Teknoloji

Avea Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de hizmet veren GSM operatörleri içerisinde en uygun kampanyaları ve cazip fiyatları sunan bir operatör olarak bilinen Avea, an itibariyle milyonlarca kullanıcısı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Türk Telekom operatörü ile yaptığı anlaşmadan sonra birleşen ve gücüne güç katan Avea, kullanıcılarına özel olarak hazırladığı her bütçeye uygun tarife ve promosyon paketleri ile de bilinmektedir. Faturalı ve faturasızlara düşük fiyatlı tarifeler hazırlayan Avea, kullanıcılarına mesajlaşma, konuşma ve internet paketleri konusunda son derece kaliteli hizmetler sunabilmektedir. Kapsama alanı yüksek olan Avea ayrıca oldukça başarılı Avea iletişim kanalları ile müşterilerinin yaşadıkları problemlere hızlı çözümler getirebilmesiyle de takdir edilmektedir. Avea iletişim kanalları sayesinde Avea müşterileri, her yerde ve her koşulda kesintisiz Avea müşteri desteği alabilmenin ayrıcalığını yaşayabilmektedir.

Avea Çağrı Merkezi

Türkiye’nin en başarılı GSM operatörlerinden birisi olarak da tanımlanabilen Avea, çok sayıda farklı iletişim kanalı üzerinden hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine koşulsuz teknik destek hizmetleri vermektedir. Avea iletişim numarası aracılığıyla ya da online destek merkezi üzerinde yer alan adreslerden Avea kullanıcılarının yaşadıkları sorunlara dair her türlü işlemi kısa sürede yapabilmeleri mümkün hale gelmektedir.

Avea’nın bireysel ve kurumsal müşterilerine sunduğu destek hizmetlerinden faydalanabilmek için Avea’nın an itibariyle aktif olan iletişim kanallarının kullanılması gerekmektedir. Bununla birlikte sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşması nedeniyle Avea’nın klasik iletişim kanalları haricinde sosyal medya, SMS yardım ve online canlı yardım gibi sistemleri üzerinden de yardım alınabileceği söylenebilmektedir.

Avea iletişim kanalları içerisinde yer alan herhangi bir platform seçilerek Avea ile iletişime geçebilmek mümkündür. Bağlantı adresinde hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için birbirinden farklı işlem kanallarının yer aldığı da ek olarak belirtilebilmektedir.

Avea İletişim Formu

Avea’nın online iletişim formları üzerinden kurumsal ve bireysel şikayetlerin Avea’ya eksiksiz şekilde iletilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Avea online iletişim formunda yer alan kişisel bilgilerle iletişim konusuna göre müşteriler arzu ettikleri talep ya da sorunla ilgili bildirim işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Türkiye’nin en kaliteli GSM operatörlerinden birisi olan Avea, iletişim formu üzerinden tüm hizmetleriyle ilgili kesintisiz kullanıcı desteği sağlayabilmektedir.

Avea İletişim Formu (İstek ve Öneri Bildirimi)

Avea İletişim E – Posta Adresi

Avea’dan hizmet alan Avea kullanıcıları, GSM operatörü ile ilgili yaşadıkları sorunlarda firma ile yazışma imkanlarına da sahiptir. Kurumsal e – posta adresi üzerinden şikayetlerini bildirebilecek olan kullanıcılar günün her anında Avea’ya e – posta gönderme imkanlarına sahiptir.

  • Avea iletişim e – posta adresi: iletişim@turktelekom.com.tr

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avea GSM operatörü ile iletişime geçmek isteyen Avea müşterileri, birbirinden farklı Avea müşteri hizmetleri numaralarını tercih edebilmektedir. Bahsi geçen numaralar da yine kurumsal ve bireysel müşteriler için ayrı ayrı olacak şekilde belirlenmektedir.

  • Avea bireysel kullanıcılar için müşteri hizmetleri numarası: 444 1 444
  • Avea kurumsal kullanıcılar için müşteri hizmetleri numarası: 444 5 444

Avea’nın müşteri destek merkezine SMS üzerinden erişmek isteyen müşterilerinse YARDIM boşluk Bilgi Talebi/Mesaj Metni yazarak 6611 numarasına kısa mesaj atmaları yeterlidir. SMS’in gönderilmesinin ardından Avea kullanıcılarına talepte bulundukları konuyla alakalı ayrıntılı bilgi iletilmektedir.

Avea Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Avea kullanıcıları, Avea müşteri temsilcisine direkt bağlanma işlemleri için 444 1 444 ya da 444 5 444 çağrı merkezini tuşladıktan sonra karşılarına çıkan sesli mesaj sistemi üzerinden sırası ile 1 – 3 – 1 – 4 rakamlarına basarak doğrudan müşteri yetkililerine ulaşabilmektedir. Bu sayede Avea müşterileri uzun süre beklemeden hızlı bir şekilde müşteri destek birimleri ile irtibata geçebilmektedir.

Avea Şikayet Hattı

Avea’da kurumsal hizmetler, telefon, televizyon, internet ya da tarifelerle ilgili hizmetlere ilişkin yaşanılan problemlerde Avea şikayet hattı üzerinden teknik destek birimlerine ulaşılabilmektedir. Personel ya da hizmet hakkında şikayet talebi oluşturabilecek olan Avea kullanıcılarının bu şikayetlerine çoğu zaman 1 iş günü içerisinde Avea yetkilileri tarafından geri dönüş yapılabilmektedir. Buna göre Avea ile alakalı bütün şikayetler için aşağıdaki bağlantıların kullanılabileceği söylenebilir:

Avea Resmi Sosyal Medya Hesapları

Avea, resmi sosyal medya hesapları üzerinden bütün müşterilerine aktif olarak destek hizmetleri vermektedir. Firma ile alakalı yaşanan problemlerin giderilmesi için hizmet sunan Avea, Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya mecraları üzerinden Avea kullanıcılarını fazlası ile memnun edebilmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Avea Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı