Teknoloji

Glovo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İspanya merkezli bir teslimat hizmeti olan Glovo, son yıllarda Türkiye pazarında da boy göstermeye başlamıştır. 1 milyona yaklaşan kullanıcı sayısı ile Türkiye’nin en önemli teslimat uygulamalarından birisi haline gelen Glovo, İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde evlere ve işyerlerine servis hizmeti sağlamaktadır. Genellikle 25 yaş ve üzeri çalışan kişiler ile öğrencilerin tercihi olan Glovo, yiyecek, içecek, aksesuar, giyim, temizlik ürünleri ve daha farklı pek çok kategoride müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin sevilen teslimat markası Glovo ayrıca müşterilerine diledikleri her an müşteri desteği vermesi ile de kullanıcılarından takdir toplamaktadır. Glovo müşterileri, siparişleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşamaları halinde Glovo iletişim kanallarını kullanarak Glovo’nun tecrübeli müşteri temsilcileri ile iletişim kurmaktadır.

Glovo Çağrı Merkezi

İnternet üzerinden sipariş verme uygulamaları içerisinde son dönemlerin en avantajlı hizmetlerinden birisi olan Glovo, hızı ile birçok teslimat uygulamasını geride bırakmayı başarmaktadır. Online teslimat uygulaması ayrıca zaman zaman müşterilerinin karşılaştıkları sorunlara hızlı çözümler getirmesi ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Birbirinden farklı birçok Glovo iletişim platformu üzerinden kullanıcıları ile diyalog kuran Glovo, kısa süre içerisinde kullanıcılarının problemlerini gidererek onları memnun etmeyi başarmaktadır. Glovo kullanıcıları, e-posta, canlı destek ya da sosyal medya gibi Glovo iletişim merkezi seçenekleri aracılığı ile çözüm getiremedikleri bütün problemlerde Glovo’dan yardım almaktadır.

Glovo İletişim E – Posta Adresi

Türkiye’nin en popüler teslimat uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alan Glovo uygulaması, hızlı müşteri desteği vermesi ile müşterilerinin yaşayabilecekleri tüm problemlere hazır kıta bekleyen teknik destek ekibiyle çözüm getirebilmektedir. Bir saatten bile az bir sürede teslimat hizmeti veren Glovo ayrıca kullanıcılarına siparişlerini canlı şekilde takip etme olanaklarını da sağlamaktadır. 7 gün 24 saat canlı destek hattı üzerinden kullanıcılarına hizmet eden Glovo, arzu edilmesi halinde e – posta ile destek olanaklarını da müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede Glovo müşterileri, Glovo uygulaması ile alakalı genel sorunlar, merak ettikleri sorular ve benzeri diğer konular için firmanın resmi e – posta adresi üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişim kurmaya başlayabilmektedir. Günün her anında çalışan Glovo e – posta destek ekibi, müşterilerden gelen e – postalara olabilecek en kısa sürede geri dönüş yapabilmektedir.

  • Glovo iletişim e – posta adresi: glovers@glovoapp.com

Glovo Müşteri Hizmetleri Glovo Center

Glovo müşterileri, e – posta ya da Glovo iletişim merkezleri üzerinden soru ve sorunlarına herhangi bir yanıt alamamaları halinde sorunlarının çözüme kavuşturulabilmesi için Glover Center’leri de ziyaret edebilmektedir. Glover Center’lerin şehir bilgileri ve çalışma saatleri ile alakalı detaylara ise Glovo’nun resmi web sitesinden ulaşılabileceği söylenebilmektedir. Glover Center hizmetleri sayesinde Glovo kullanıcıları, yüz yüze Glovo müşteri temsilcilerinden destek alma imkanlarına sahip olabilmektedir. An itibariyle sadece İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan Glovo Center, diğer illerden hizmet alan kullanıcıları için de online Glove müşteri hizmetleri kanallarından destek sunabilmektedir.

Glovo Canlı Destek

Glovo müşterileri, çalışma saatleri içerisinde siparişlerinde yaşanan problemler için sitenin online müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilmektedir. Glove canlı destek hizmeti ile müşteriler, sorunlarının çözümü için kurumsal destek talep edebilmektedir. Glovo uygulaması ile Glovo kullanıcıları doğrudan firmalara ulaşabilmekte ve onlarla da canlı sohbet aracılığı ile iletişime geçebilmektedir.

Glovo Resmi Sosyal Medya Hesapları

Glovo ile irtibat kurabilmek için en basit yöntemlerden birisi de hiç şüphesiz Glove sosyal medya hesaplarıdır. Glove’nin tamamen kurumsal olan sosyal medya hesapları aracılığı ile kullanıcılar, diledikleri konuda şikayet ve isteklerini Glovo müşteri hizmetlerine iletebilmektedir. Online siparişlerde ya da Glovo’dan alınabilecek olan diğer hizmetlerde meydana gelebilecek olası tüm sorunların çözümü için tercih edilebilecek olan Glovo resmi sosyal medya hesapları ayrıca Glovo ile ilgili en güncel haberleri de kullanıcılarına duyurabilmektedir. Bu nedenle Glovo müşterisi ya da Glover olan bütün kullanıcılara Glovo’nun resmi olarak duyurduğu sosyal medya hesaplarını takip etmeleri tavsiye edilmektedir.

Online hizmet kanalları ile 7 gün 24 saat müşteri desteği sağlayan Glovo, telefon ile müşteri hizmetleri seçeneğini ise kullanıcılarına sunmamaktadır. Çok sayıda çalışana sahip olması sebebiyle telefon ile destek hizmeti veremeyen Glovo, bunun yerine kullanıcılarına hem kurumsal web sitesi hem de mobil Glovo uygulaması üzerinden farklı birçok yardım seçeneği sağlamaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Glovo Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı