Bankalar

Birlik Sigorta İletişim

Birlik Sigorta, temelleri 50’li yıllarda atılan,1997 yılına gelindiğinde sigortacılık alanında büyüyen sermayesiyle dikkat çeken bir firma olmuştur. 2010 yılında isim değiştirerek Halk Sigorta olan firma, her geçen dönem artan acente sayısıyla dikkat çekmiştir. Sigorta konusunda son derece güvenilir olan ve şeffaf bir şekilde işlem gerçekleştiren firmanın müşteri hizmetleri konusunda da gelişmiş imkanları bulunmaktadır. Birlik Sigorta müşteri hizmetleri anlamında online işlemler yapılabilen web sayfasının yanı sıra doğrudan iletişim imkanı sunan müşteri hizmetleri hattıyla da dikkat çekmektedir. Kurumsal firmaların genelinde olduğu gibi müşteri hizmetlerine önem veren firma, bu konuda birçok alternatif sunmaktadır.

Birlik Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Türkiye’nin en köklü sigorta firmaları arasında yer alan Birlik Sigorta, Halk Bankası bünyesine geçtikten sonra da hizmetlerine devam etmiştir. Acentelere gitmek istemeyen kullanıcılar için oldukça gelişmiş bir web sayfasını hizmete sunan firma, tüm işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Bunun için firmanın web sayfasındaki iletişim kısmına girmeniz yeterlidir. Tüm işlemleri online yapabileceğiniz gibi diğer iletişim bilgilerini de görebileceksiniz. Tüm hizmetlerin kapsamı ve diğer tüm bilgiler bu kısımda yer almaktadır. Birlik Sigorta müşteri iletişim merkezi sayfasının kullanımı kolay ve gelişmiştir.

Birlik Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Birlik Sigorta ile başlayıp Halk Sigorta ile devam eden sigortacılık hizmetlerinde her geçen dönem büyüyen firma, müşteri sayısını artırmaktadır. Bununla birlikte artan müşterilerine daha hızlı hizmet vermek için online iletişim formunu kullanıma sunan firma, bu konuda hızlı hareket etmektedir. Sadece firma müşterileri değil, sigortacılıkla ilgili hizmet almak isteyen herkes bu kısmı kullanmaktadır. Formda yer alan bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulmasıyla birlikte kısa süre içinde dönüş sağlanmaktadır.

Birlik Sigorta Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

Kurumsallıkta öne çıkmak isteyen firmaların genellikle kendi isimleriyle biten mail adresleri mevcuttur. Bu sayede özellikle resmi yazışmaların son derece hızlı yapılması sağlanmaktadır. Bununla birlikte e-mail adresini aktif olarak kullananlar için bu iletişim kanalı son derece önemlidir. Birlik Sigorta’ya mail atarken iletişim bilgilerini eklemeniz ve resmi bir dil kullanmanız son derece önemlidir. Bu sayede ilgili müşteri temsilcisi tarafından en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Firmanın resmi maili olan info@halksigorta.com.tr adresine dilediğiniz zaman mail gönderebilirsiniz.

Birlik Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon İletişimi

Telefon iletişimi acil durumlarda öne çıkan ve hemen müdahale şansı veren bir konudur. Bununla ilgili gelişmiş bir iletişim ağına sahip olan Birlik Sigorta birçok hat üzerinden hizmet sunmaktadır. Yoğunluk yaşanmasını engellemek için gerekli adımları atan firma, sadece telefon üzerinden değil günümüzde en fazla kullanılan uygulamalardan olan WhatsApp üzerinden de iletişim imkanı sunmaktadır. WhatsApp ihbar hattı sayesinde yaşanılan sorunlar anlık olarak iletilecektir. Bununla birlikte firma tarafından sunulan faks numaraları ile de özellikle imza gerektiren belgelerin gönderilmesi sağlanmaktadır.

Birlik Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon: 444 1 545

Birlik Sigorta Genel Merkez Telefon: 0212 314 73 73

Birlik Sigorta Faks Numarası: 0212 314 73 64

Birlik Sigorta WhatsApp Hattı: 0530 549 54 30

Birlik Sigorta Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma

Firmalarla iletişime geçmek isteyen kullanıcılar için temsilciye direkt bağlanma son derece önemli bir konudur. Bu noktada kullanıcılarına profesyonel hizmet sunan Birlik Sigorta genel telefon hattı olan 444 1 545 numarasıyla doğrudan iletişim imkanı sunmaktadır. Burada gerekli yönlendirmeleri kısa süre içinde geçerek müşteri temsilcisine bağlanabilir ve gereken tüm bilgileri alabilirsiniz. Buradan firmanın sigorta paketlerinin kapsamı, ücreti ve diğer tüm bilgileri sorabilirsiniz.

Birlik Sigorta Sosyal Medya Hesapları

Sigortacılıkla ilgili güncel bilgilere ve değişikliklere ulaşmak için sosyal medyayı kullanmak önemli bir artıdır. Birlik Sigorta resmi sosyal medya hesapları sayesinde firmanın tüm hizmetlerine kısa sürede ulaşmak mümkündür. Bununla birlikte sigortacılık hizmetleriyle ilgili görüş belirtmek, şikayet dile getirmek de mümkündür. Ayrıca firmanın sosyal medya hesapları üzerinden mesajla iletişime geçmeniz ve anlık olarak bilgi talep etmeniz de mümkündür. Bunun için firmanın sosyal medya hesaplarını takibe almanız ve eklemeniz yeterlidir.

YORUM YAP KAZAN

 "Birlik Sigorta İletişim" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı