Alışveriş

Swatch Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swatch, Türkiye’de ve farklı birçok ülkede saat ve aksesuar alanlarında hizmet veren firmalar arasında yer alıyor. Pek çok farklı seçeneğin hizmetini sunan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firma, çağrı merkezi ve iletişim seçenekleri ile de memnuniyet kazanmaktadır. Swatch iletişim kanalları arasında dilediğiniz gibi tercihler yaparak, müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde ürün alımları, değişimler, iadeler, mağazalar ve merak ettiğiniz tüm sorular ile alakalı hizmet verilmektedir. Aynı zamanda, mağazalar ile alakalı sorun yaşamanız halinde de Swatch iletişim kanallarını kullanarak şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Swatch Müşteri Destek Merkezi

Swatch müşteri destek merkezi, ürünler ile alakalı soruları olan müşterilerine hızlıca iletişim imkânı sağlamaktadır. Satın aldığınız veya satın almak istediğiniz ürünler ile alakalı tüm bilgileri Swatch müşteri destek merkezi üzerinden öğrenebilirsiniz. Öte yandan firmanın fiziki mağazalarında yaşadığınız problemleri veya kargo esnasında yaşadığınız sorunları da müşteri destek merkezi üzerinden çözümlemeniz mümkün. Hem çevrimiçi hem de telefon üzerinden destek veren Swatch, müşteri memnuniyeti sağlamak adına kısa sürede yanıt vererek yardımcı olmaktadır.

Swatch Online İletişim Formu

Swatch online iletişim formu bilgi almak veya sorunlarını iletmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği kanallardan birisidir. Yazılı olarak dilediğiniz karakter sayısında yazabileceğiniz soru ve görüşlerinizi online olarak firmaya iletebilirsiniz. Swatch iletişim formunda istenilen kişisel ve iletişim bilgilerini doldurmanız ve konu detaylarını belirtmeniz yeterli olmaktadır. Formun gönderilmesinden sonra, uygun olunan zamanda müşteri hizmetleri sizinle belirttiğiniz adresler üzerinden iletişim kuracaktır. Daha hızlı işlem yapmak ve beklemek istemezseniz, firmanın diğer iletişim seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Swatch İletişim E-Posta Adresi

E-posta kullanımını tercih eden müşterilerine özel kullanılan e-posta iletişim kanalında, müşterilerin tüm soruları yanıtlanmakta ve sorunları çözümlenmektedir. Swatch e-posta adresi üzerinden ilgililere ulaşarak sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra aradığınız ürünün stok bilgileri, kargo bilgileri, ürün detayları, fiyatlar, kargo durumu, öneriler ve şikâyetler içinde firmanın mail adresini kullanabilirsiniz. Swatch müşteri hizmetlerine daha hızlı ulaşım sağlamak istiyorsanız, telefon veya online iletişim formunu da tercih edebilirsiniz.

Swatch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bağlı bulunulan ülkenin ve Türkiye’ye özel olarak sunulan telefon numaraları üzerinden firmaya ulaşım sağlanabilmektedir. Ürünler ile alakalı yaşadığınız sorunları dile getirmek, iade, değişim tamir, şikâyet, öneri ve istekleriniz için çağrı merkezini arayarak çözüm talep edebilirisiniz. Swatch çağrı merkezi, sadece hafta içi günlerde ve belirtilen saatlerde hizmet vermektedir. Sabah 09:00 – 12:00 öğlen 13:00 – 18:00 saatlerinde hizmet verilmektedir. Swatch ürünleri ile alakalı müşteri hizmetlerine ulaşım sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz farklı iletişim kanalları da bulunmaktadır. Bu sayede soru ve sorunlarınıza kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

  • Swatch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 850 722 72 72
  • Swatch Genel Merkez Telefon Numarası: +41 32 321 21 21
  • Swatch Faks Numarası: +41 32 321 21 22

Swatch Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Swatch müşteri hizmetleri numarası olan 0850 722 72 72 üzerinden temsilcilere direkt ulaşım sağlamanız mümkün. Hafta içi sabah 09:00 – 12:00 ve 13:00 – 18:00 saatlerinde hizmet veren müşteri temsilcileri kısa sürede çağrınıza yanıt vermektedir. Bu saatler dışında yaptığınız aramalarda ise, belirtilen saatlerde aramanız veya diğer iletişim kanallarını kullanmanız önerilmektedir. Swatch müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde tüm konuları dile getirebilir ve sizi yönlendirmelerini talep edebilirsiniz. Öte yandan firmaya göndermeniz gereken evrak veya resimler var ise, e-posta iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Swatch Resmi Sosyal Medya Hesapları

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile Türk kullanıcılar tarafından da sıkça tercih edilen Swatch, kişilerin en sık tercih ettiği sosyal medya hesaplarında da oldukça aktif. Ürün paylaşımları, kampanyalar ve güncel hizmetler ile alakalı paylaşımlarda bulunan Swatch resmi sosyal medya hesapları, bu mecraları sık kullanan müşterilere hizmet vermektedir. Güncel bilgileri takip edebileceğiniz Facebook, Youtube, Twitter ve Instagram kanalları üzerinde bulunan mesajlaşma yolu ile de ilgililere ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sorun ve görüşlerinizi diğer iletişim kanallarından iletmeniz gerekmektedir.

YORUM YAP KAZAN

 "Swatch Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı