Teknoloji

Samsung Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güney Kore’nin teknoloji devi firması Samsung, 1938 yılında kurulmuştur. Tüm dünyada teknolojik ürünleriyle dikkat çeken ve yüzbinlerce çalışana sahip olan Samsung, özellikle son yıllarda akıllı telefon piyasasına hakim olmaya başlamıştır.

Samsung tarafından üretilen ve hemen her bütçeye hitap eden modellere sahip olan akıllı telefonlar satış rekorları kırmaktadır. Samsung tarafından üretilen ürünler;

  • Akıllı telefon
  • Beyaz eşya
  • TV
  • Ses sistemleri
  • Depolama araçları
  • Bilgisayar sistemleri
  • Kamera sistemleri gibi birçok ürün satışa sunulmaktadır.

Samsung, uzun süredir Türkiye’de hizmet vermekte ve ülkemizdeki kullanıcı sayısını her geçen dönem arttırmaktadır.

Samsung Türkiye Online Müşteri Hizmetleri Merkezi

Samsung, üretim ağını genişletip teknolojik ürünlere yatırım yaptıktan sonra değişim geçirmiş ve bu doğrultuda hareket etmiştir. Firmanın kullanıma sunduğu web sayfası son derece gelişmiş ve kullanıcıların tüm sorularına cevap verecek nitelikte tasarlanmıştır.

Bununla birlikte Samsung Türkiye, internet üzerinden ürün satışları da gerçekleştirmektedir. Ayrıca, web sayfasında her kategori için farklı açıklamalara yer verilmiş ve özellikle yeni çıkan ürünlerle ilgili tüm sorular yanıtlanmıştır.

Kullanım kolaylığı sağlayan sayfada iletişimle ilgili tüm bilgiler bulunmakta ve müşterilerin taleplerine kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Samsung Türkiye Müşteri Hizmetleri Canlı Yardım

Kurumsal olarak gelişen ve büyük bir güce sahip olan Samsung, özellikle ürünlerle ilgili anlık bilgi talep etmek isteyenler için canlı yardım hizmeti sunmuştur.

Birçok dilde canlı destek sunan Samsung, ülkemizdeki kullanıcılar için de 09:00 ile 20:00 saatleri arasında canlı hizmet sunmaktadır.

Ürün fiyat bilgisi, garanti şartları, alınan ürünlerde yaşanan sorunlarla ilgili teknik destek talebi gibi konularda canlı bir şekilde yazışmak mümkündür.

Canlı hizmet sayesinde diğer iletişim kanallarındaki yoğunluk azalmakta ve müşteriler ya da müşteri olmak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlanmaktadır.

Samsung Türkiye Müşteri Hizmetleri Online Form

Samsung, elektronik posta ile online form hizmeti bulunmaktadır. Açılan sayfada ürününüzü seçerek o ürünle ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını görebilir ya da kendi sorunuzu iletebilirsiniz.

Ayrıca açılan sayfada ürünlerle ilgili teknik destek almanız da mümkündür. Başta güncellemeler ve yazılım konuları olmak üzere birçok noktada müşterilere destek olunmaktadır. Samsung online form sayfasınız günün her saatinde ziyaret edebilir ve aradığınız soruya yanıt bulabilirsiniz.

Samsung Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsung, son derece profesyonel bir müşteri hizmetleri kadrosuna sahiptir. Samsung tarafından gelişmiş bir çağrı merkezi hizmeti sunulmaktadır. Arama yapmanız durumunda ana menüden seçenekler sıralanmakta ve görüşmek istediğiniz konuyu seçmeniz istenmektedir.

  • Daha az bekleyerek müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz.
  • Samsung Türkiye tarafından sunulan çağrı merkezi hizmeti haftanın her günü 08:00 ile 20:00 saatleri arasında aktiftir.
  • Samsung Türkiye Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası: 444 77 11

Samsung Türkiye Resmi Sosyal Medya Hesapları

Samsung, yaptığı sponsorluk anlaşmalarının yanı sıra, reklamları ve sosyal medyayı aktif kullanmasıyla da dikkat çekmektedir. Her alanda olduğu gibi sosyal medya anlamında da profesyonel bir ekiple çalışan ve bu mecraya önemli yatırımlar yapan samsung, bu sayede milyonlarca kullanıcıya hitap etmektedir.

Samsung’un özellikle yeni ürün lansmanlarını sosyal medya üzerinden canlı yayınlaması, yeni ürünlerin ilk görsellerini bu alandan paylaşması ilgiyle takip edilmesine neden olmaktadır. Sosyal medya üzerinden iletişime geçen müşterilere kısa sürede yanıt verilmesi de oldukça önemli bir artıdır.

Samsung akıllı cihazlar için ürettiği uygulamaları, hayatın her alanında kullanılacak ürün yelpazesi ve teknolojiyi doğru kullanması da beğenilmesini sağlamaktadır.

YORUM YAP KAZAN

 "Samsung Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı