Teknoloji

Booking.com Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

1996’da Hollanda’da kurulan Booking.com, zamanla en çok tercih edilen rezervasyon sitelerinden biri haline gelmiştir. Günümüzde 70’den fazla ülkede 200’den fazla ofis ile çalışmalarını yürütmektedir. Bookig.com’un web sitesinin de kurulması ile beraber, en çok tercih edilen yer ayırtma firmalarından biri haline gelmiştir. Booking.com, çıkarmış olduğu online uygulamalar ve web sitesi ile beraber en çok ziyaret alan yer ayırtma firmalarından biri olmuştur.

Booking.com’da 15 binden fazla personel çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyü oranda dikkat eden firmanın Türkiye’de de bir ofisi bulunmaktadır.

Booking.com Müşteri Hizmetleri Numarası

Booking.com’a ulaşmak için deneyebileceğiniz yollardan ilki, müşteri hizmetleri telefon numarasını aramaktadır. Firmanın 00 44 20 3320 2609 numaralı hattını arayarak, her türlü teknik öneri, destek ve şikâyet konularını iletebilirsiniz. Firma ile iletişime geçere her konuda destek alabilmek mümkün olabiliyor.

Booking Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 00 44 20 3320 2609

Booking.com Faks Numarası

Booking.com’a ulaşmak için deneyebileceğiniz yollardan birisi de firmanın faks numarasını kullanmaktır. Bilgi ve belge gönderimi amaçlı bu adres üzerinden firma ile iletişime geçmek mümkün olabilmektedir. Booking faks adresi, +90 212 377 60 90’dır. Bu numara üzerinden kolay ve bir o kadar da hızlı bir şekilde firma ile iletişime geçmek mümkün olabilmektedir. Faks numarası üzerinden genelde kurumsal firmalar iletişime geçmektedir. Booking.com ile hızlı bir şekilde bireysel olarak iletişime geçmek istiyorsanız, çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Faks Numarası: +90 212 377 60 90

Booking Posta Adresi

Booking.com ‘a ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise, posta adresini kullanmak olacaktır. Booking.com posta adresini kullanarak firmaya posta gönderebilir ve herhangi bir sorunuz için hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olabilmektedir. Gönderilen postalar en geç 15 gün içerisinde cevap almak zorundadır.

Booking.com Posta Adresi: Ömer Avni Mahallesi, İnebolu Sokak, No: 39, Haktan İş Merkezi, Kat: 1, Pk: 34427, Kabataş, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

Booking.com Yardım Merkezi

Booking.com ile iletişime geçmek için, yardım merkezini kullanabilirsiniz. Yardım merkezi üzerinden gönderilen yanıtlar kısa süre içerisinde yanıt almaktadır. Booking.com hızlı bir şekilde sorularınıza yanıt vermekte ve bir o kadar da hızlı bir şekilde sorununuzu çözmek için çabalamaktadır. Booking.com ile çalışarak sorununuza çok hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Booking.com yardım Merkezi’ne hemen aşağıda yer alan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Booking.com yardım merkezi: https://bit.ly/3c1x5Wh

Booking.com Sosyal Medya Hesapları

Booking.com Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/bookingcom/

Booking.com Twitter Hesabı: https://twitter.com/bookingcom

Booking.com Youtube Hesabı: https://www.youtube.com/channel/UCde5lyhz54IYdyrbGA5F5rg

Booking.com Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/bookingcom/?hl=tr

Booking.com Facebook Adresi

Booking sosyal medya hesabı olan facebook üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçmek mümkün olabiliyor. https://www.facebook.com/bookingcom/ Adresinden Booking’in facebook sayfasına erişebilir ve bu sayfaya erişerek site ile iletişimde kalmak mümkün olabilmektedir. Booking facebook sayfasından bilgi alabilir ve yine bu sayfaya belge gönderebilirsiniz. Booking.com facebook adresinden bilgi alabilmek için, sayfanın mesaj gönderme bölümünü kullanabilirsiniz ve böylece hızlı bir şekilde sayfa ile iletişime geçebilirsiniz.

Booking.com Instagram Adresi

Booking.com’a erişmek için, https://www.instagram.com/bookingcom/?hl=tr bu adresi kullanabilirsiniz. Bu adres üzerinden Booking.com’un Instagram adresine erişebilir ve bu sayfa üzerinden Booking ile iletişimde kalabilirsiniz. Booking.com’a erişerek bilgi veya belge gönderimi yapabilirsiniz. Rezervasyonlarınız ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, yine bu adres üzerinden rezervasyonlarınıza bakabilir ve bu adres üzerinden rezervasyonlarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Booking.com Instagram adresi, her zaman için ulaşılabilir durumdadır. Rezervasyon iptali yapmak istiyor veya var olan rezervasyon ile ilgili bilgi almak istiyorsanız yine bu adresi kullanabilirsiniz.

Booking.com Twitter Adresi

Booking.com’a erişmek için kullanabileceğiniz bir diğer sosyal medya hesabı ise, Twitter adresidir. Twitter adresi üzerinden firma ile irtibatta kalabilir, firmayla iletişim kurabilirsiniz. Booking.com twitter hesabına erişmek için, https://twitter.com/bookingcom bu adresi kullanabilirsiniz. Bu adres ile firmaya bilgi veya belge gönderme işlemini yapabilirsiniz. Booking.com twitter adresi ile iletişime geçerek, her konuda firma ile bilgi alabilirsiniz, ancak kesinlikle kişisel bilgilerinizi sosyal medya üzerinden paylaşmamaya özen gösterin, bu alanda paylaşılan özel bilgilerden söz konusu hesap kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Booking.com ile irtibatta kalarak sizlerde iletişim kurabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Booking.com Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı