Teknoloji

Peak Games Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peak Games, birbirinden farklı oyunları ile tanınan firmalar arasında yer almaktadır. Toon Blast, Toy Blast, Lost Jewels, Lost Bubble gibi farklı oyunlar sunan firma 2010 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyetine önem veren kurumlardan birisi olan Peak Games, iletişim kanallarını açık bir şekilde sunarak merak edilen soruları yanıtlamaktadır. Peak Games iletişim seçeneklerini kullanarak oyunlar hakkında bilgi alabilir veya ortaklık işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Sidar Şahin tarafından kurulan ve müşteri eğlendirmek adına farklı zekâ oyunları sunan firma, iletişim seçeneklerinde diğer kurumlara nazaran biraz daha az seçenek sunuyor.

Peak Games Müşteri Destek Merkezi

Peak Games müşteri destek merkezinde sunulan iletişim seçeneklerinde online form ve mail adreslerine yer veriliyor. Telefon ile müşteri desteği henüz sunmayan firma, bunun yerine çevrimiçi olarak kullanılabilen iletişim seçeneklerini tercih etmiş. Peak Games müşteri destek merkezinde oyunlarda yaşadığınız sorunları, ödeme problemlerini veya hile şikâyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan firmaya bir öneriniz mevcut ise de, Peak Games müşteri destek merkezi üzerinden firmaya ulaşmak mümkün.

Peak Games Online İletişim Formu

Peak Games müşteri hizmetlerine ulaşmak için tercih edebileceğiniz yolardan birisi de online iletişim formu olmaktadır. Peak Games müşteri iletişim formunda sizden istenilen bilgileri doldurarak müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Peak Games müşteri formunda isim, iletişim numarası gibi kısımları eksiksiz doldurmanız, size yapılacak olan geri dönüşün hızlanmasına yardımcı olmaktadır. Peak Games müşteri iletişim formunun yanı sıra sunulan e posta adresleri üzerinden de firma ile iletişime geçmek mümkün.

Peak Games İletişim E-Posta Adresi

Sadece online olarak müşteri desteği sunan firma, farklı konular için farklı adresler kullanmayı tercih ediyor. Peak Games müşteri iletişimi, basın, destek ve ortaklık için sunulan e posta adreslerini kullanarak firmaya ulaşabilirsiniz. Bu yollar ile ulaşım sağlayarak; oyunlarda yaşadığınız problemleri dile getirebilir, hile bildirimi yapabilir, satın alma işlemi yapabilir, şikâyetlerinizi ve önerilerinizi Peak Games’e iletebilirsiniz. Dilerseniz firmanın destek adresi veya iletişim adresi üzerinden oyunlar ile alakalı indirme bağlantısı da talep edebilirsiniz.

Peak Games Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de hizmet veren pek çok firma ve marka müşterilerine telefon ile destek sunmaktadır. Fakat Peak Games henüz bir telefon desteği kullanmayı tercih etmiyor. Bunun yerine online iletişim seçenekleri tercih ediliyor. Peak Games müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız destek merkezini ziyaret edebilir, firmaya mail gönderebilir veya çevrimiçi müşteri formunu doldurabilirsiniz.

Peak Games Müşteri Memnuniyeti

Alanında devleşen firmalardan birisi olan Peak Games, özellikle Çanak Okey ve 101 Okey Plus oyunları ile sıkça tercih edilmektedir. ABD’de ve birkaç farklı ülkede yapılan araştırmalarda, en fazla gelir elde eden oyunları içeren Peak Games, müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak da oyun sunmaktadır. Cep telefonu üzerinden oyun oynamayı seven ve mobil oyunları daha fazla tercih eden kullanıcılar, Tony Blast, Okey seçenekleri gibi oyunları severek tercih etmektedir.

Öte yandan Peak Games iletişim kanalları üzerinden müşterilerine verdiği destek sayesinde, hile yaparak haksız kazanç elde eden oyuncuların da önüne geçmektedir. Bu sayede tüm oyuncuların stabil bir şekilde oynamaları ve hilenin önüne geçilmesi hedefleniyor. Oyun esnasında rahatsız olduğunuz bir konu var ise veya hile yaptığından şüphelendiğiniz oyuncular mevcut ise, Peak Games iletişim kanallarını tercih ederek firmaya bildirim yapabilirsiniz.

Peak Games Resmi Sosyal Medya Hesapları

Dünya üzerinde ve Türkiye’de farklı oyunlar sunan Peak Games, müşterilerine her alandan ulaşarak hizmet vermektedir. Firmanın güncel oyunları ve yeni çıkan oyunlarından haberdar olmak için resmi sosyal medya hesaplarını tercih edebilirsiniz. Peak Games resmi sosyal medya hesaplarında güncel bilgilerin paylaşılmasının yanı sıra; oyun satış kampanyaları, oyun bilgileri, püf noktaları gibi farklı paylaşımlarda da bulunulmaktadır. Öte yandan bu kanallarda sunulan mesaj yöntemi ile merak ettiğiniz sorulara yanıtlar alabilirsiniz. Dilerseniz sunulan iletişim kanalları arasında tercihler yaparak da firmaya ulaşmanız mümkün.

YORUM YAP KAZAN

 "Peak Games Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı