Bereket Sigorta Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Kurumsal olarak hizmet sunan firmaların müşterilerini bekletme süresinin kısa olması son derece önemlidir. Arayan kişilerin kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanması gereklidir ve Bereket Sigorta bu konuda 7/24 hizmet sunulmaktadır. Firmanın 444 27 58 numaralı telefonu sürekli aktiftir. Bu sayede ilgili alana yönlendirilecek ve kısa sürede sorunuza cevap bulabileceksiniz. Bununla birlikte firmanın müşterileri online iletişim merkezine giriş yaparak tüm işlemleri doğrudan gerçekleştirebilirler. Ayrıca, web sayfasında acenteler için de ayrı bir online giriş mümkündür.

Bereket Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya kullanımı günümüzde son derece yaygındır ve firmaların birçoğu bu sayfalarda aktiftir. Ülkemizde milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya sayfalarının aktif kullanımı reklam açısından da oldukça önemlidir. Bereket Sigorta sosyal medya hesapları aktif bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bereket Sigorta sosyal medya hesaplarını takibe alarak ya da ekleyerek firmaya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte firmanın sosyal medya üzerinden yayınladığı kampanya ve hizmetlere yorum yapabilir ve beğeni bırakabilirsiniz. Özel mesaj yöntemiyle varsa sorularınızı yöneltebilir ve bilgi talep edebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Bereket Sigorta İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı