Alışveriş

İdefix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdefix, 1996 yılının Mayıs ayında kurulan ve kısa süre içinde önemli gelişmeler kaydeden bir firmadır. Ülkemizde 2003 yılından itibaren Sanal Kitap Fuarı hizmetini sunan İdefix, 17 yıldır aralıksız bir şekilde bu konuda hizmet sunmaya devam etmektedir. Firma, 2010 yılından itibaren e-kitap konusunda da hizmet vermeye başlamış ve teknolojik gelişmelerden faydalanmaya devam etmiştir. İnternet üzerinden kitap satışıyla başlayan kırtasiye ürünleri, elektronik cihazlar, oyun konsolu, film, müzik, dergi konusunda da hizmet vermeye devam etmektedir. Son derece gelişmiş bir web sayfası ile hizmet sunan Idefix, kitapseverler başta olmak üzere hediyelik eşya arayanlar için de oldukça iyi bir alternatiftir.

İdefix Online Müşteri Hizmetleri Merkezi

Web sayfasıyla kullanıcılarına hizmet veren kurumsal firmalar açısından web sayfası son derece önemli bir konudur. Bu konuda ön planda yer alan İdefix, internet üzerinden satış yaptığı için web sayfasını geliştirmiştir. Son derece anlaşılır bir şekilde ayarlanan ve kolayca alışveriş imkanı sunan firmanın tüm bilgileri de sayfada yer almaktadır. Online iletişim sayfasında tüm iletişim kanallarına yer veren firma, kolayca ulaşım imkanı tanımıştır. Size en uygun olan iletişim yöntemiyle kısa süre içinde sorunuza çözüm bulabilir, talebinizi iletebilirsiniz.

İdefix Müşteri Hizmetleri Online Form

Web sayfası aracılığıyla online form iletişimi sunan firmaların sayısı bir hayli fazladır. Günümüzün gelişen sanal dünyasına ayak uyduran kurumsal firmalar, müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamıştır. Bu sayede telefon ya da mail iletişimini tercih etmeyen kullanıcılar online form doldurarak kısa sürede iletişim kurmuşlardır. İdefix, web sayfasında online form doldurma hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Bu formu doldurmak için sayfaya üye olmanız gerekmektedir. Kısa sürede üye olarak online form doldurabilir e bu yöntemle çok kısa sürelerde yanıt alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz iletişim kanalına firmanın uzmanları tarafından kısa sürede yanıt verilmektedir. Üyelik açtıktan sonra iletişim sayfasında doğrudan form açılacaktır.

İdefix Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

Mail iletişimi, günümüzde resmi yazışmalar için sıklıkla kullanılan ve firmaların özen gösterdiği konular arasında yer almaktadır. Faks iletişiminin ağır olması ve artık her yerde olmaması nedeniyle mail yazışmaları öncelik kazanmıştır. Özellikle web sayfasından satış yapan İdefix gibi firmaların mail konusuna daha fazla özen gösterdiği görülmektedir. Kendi mail adresinize girerek bilgi@idefix.com adresine mail atabilirsiniz. İleti yazarken açık ve resmi bir dil kullanmanızın yanı sıra dönüş yapılmasını istediğiniz telefon numarasını açık bir şekilde yazmanız gerekmektedir. İletiniz firma yetkilileri tarafından kısa süre içinde incelenecek ve size gereken yanıt verilecektir.

İdefix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnternet üzerinden ürün alan kullanıcılar zaman zaman sorunlar yaşayabilmektedir. Ödeme kanalları ve diğer noktalarda acil yardım talep etmek için en uygun yöntem telefon iletişimidir. Telefon iletişimi konusunda çağrı merkezi ile profesyonel hizmet sunan İdefix, haftanın her günü saat 09:00-21:00 arasında telefon ile iletişim sağlamaktadır. Hat yoğunluğu konusunda da olabildiğince dikkatli davranan firma, çağrı merkezinde uzman görevlilerle çalışmakta ve bunun karşılığını da almaktadır.

İdefix Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 266 06 06

İdefix Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Web üzerinden alışveriş yapan kişiler için müşteri temsilcisine bağlanırken zaman harcamamak oldukça önemlidir. Özellikle mali konularda ve ürünün yanlış ya da yıpranmış gönderilmesi gibi durumlarda bu konu son derece önemlidir. İdefix üzerinden alışveriş yapan kişilerin 0850 266 06 06 numaralı telefonu aramasıyla hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanmaları mümkündür.

İdefix Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmak, özellikle web üzerinden satış yapan firmalar için adeta zorunlu bir konudur. Özellikle sosyal medya hesapları üzerinden yapılan reklamlar ve kampanya bilgilerine sıklıkla dönüş yapılmaktadır. Sosyal medyayı son derece etkin bir şekilde kullanan İdefix, ürün kampanyalarını ve diğer birçok konuyu bu platformdan duyurmaktadır. Firmanın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan yorumlara ya da iletilen mesajlara çok hızlı bir şekilde dönüş sağlanmaktadır. Firmanın sosyal medya hesaplarını takip ederek ürünlerle ilgili memnuniyet ya da şikayetinizi bildirebilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "İdefix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı