Alışveriş

Didi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Didi, Türkiye’nin en çok tercih edilen içecek ara firmalarından biridir. Çaykur firmasının üretmiş olduğu Didi markalı içecekler, Ice Tea’ya rakip olarak çıkmış ve çok sevilmişti. Pek çok alanda satışı bulunan Didi markalı ürünlerin Türkiye çapında satışları oldukça fazladır. Didi bu kadar meşhur ve popüler iken, insanlar da Didi’ye ulaşmak için iletişim numaralarını arıyor. Didi’ye ulaşabileceğiniz çok fazla kanal var ve biz bu yazıda sizlere Didi ile iletişim kurabileceğiniz kanallardan bir kısmını derledik. Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, Didi’nin tüm iletişim kanalları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Didi Çağrı Merkezi Numarası

Didi’ye ulaşabileceğiniz sayısı kanaldan biri olan Didi Çağrı Merkezi numarası, 24 saat aktif olarak çalışmaktadır. Bu numara üzerinden Didi’ye ulaşabilir ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Didi Çağrı merkezi numarası üzerinden Didi ile iletişime geçebilir ve herhangi bir sorununuzu hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Didi Çağrı Merkezi numarası aktif bir şekilde çalışmakta olduğundan istediğiniz herhangi bir anda mesaj gönderebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Didi çağrı merkezi numarasını hemen altta verdik. Buradan numarayı alabilir ve sizler de çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerle ilgili bir sorununuz mu var? Tedarikçi mi olmak istiyorsunuz? Didi satmak mı istiyorsunuz? Tüm konularda iletişime geçmek için, Didi Çağrı Merkezi numarasını kullanabilir ve bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Didi Çağrı Merkezi Numarası: 0850 226 53 53

Didi İletişim Mail Adresi

Didi ile iletişim kurabileceğiniz bir diğer kanal da mail adresidir. Mail adresi üzerinden herkes iletişim kurabilmektedir. Mail adresi üzerinden kuracağınız iletişimlere hızlı bir şekilde yanıt verilmektedir. Mail adresiniz yoksa hemen gmail veya outlook gibi mail sağlayıcılardan mail alabilirsiniz. Didi’nin mail adresini aşağıda verdik. Bu alandan Didi’nin iletişim mail adresini alabilirsiniz. Mail adresini aldıktan sonra hemen mail sağlayıcınıza girin ve aşağıda sizler için vermiş olduğumuz mail adresini, mail gönderme bölümüne yapıştırın. Göndermek istediğiniz maili yazarak gönder butonuna basmanız çoğu zaman içi yeterli olmaktadır. Didi mail adresi üzerinden iletişim kurduğunuzda hızlı bir şekilde sizlerle iletişim kurulabilmektedir.

Didi Mail Adresi

Didi Faks Numarası

Didi ile iletişime geçebileceğiniz bir sonraki kanal ise faks numarasıdır. Didi ile faks numarası üzerinden iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Faks numarası üzerinden iletişime geçmeniz halinde ortalama 1 gün içerisinde yanıt verilmektedir. Gönderdiğiniz fakslar hızlı bir şekilde yanıtlanmakta ve sizlere yanıtlar ulaştırılmaktadır. Faks numarasını genelde kurumsal müşteriler kullanıyor olsa da sizler de kullanabilirsiniz ve faks numarası üzerinden hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Didi Faks Numarası: 0464 213 02 51

Didi Telefon Numarası

Didi ile iletişim kurulabilecek bir diğer kanal da telefon numarasıdır. Telefon numarası üzerinden Didi ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun için, aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz. Didi telefon numarası üzerinden, kurumsal müşteriler de bireysel müşteriler de iletişim kurabilir. Tüm müşteriler kolaylıkla iletişim kurabilmektedir. Telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz halinde hatta kısa bir süre bekletilebilirsiniz. Bunun için, telefon numarası üzerinden iletişime geçerken acil hatta geçebilirsiniz, bu durumda hatta beklemeden hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır.

Didi Telefon Numarası: 0464 213 02 11

Didi Sosyal Medya Hesapları

Didi ile iletişime geçebileceğiniz hesaplardan biri de sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya hesapları üzerinden hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçmek için, okumaya devam ediniz.

Çaykur-Didi Facebook

Didi Youtube Kanalı

Çaykur-Didi Facebook

Didi Facebook Hesabı 

Didinin bizzat kendine ait bir sosyal medya hesabı yoktur. Sadece Çaykur’un hesapları üzerinden iletişim kurmak mümkün oluyor. Çaykur’un Facebook hesabı aşağıdaki gibidir.

Çaykur-Didi Facebook

Didi Youtube Kanalı

Didi ile iletişim kurabileceğiniz hesaplardan bir diğeri de Youtube kanalıdır. Youtube kanalı üzerinden Didi ile iletişim kurmak mümkündür. Bunun için yapmanız gereken şey, aşağıdaki linkten Youtube kanalına ulaşmak ve daha sonra herhangi bir videonun altına yorum yapmak olacaktır. Yorum attıktan sonra Didi ile hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olmaktadır.

Didi Youtube Kanalı

YORUM YAP KAZAN

 "Didi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı