Bankalar

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HSBC Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı menşeli bir bankadır. Dünya’da pek çok bölgede faaliyet gösteren banka, her alanda başarı elde etmiş ve binlerce şubeye ulaşmışlardır. Çok fazla müşterisi olan HSBC’nin Türkiye’de de hatırı sayılır bir miktarda müşterisi bulunuyor. HSBC’nin müşteri sayısı çok fazla olduğundan pek çok müşteri, HSBC’ye nasıl erişebileceği konusunda net bir bilgiye ne yazık ki sahip değil. HSBC bankası ile iletişim kurabileceğiniz çok fazla sayıda kanal bulunuyor ve bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz zaman, ilgili bankalar le nasıl hızlı bir şekilde iletişim sağlandığını görebileceksiniz. HSBC müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için deneyebileceğiniz bir yol bulunmaktadır. Bu yolu deneyerek sizlerde hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

HSBC müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak ve ilgili banka ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak için, çağrı merkezi numarasını arama yöntemini deneyebilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak sizler de hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken tek şey, çağrı merkezi numarasını aramak ve aşağıdaki adımlar sırası ile takip etmektir.

HSBC Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası: 444 0 111

1- Çağrı merkezi numarasını arayın ve karşınıza çıkan menüden 1’i seçin

2- Sonrasında ise sizden istenecek olan ikinci menüde 8’e tıklamanız gerekecektir.

3- Bu menü açıldığında ise 4’e tıklayarak işlemleri sonlandırabilirsiniz. 

HSBC Mail Adresi

HSBC mail adresi ile ilgili bankayla hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, HSBC mail adresine mail göndermek olmalıdır. HSBC mail adresine mail yazmak ve göndermek için, Gmail veya Hotmail servisinde bir adet mail adresinizin olması yeterli olacaktır. Bu mail adresi üzerinden mail göndererek olası herhangi bir sorun için yardım ve destek alabilirsiniz. Ayrıca yine bu mail adresine her konuda mail gönderebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz mailler ortalama 5 iş günü içerisinde cevaplanmaya çalışılmaktadır.

HSBC Mail Adresi

HSBC Faks Numarası 

HSBC ile iletişim kurabileceğiniz kanallardan biri de faks adresidir. Banka ile kurumsal müşteriler genelde faks adresini kullanarak iletişim kurmayı tercih etmektedir. Bu nedenle sizlervde faks numarasını kullanarak kurumsal konularda firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için, HSBC’nin faks adresini aşağıya bıraktık. Bu faks numarasına göre sizlerde HSBC ile hızlı bir şekilde irtibat sağlayabilirsiniz.

HSBC Faks Numarası: 0 (212) 267 47 94

HSBC Telefon Numarası

Çağrı merkezi iletişim numarası yerine doğrudan müşteri iletişim merkezi olan telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, firmayı telefon numarası üzerinden aramak olacaktır. Telefon numarası üzerinden firmayı arayarak sizler de hızlı bir şekilde firma ile irtibata geçebiliyorsunuz. 

HSBC Telefon Numarası: 0 (212) 376 40 00

HSBC Sosyal Medya Hesapları

HSBC Bankası ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçmeyi hiç düşündünüz mü, sosyal medya hesapları üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçerek herhangi bir konuda bankadan destek ve yardım alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, aşağıda size verilen sosyal medya hesaplarını kullanarak firma ile iletişime geçmek olacaktır. 

HSBC Facebook Hesabı

HSBC Twitter Hesabı

HSBC Youtube Hesabı

HSBC Facebook Hesabı 

HSBC ile iletişim kurulabilen kanallardan birisi de Facebook hesabıdır. Banka ile sosyal medya hesabını kullanarak hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Facebook adresi üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçmek için, aşağıdaki adrese tıklayarak Facebook hesabına erişebilirsiniz.

HSBC Facebook Hesabı

HSBC Twitter Hesabı 

HSBC ile iletişim kurabileceğiniz adreslerden biri de Twitter hesabıdır. Twitter hesabı üzerinden banka ile hızlı bir şekilde iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Bunun için, aşağıdaki twitter adresi bağlantısına tıklayarak, sizler de twitter adresine erişebilirsiniz. 

HSBC Twitter Adresi

HSBC Youtube Kanalı

HSBC ile iletişim kurabileceğiniz kanallardan sonuncusu bir Youtube kanalıdır. HSBC’nin Youtube kanalını kullanarak hızlı bir şekilde iletişim sağlamak mümkün olmaktadır. Bunun için aşağıda size vermiş olduğumuz bağlantıda, Youtube kanalına girebilir ve istediğiniz herhangi bir videoya yorum atarak banka ile iletişime geçebilirsiniz. Youtube kanalındaki bir videoya yorum attığınız zaman mutlaka ama mutlaka iletişim adreslerinizi de yorum olarak bırakın.

 HSBC Youtube Hesabı

YORUM YAP KAZAN

 "HSBC Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı