Teknoloji

Instagram Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya uygulamalarından biridir. Instagram kullanan milyonlarca hatta milyarlarca insan bulunmaktadır, doğal olarak Instagram’a çok sayıda iletişim maili gelmektedir. Instagram ile iletişime geçmek her ne kadar kolay olsa da hala Instagram ile iletişime geçmekte sorun yaşayan çok fazla insan bulunuyor. Bu yazıda sizlere, Instagram çağrı merkezi numarası nedir? Instagram müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağım.

Instagram Destek Merkezi Hattı

Instagram destek merkezi, ziyaretçilerine ve müşterilerine bu konuda destek merkezi ile destek veriyor. Instagram’ın destek merkezi ya da diğer adıyla Instagram Yardım Hattı ile Instagram’a ulaşabilmek mümkün oluyor. Instagram yardım bölümüne erişip, Instagram ile iletişime geçmek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Instagram Yardım Linki

Instagram E-Mail İletişim Adresi

Instagram ile e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilmeniz pek mümkün değil, çünkü Instagram’ın bir mail adresi yok. Instagram ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz tek bir basın maili var. Basın mensubu iseniz bu adrese e-posta göndererek Instagram ile iletişime geçebiliyorsunuz. Söz konusu mail adresi, press@instagram.com ‘dur.

Instagram Şikayet Bildirim Formu

Instagram şikayetlerinizi, şikâyet formunu doldurarak yollayabilirsiniz. Instagram hizmetleri ile ilgili veya Instagram ziyaretçileri ile ilgili bir şikâyet göndermek istiyorsanız, https://help.instagram.com/ linkine tıklayarak şikâyet bildiriminde bulunabilirsiniz. Bu link üzerinden hızlı bir şekilde şikâyet bildirimi yapmak mümkün olabiliyor.

Instagram Müşteri Hizmetleri

Instagram’a bir telefon numarası üzerinden ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası bulunmuyor. Bu nedenle Instagram’a ulaşmak için, müşteri hizmetleri numarası yerine ”Sorun Bildir” bölümünü kullanarak, müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek mümkün olabiliyor.

Instagram Nasıl İndirilir?

Instagram’ı indirmek için, öncelikle hangi tip işlemcili cihaz kullandığınızı bilmeniz gerekiyor. Android tipi işlemci kullanıyorsanız, Google Play Store üzerinden indirme yapabilirsiniz. IOS tipi işlemci kullanıyorsanız, App Store üzerinden uygulamayı hızlı bir şekilde indirmek mümkün olabiliyor.

Instagram Sosyal Medya Hesapları

Instagram bir sosyal medya uygulaması olmasına rağmen, kendine ait de bir sosyal medya hesabı bulunuyor. Hemen her sosyal medya kanalında hesabı bulunan Instagram’ın üyeliklerini aşağıda paylaştık. 

Instagram Twitter Hesabı

Instagram twitter hesabına erişmek için, https://twitter.com/instagram linkini kullanabilirsiniz. Bu link üzerinden hızlı bir şekilde Instagram ile iletişime geçmek mümkün olabiliyor. Yaşadığınız herhangi bir sorun nedeniyle Instagram’ın Twitter adresi ile iletişime geçmek istiyorsanız, bu adres üzerinden ilgili sayfaya mesaj göndererek hızlı bir şekilde iletişime geçebiliyorsunuz. Genelde gönderdiğiniz mesajlara ortalama birkaç gün içerisinde yanıt geliyor. Aldığınız yanıta göre sizler de sorununuzu çözebilir ve ilgili herhangi bir konuda destek almış olabilirsiniz.

Instagram Instagram Hesabı 

Instagram’ın kendi uygulamasındaki hesabına erişmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Instagram’ın kendi uygulamasındaki hesabı ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilir ve herhangi bir konuda oldukça hızlı bir şekilde destek alabilmek mümkün oluyor. Instagram’ın sosyal medya hesabı 347 milyon takipçiye sahip. Bu nedenle uygulamaya erişmeden önce, herhangi bir gönderinin altına yorum atmanız, özel mesaj atmanızdan daha hızlı bir şekilde geri dönüş almanızı sağlayabilecektir.

https://www.instagram.com/instagram/ adresine tıklayarak sayfa ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. 

Instagram Facebook Sayfası

Instagram’ın resmi Facebook sayfası olmasa da Instagram Türkiye’nin resmi bir Facebook hesabı bulunuyor. https://www.facebook.com/InstagramTurkiye linkine tıklayarak hızlı bir şekilde Instagram Facebook sayfası ile iletişime geçmek mümkün olabiliyor. Söz konusu sayfa ile iletişime geçerek herhangi bir sorun ile alakalı geri dönüşte bulunmanız mümkün olabilir. 

Instagram Youtube Kanalı

Instagram Youtube kanalına erişmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hızlı bir şekilde Instagram Youtube kanalı ile iletişime geçebiliyorsunuz. Instagram’ın Youtube kanalına mesaj göndermek yerine herhangi bir videoya yorum atmanız daha hızlı bir geri dönüş almanızı sağlayacaktır. Bu nedenle Instagram Youtube kanalına girdiğinizde, hemen bir videoya girerek sorununuz ile alakalı yorum yapın. Instagram yetkilileri kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.  

https://www.youtube.com/channel/UCJC3o63vaSj-2xDEIO4ujGQ linkine tıkladığınız zaman Instagram’ın Youtube kanalına erişebiliyorsunuz. Paylaşılan videolara göz atabilirsiniz ve kanala özel mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz tüm mesajlar hukuki bir nitelik taşıdığından ne yazdığınıza dikkat etmeniz çok önemli olmaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Instagram Çağrı Merkezi İletişim Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı