Özel Kurumlar

Katılımevim İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de 20 yılı aşkın bir tecrübe ile faaliyet göstermekte olan Katılımevim, bütçesine göre birikim yaparak ev ya da araç sahibi olmasına yardımcı olan bir finans kuruluşu olarak bilinmektedir. Farklı bir katılım modeli ile insanların faiz ödemek zorunda kalmadan kiradan kurtulmak ya da araba sahibi olabilmesi adına hizmet veren Katılımevim, ülke genelinde yüzbinlerce müşteri portföyüne sahiptir.

  • Her Katılımevim müşterisi firma yetkilileri ile kendi bütçesine göre bir plan oluşturarak birikim yapmaya başlamaktadır.
  • Her ay küçük meblağlarla taksit ödercesine belli bir düzeye kadar para biriktiren Katılımevim müşterileri için firma tarafından kalan kısım tamamlanarak isteğine göre ev ya da araba satın alabilmesine yardımcı olmaktadır.

Bu gibi bir katılım programından faydalanmak ya da bilgi almak isteyen insanlar rahatlıkla Katılımevim Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilmektedir.

Katılımevim Müşteri Hizmetleri Birimi

Katılımevim geliştirmiş olduğu bir birikim modeli ile bankalara yüksek faizler ödemeye gerek olmadan taşınır ya da taşınmaz mal sahibi olabilme fırsatı sunar. Müşterilerinin her türlü soru ve sorunları için Müşteri Hizmetleri Birimi üzerinden de hizmet verir

Katılımevim Çağrı Merkezi Numarası

Katılımevim müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için Çağrı Merkezi hizmeti tercih edilir. Katılımevim müşterilerinin müşteri temsilcisine ulaşabilmesi için 444 11 00 numaralı hattı araması gerekmektedir.

Müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştiren tüketiciler, Katılımevim’in katılım modelleri, bu sisteme nasıl dahil olunabileceği, birikim şekli ve bunun gibi pek çok konu hakkında bilgi alabilir.

Ayrıca yaşamış olduğu sorunlar ya da merak ettikleri hakkında da 444 11 00 hat üzerinden destek alabilmek mümkündür.

Katılımevim müşterilerine aynı zamanda İletişim Merkezi üzerinden de destek vermektedir. 0216 232 24 24 numaralı hat üzerinden Katılımevim müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilen kişiler, karşılaştıkları sorunları çözüme kavuşturabilme, merak ettikleri hakkında bilgi edinebilme imkanına sahiptir.

Katılımevim Whatsapp Numarası

444 11 00 numaralı Whatsapp hattı Katılımevim müşterileri için hizmet vermekte olup, insanlar bu hat üzerinden diledikleri konu ile alakalı destek alabilmektedir.

Katılımevim e-posta Adresi

Katılımevim, çağrı merkezi, iletişim merkezi ve Whatsapp hattının yanı sıra müşterileri ile iletişim kurabilmek için e-posta kanallarını da kullanmaktadır. Genellikle resmi yazışmalar için tercih edilen Katılımevim e-posta adresi, yine birçok insanın soru, sorun, öneri, istek ve şikayetlerini bildirebileceği bir kanal olarak değerlendirilir.

Katılımevim e-posta adresi; bilgi@katilimevim.com.tr olarak bilinmektedir. Katılımevim tarafından yürütülmekte olan katılım modelleri hakkında gerekli bilgiye e-posta adresi üzerinden erişebilir.

  • Katılımevim ile nasıl ev ya da araba sahibi olunabilir
  • Katılımevim kayıt için gerekli olan nedir?
  • Katılımevim ödeme planları nedir?

Gibi pek çok farklı konu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Katılımevim Sosyal Medya Hesapları

Katılımevim hakkında da pek çok bilgiye sosyal medya kanalları üzerinden erişim sağlayabilmektedir. Katılımevim Sosyal Medya Hesapları, aynı zamanda firmanın reklamını yapabilmesi ve daha geniş kitlelere erişim sağlayabilmesi açısından önemlidir. Katılımevim Sosyal Medya Hesapları ise şunlardır;

YORUM YAP KAZAN

 "Katılımevim İletişim, Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı