Bankalar

Play Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Play Kredi Türkiye’de kullanılabilen bir kredi kartı uygulamasıdır. Bağlı olduğu banka ise Yapı Kredi Bankası olarak bilinir.

Play Kredi Kartı tüm World özelliklerine sahip olan bir karttır. Türkiye’de birçok kişi Play Kredi Kartı kullanımı nedeni olarak kartın avantajlarını dile getirmektedir. Peki Yapı Kredi Play Kredi Kartı iletişim kanalları nelerdir?

Play Kredi Kartı Adres Bilgileri

Play Kredi Kartı İstanbul merkezli hizmet veren bir firma olan Yapı Kredi firması bünyesinde verilen bir hizmettir. Türkiye’nin her tarafında kullanılabilir olan Play Kredi Kartı adres bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

 • Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş-İstanbul

Play Kredi Kartı Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Play Kredi Kartı genel müdürlük iletişim bilgileri birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Genel müdürlük ile iletişim kurmak için yandaki iki iletişim kanalını kullanabilirsiniz; 339 70 00 ya da 39 60 00

Play Kredi Kartı Yapı Kredi Bankasına bağlı olarak hizmet verdiğinden genel müdürlüğü de Yapı Kredi Bankası genel müdürlüğü olarak İstanbul ili içerisinde bulunmaktadır.

Genel müdürlüğe ulaşabilmek için iletişim numarasının başına alan kodunu eklemeniz gerekebilir. Alan kodu dahil olmak üzere, Play Kredi Kartı genel müdürlük iletişim bilgileri;

 • +90 (212) 339 70 00
 • +90 (212) 339 60 00

Play Kredi Kartı Web Sitesi İletişim Bilgileri

Play Kredi Kartı web sitesini ziyaret ederek merak ettiklerinizi öğrenebilir ayrıca online iletişim kanalını da kullanabilirsiniz.

Play Kredi Kartı web sitesi bilgileri; Aşağıda bulunan adrese tıklayarak Play Kredi Kartı web sitesine doğrudan bağlanabilirsiniz.

 • http://yapikrediplay.com.tr/

Play Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

 • Play Kredi Kartı müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 olarak hizmet vermektedir.
 • Müşteri hizmetleri kanalı ile hizmetler hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi ve kredi kartınız hakkında kampanyaları öğrenebilir, hali hazırda aldığınız hizmetler ile ilgili destek alabilirsiniz.

Play Kredi Kartı İletişim Formu Doldurma

 • Play Kredi Kartı iletişim formu doldurma yolu ile doğrudan Bize Ulaşın kategorisini kullanarak Play Kredi kartı iletişim kanalını kullanabilirsiniz.
 • Bu iletişim formu ile destek almak istediğiniz konu hakkında bilgilendirme yapabilir ve Play Kredi Kartı yetkili temsilcisine ulaşabilir ve ihtiyacınız olan hizmetleri alabilirsiniz.
 • İletişim formu servisi aracılığı ile günün istediğiniz zamanında Play Kredi Kartı yetkili temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
 • Play Kredi Kartı hizmetleri hakkında düzenli bilgi almak için e-posta adresiniz ile mail atabilir ve yeniliklerden haberdar olmak için iletişim bilgisi bırakmayı deneyebilirsiniz.
 • Play Kredi Kartı İletişim Formu Doldurma Adresi: https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin

Play Kredi Kartı Sosyal Medya Kanalları

Yukarıdaki sosyal medya hesaplarının her biri Yapı Kredi Bankası’na aittir. YouTube, Instagram, Twitter, Facebook ve Linkedn kanallarından Play Kredi Kartı müşteri hizmetleri direk bağlanmak için doğrudan 444 0 444 tuşlayabilirsiniz.

YORUM YAP KAZAN

 "Play Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası" Kampanyası için Yorum Yapın.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı